نحوه استفاده از شعله تقویتی در وارزون

چگونه از Reinforcement Flare در Warzone استفاده کنیم؟

این مقاله راهنمای مختصری در مورد نحوه استفاده از شعله تقویتی در وارزون (Reinforcement Flare) ارائه می دهد.

Call of Duty Warzone در چند ماه گذشته عناصر جدیدی را به بازی معرفی کرده است. از مکانیک‌های جدید گرفته تا نقشه‌های جدید، اکتیویژن به‌طور فعال به‌روزرسانی‌ها را برای بازی ارائه می‌کند، زیرا آنها تلاش می‌کنند یک تجربه رقابتی متعادل و منصفانه را به طرفداران ارائه دهند.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

یکی از محبوب‌ترین عناصری که وارزون 2 دید، Reinforcement Flares در فصل 4 بود. ارتقاء میدان یکی از مفیدترین ابزارهایی است که می‌توانید در زرادخانه خود داشته باشید.

مقالات مرتبط »      نحوه یافتن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3

فلر / شعله تقویتی در وارزون چیست؟

Reinforcement Flares یکی از جدیدترین ارتقاء میدان جنگ در وارزون 2 است. که در فصل 4 ارائه شد. تفنگ Flare به شما اجازه می دهد تا هم تیمی های خود را مجدداً در میدان جنگ مستقر کنید. این ویژگی مشابه سیستم بنر Apex Legends است. و اکتیویژن اقدامات بیشتری را برای واقعی‌تر کردن و تاکتیکی‌تر کردن آن انجام می‌دهد.

Field Upgrade در کنار نقشه محبوب Resurgence به نام Vondel به بازی آمد. که به گیمرها اجازه می داد تا بسیاری از عناصر و لوازم آرایشی جدید را از طریق چالش ها باز کنند.

چگونه از شعله تقویتی در وارزون استفاده کنیم؟

در اینجا نحوه استفاده از Reinforcement Flares در وارزون آورده شده است:

  • روی نقشه Vondel اسپاون کنید. و از طریق Loot cache یا Loot تصادفی به دنبال Reinforcement Flares بگردید. ارتقاء میدان منحصر به فرد نقشه Vondel است.
  • همچنین می‌توانید فلرهای تقویت‌کننده را در یک ایستگاه خرید در Vondel با پول نقد خریداری کنید.
  • پس از تجهیز، به سادگی باید X را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا از ارتقا استفاده کنید.
  • اگر روی کنسول بازی می‌کنید، L1+R1/LB+RB (باپرها) را فشار دهید.

بسیار مهم است که بدانید از Reinforcement Flare می توان برای بازگردانی هر یک از هم تیمی های خود استفاده کرد. علاوه بر این، اگر چندین عضو تیم از کار بیفتند، Flare بدون اینکه انتخابی برای احیای یک بازیکن خاص به شما ارائه دهد، انتخابی تصادفی خواهد داشت.

چگونه Reinforcement Flares را در بازی باز کنیم؟

در طول انتشار Field Upgrade در فصل 4، اکتیویژن بیان کرد که برای باز کردن قفل شعله تقویتی در وارزون ، باید یک چالش اجتماعی خاص به نام Assault on Vondel را تکمیل کنید. رویداد اجتماعی فصل 4 شامل چالش‌های اجتماعی زیادی بود. که به گیمرها کمک کرد قفل تجهیزات را باز کنند و به زرادخانه اضافه کنند.

Warzone فاصله زیادی با عرضه اولیه خود در سال 2020 داشته است. با توجه به اینکه مدرن وارفار III نیز در حال پیشرفت است، نسخه جدید و ارتقا یافته Battle Royale چیزهای زیادی برای ارائه دارد. با این اوصاف، ما هنوز نخواهیم دید که اکتیویژن چه چیزی در خط لوله خود دارد.

 

نوشته قبلی

نحوه یافتن کوله پشتی های بزرگ در زامبی مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت پهپاد پیشرفته در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید