نحوه باز کردن کیت بولپاپ نابودگر جک در وارزون و مدرن وارفار 3

چگونه در Warzone و MW3 کیت JAK Annihilator Bullpup را باز کنیم؟

این مقاله راهنمای دقیقی برای باز کردن قفل کیت بولپاپ نابودگر جک در وارزون و مدرن وارفار 3  و کاربردها و مزایای آن ارائه می دهد.

معرفی قطعات Aftermarket باعث ارتقای گیم پلی در Warzone و MW3 شده است. سفارشی سازی را متحول کرده و مجموعه جدیدی از گزینه های ساخت را برای بازیکنان به ارمغان آورده است. این افزوده جدید به ساخت‌های بارگذاری خلاقانه منجر شد. همچنین به سفارشی‌سازی اسلحه‌ها برای مطابقت با سبک‌های خاص و منحصر به فرد منجر شد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

کیت JAK Annihilator Bullpup یک کیت تبدیل منحصر به فرد برای مسلسل سبک Pulemyot 762 (LMG) است.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت پهپاد پیشرفته در وارزون

نحوه دریافت کیت بولپاپ نابودگر جک در وارزون و مدرن وارفار 3

باز کردن قفل کیت بولپاپ نابودگر جک در وارزون و مدرن وارفار 3 نسبتاً ساده است. این مراحل را دنبال کنید تا با موفقیت قفل این قطعه منحصر به فرد Aftermarket را برای Pulemyot 762 LMG باز کنید:

  1. با دستگاه دلخواه خود وارد مشتری تعیین شده خود شوید.
  2. بازی را راه اندازی کنید و برای بازی های خود در صف قرار دهید.
  3. شما باید هر یک از بازی ها را بگذرانید و با Pulemyot 762 به سطح 28 برسید. این کار را می توان با انجام مسابقات، تکمیل وظایف و استفاده از Pulemyot تا حد امکان در طول بازی های خود انجام داد.
  4. پس از رسیدن به سطح تسلط 28 برای LMG، باید 25 کش Hipfire یا Tac Stance با استفاده از آن کسب کنید.

پس از رسیدن به سطح مشخص شده و تکمیل چالش کشتن، کیت بولپاپ نابودگر جک به طور خودکار برای LMG باز می شود. و در سیستم اسلحه ساز بازی در دسترس است.

این قطعه پس از فروش به عنوان یک کیت تبدیل کامل برای LMG عمل می کند. و این تفنگ سنگین را به یک سلاح کاملاً همه کاره و متحرک تبدیل می کند. تحرک و هندلینگ Pulemyot 762 بسیار شبیه به تفنگ های تهاجمی خواهد بود و همچنین ظرفیت مهمات و آسیب زیاد خود را حفظ خواهد کرد و آن را به گزینه ای ایده آل برای میدان های نبرد هر دو بازی چند نفره تبدیل می کند.

Aftermarket Parts

قطعات افترمارکت را می توان به عنوان یک مسیر کاملاً متفاوت مود توصیف کرد. این یک تغییر قطعی بازی است و همانطور که گفته شد، تغییری در سفارشی سازی سلاح در هر دو عنوان چند نفره ایجاد کرده است.

قطعات افترمارکت لایه ای از سفارشی سازی را به سلاح های شما اضافه می کنند. آنها پتانسیل تغییر نحوه رفتار یک سلاح را دارند و دگرگونی های جالبی ایجاد می کنند. این اضافات باعث تغییر سبک بازی و آزمایش سلاح در یک نور متفاوت می شود.

مانند کیت Bullpup برای Pulemyot 762، قطعات JAK Ferocity Aftermarket می تواند Renetti را به یک کارابین تمام اتوماتیک تبدیل کند. این محصول مورد علاقه و حمایت گسترده جامعه کالاف دیوتی قرار گرفته است. ما انتظار داریم که قطعات افترمارکت بیشتری در فصل های آینده Warzone و MW3 منتشر شود.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت پهپاد پیشرفته در وارزون

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت Elder Sigil در مدرن وارفار 3 زامبی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید