آموزش کامل نحوه دریافت پهپاد پیشرفته در وارزون

چگونه می توان Advanced UAV را در Warzone دریافت کرد؟

این مقاله چگونگی داشتن یک پهپاد پیشرفته در وارزون را مشخص می کند.

Call of Duty Warzone یک مزیت تاکتیکی از طریق killstreakهایی مانند پهپادها برای کسانی که می توانند آن را در لوت زمین پیدا کنند یا از ایستگاه های خرید خریداری کنند، ارائه می دهد. هر دو روش مستلزم این است که شما مقدار زیادی لوت در نقشه به دست آورید. و اپراتورهای دشمن را حذف کنید تا پول نقد بیشتری به دست آورید. با این حال، راهی برای افزایش اثربخشی پهپاد پیشرفته در وارزون وجود دارد که می توان از آن برای یافتن تقریباً تمام تیم های دشمن در نقشه استفاده کرد.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Warzone تکنیک های پنهان زیادی دارد که می توان آنها را یاد گرف. و از آنها برای سودمندتر کردن میدان جنگ برای شما استفاده کرد. بهتر است این روش ها را بشناسید. زیرا می توانند در سناریوهای سخت نجات دهنده زندگی باشند. علاوه بر این، حمل یا خرید پهپاد در نبرد رویال همیشه برای به دست آوردن اطلاعات موقعیتی هنگام چرخش یا تلاش برای گرفتن یک منطقه توصیه می شود.

مقالات مرتبط »     چگونه از Reinforcement Flare در وارزون استفاده کنیم؟

چگونه پهپاد پیشرفته در وارزون را فعال کنیم؟

در اینجا یک راهنمای کوتاه وجود دارد که می‌توانید آن را دنبال کنید تا یک پهپاد پیشرفته در وارزون را به دست آورید.

  • بازی خود را اجرا کنید و وارد هر حالت Warzone شوید.
  • شما باید مقدار زیادی غارت پول جمع آوری کنید یا تا آنجا که ممکن است تعداد زیادی از پهپادها را پیدا کنید.
  • هنگامی که حداقل سه پهپاد خریداری کردید، می توانید جاروهای پیشرفته پهپاد را شروع کنید.
  • اکنون می‌توانید سه پهپاد را که در اختیار دارید، پشت سر هم زنجیره بزنید.
  • هنگامی که سه تا از این killstreak ها با هم اجرا می شوند، اثربخشی اسکن به طور قابل توجهی افزایش می یابد و به شما امکان تشخیص پیشرفته پهپاد را در نبرد رویال می دهد.
  • همچنین گوینده به شما اطلاع می دهد که پهپاد پیشرفته پس از شلیک هر سه تجهیزات شما فعال شده است.

ذکر این نکته ضروری است که:
خرید پهپاد پیشرفته در وارزون می تواند بسیار پرهزینه باشد. و شاید بهتر باشد در صورت نیاز به استفاده مجدد از یک هم تیمی در بازی، مقداری پول پس انداز کنید. اما اگر به توانایی خود اطمینان دارید و از هل دادن تهاجمی لذت می برید، پهپاد پیشرفته می تواند به شما کمک کند تا تعداد زیادی کشتن به دست آورید. این نیز ابزاری عالی است که می‌توانید هنگام چرخش به داخل دایره یا نقطه‌ای بهتر از آن استفاده کنید.

پهپاد پیشرفته در وارزون چیست؟

پهپاد پیشرفته یک کیل استریک است که در ابتدا در Modern Warfare منتشر  و سپس راهی بتل رویال شد. این یک آیتم منحصر به فرد است که اپراتورهای دشمن را بر روی نقشه شناسایی می کند. و حتی به شما نشان می دهد که به کدام سمت می روند یا با آن روبرو هستند. همچنین می تواند حرکت مداوم اهداف مشخص شده را به جای وابستگی به جاروهای دوره ای نشان دهد.

در عنوان چند نفره، نمی‌توانید چندین پهپاد را روی هم قرار دهید. زیرا پیشرفته یک نسخه مستقل است و باید با کشتن متوالی یا امتیازدهی به دست آید.

طرفداران و علاقه مندان می توانند برای اطلاعیه ها و اخبار صفحه رسمی کالافد دیوتی توییتر (X) را دنبال کنند.

 

نوشته قبلی

نحوه استفاده از شعله تقویتی در وارزون

نوشته بعدی

نحوه باز کردن کیت بولپاپ نابودگر جک در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید