نحوه یافتن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3

چگونه Rucksack های بزرگ را در Modern Warfare 3 Zombies پیدا کنیم؟

در این راهنما، ما به یک استراتژی قابل اعتماد برای یافتن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3 می پردازیم. که هر بار یک کوله پشتی بزرگ را تضمین می کند و اطمینان می دهد که برای چالش های پیش رو به خوبی مجهز هستید.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

در Modern Warfare 3 Zombies، بقا در درجه اول اهمیت قرار دارد. و تامین تجهیزات ضروری می تواند تفاوت را ایجاد کند. از جمله کمیاب‌ترین اقلامی که می‌توان یافت، کوله‌پشتی‌های بزرگ هستند. که فضای ذخیره‌سازی اضافی را برای تعامل طولانی‌تر فراهم می‌کنند. آنها ممکن است در مکان های تصادفی ظاهر شوند. اما روشی برای به دست آوردن کوله پشتی های بزرگ به طور مداوم وجود دارد.

مقالات مرتبط »     همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها

به دست آوردن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3

در اینجا راه هایی وجود دارد که می توانید به راحتی کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3 را بدست آورید:

Reward Rifts

اگرچه نادر است، اما تکمیل قراردادها ممکن است به شما یک کوله پشتی بزرگ که قادر به حمل 9 مورد باشد پاداش دهد. شانس کم است! زیرا جوایز تصادفی می شوند. این زمان برترین راه برای تهیه یک کوله پشتی بزرگ است.

قفسه های قفل دار ، کش های اتر ، و Merc caches بزرگ

شما شانس بالایی برای به دست آوردن حداقل یک کوله پشتی متوسط در قفسه ها ، کش های اتر و Merc خواهید داشت. اگر در یک لابی کامل بازی می کنید، جستجو برای آن کمی زمان می برد.

غارت انبارها و قفسه ها در طبقات 2 و 3 راهی غیرمولد برای جست و جوی کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3 واهد بود. لانه های اتر و دژهای آلوده بهترین گزینه برای به دست آوردن آن هستند.

سقوط زامبی های نخبگان

سخت ترین راه مقابله با دشمنان نخبه ای مانند Mega Abomination خواهد بود. این دشمنان شانس نادری دارند که به شما یک کوله پشتی بزرگ پاداش دهند. تلاش برای کشاورزی برای آن از این طریق می تواند چالش برانگیز و همچنین وقت گیر باشد.

ایستگاه های خرید

کلید بدست آوردن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3 با قطعیت در ایستگاه خرید سطح تهدید بالا نهفته است. برخلاف تکیه بر رویارویی های تصادفی در Reward Rift ها یا غارت، این روش رویکرد استراتژیک تر و قابل اعتمادتری را ارائه می دهد.

حداقل 10000 امتیاز با تکمیل قراردادها یا از بین بردن دشمنان قبل از رفتن به منطقه ردیف 3 جمع آوری کنید. همانطور که به ایستگاه خرید نزدیک می شوید، چند نارنجک طعمه دار و بمب میمون پرتاب کنید تا برای خود وقت گرانبهایی برای دسترسی به منو بخرید.

زنده ماندن در سرزمین آلوده زامبی های مدرن وارفار 3

پیمایش در محیط و زنده ماندن برای تهیه یک کوله پشتی بزرگ یک چالش است. مسیر خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید. از پورتال ها استفاده استراتژیک کنید. و اطمینان حاصل کنید که منابع کافی برای دفع مردگان بی امان دارید.

آماده سازی لود اوت

قبل از ورود به محیط پرمخاطره MW3 Zombies، بسیار مهم است که مطمئن شوید لود اوت شما برای موفقیت بهینه شده است. خود را به طعمه ها و بمب های میمون مجهز کنید. زیرا توانایی حواس پرتی آنها برای اجرای استراتژی های مؤثر بسیار ارزشمند است. علاوه بر این، پرتاب چاقوها یک کشتار با یک ضربه در برابر سگ ها و زامبی های بدون زره است و کارایی رزمی شما را افزایش می دهد.

آماده سازی لود اوت

قبل از ورود به ردیف 3 برای پر کردن نارنجک های کشنده و تاکتیکی، یک جعبه مهمات را در نظر بگیرید. برخی از بازیکنان ممکن است بارگیری مینیمالیستی را با یک صفحه زره، طعمه ها و یک چاقوی پرتابی انتخاب کنند. اما یک رویکرد ایمن تر شامل دستیابی به حداقل یک اسلحه کمیاب آبی است که ترجیحاً در ردیف 2 قرار می گیرد. همچنین، نگه داشتن یک سلاح ثانویه مانند یک تپانچه یا SMG برای حرکت سریعتر یک گزینه مناسب است.

گیم پلی و حرکت استراتژیک

در Modern Warfare 3 Zombies، حرکت و تصمیم گیری در درجه اول اهمیت قرار دارد. استراتژی خود را با چرخش های گسترده و استفاده از اسلایدها برای پیشی گرفتن از تعقیب زامبی ها بهینه کنید. اگر علائم گویای یک سگ را در دم خود می شنوید، یک اسلاید سرعتی تاکتیکی اجرا کنید. سپس به سرعت به اطراف بچرخید تا با یک چاقوی پرتابی یا سلاح درجه 2 خود، آن را بفرستید.

امتیازات اضافی

Stamin-Up را برای تحرک بیشتر، Speed Cola برای آبکاری سریعتر و Juggernog را برای افزایش سلامت در نظر بگیرید. این امتیازات می توانند به طور قابل توجهی بقای شما را در Modern Warfare 3 Zombies تقویت کنند.

بدست آوردن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3 نباید یک بازی شانسی باشد. با پیروی از این استراتژی های اثبات شده، می توانید به طور مداوم کوله پشتی های مورد علاقه را به دست آورید.

 

نوشته قبلی

همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها

نوشته بعدی

نحوه استفاده از شعله تقویتی در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید