خطای Fetching Online Profile وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

Warzone در خطای “Fetching Online Profile” گیر کرده است : راه حل های ممکن، دلایل و …

علاقه مندان اغلب با خطای Fetching Online Profile وارزون مواجه می شوند. فرنچایز کالاف دیوتی همچنان با پیشنهادات جدید و به‌روزرسانی‌های بزرگ در وارزون، طرفداران عظیم خود را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بسیاری از این تغییرات بسیار مورد انتظار باعث ایجاد هیجان در جامعه شد. اما این به روز رسانی همچنین حاوی اشکالات بازگشتی است که آزاردهنده و ناخواسته هستند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

یک مشکل تکراری که بازیکنان با آن مواجه می شوند «خطای واکشی نمایه آنلاین» است. که از ورود کاربران به بازی جلوگیری می کند. اگر برخی از ورودی های دیگر را در فرنچایز کالاف دیوتی بازی کنید، ممکن است با این خطا آشنا باشید. این مقاله شما را با علل و راه حل های احتمالی خطای Fetching Online Profile وارزون آشنا می کند.

مقالات مرتبط »     چگونه ارور Authorization 5 1200 را در کالاف دیوتی موبایل برطرف کنیم؟

راه حل های ممکن برای خطای Fetching Online Profile وارزون

بازیکنان با خطای Fetching Online Profile وارزون ، معمولاً پس از پچ های جدید یا زمانی که سرورها از کار می‌افتند، مواجه می‌شوند. رفع فوری هر چند وقت یکبار صادر می شود. اما تضمینی برای حل دائمی این خطا وجود ندارد. با این حال، مراحلی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

1) روتر و دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید

متداول ترین راه حل برای هر گونه خطایی که در فرنچایز کالاف دیوتی با آن مواجه می شود، راه اندازی مجدد روتر است. با این حال، اگر این کار نکرد، مرحله بعدی راه اندازی مجدد دستگاه است. چه در رایانه شخصی بازی کنید چه در کنسول، برخی از بازیکنان گزارش دادند که دستگاه های خود را راه اندازی مجدد به عنوان یک راه حل مؤثر برای خطای Fetching Online Profile وارزون راه اندازی کرده اند.

2) Warzone را به فایروال اضافه کنید

اگر پس از راه اندازی مجدد روتر و دستگاه، بازی همچنان کار نمی کند، بهتر است تنظیمات فایروال خود را بررسی کنید. مطمئن شوید که وارزون اضافه شده است. در غیر این صورت، می توانید تنظیمات فایروال خود را با انتخاب گزینه Allow an app or feature از طریق گزینه Windows Firewall تغییر دهید. از آنجا می توانید Change Settings را انتخاب کنید. سپس Warzone را به فایروال ویندوز اضافه کنید.

3) Battle.net را به روز کنید

اگر راه حل های بالا کار نمی کنند، برنامه Battle.net را به روز کنید. می توانید این کار را با رفتن به وب سایت رسمی و بررسی اینکه آیا نسخه جدیدی برای دانلود موجود است یا خیر، انجام دهید.

4) درایور گرافیک خود را به روز کنید

راه حل دیگر برای رفع این خطا این است که مطمئن شوید درایور گرافیک شما به روز است. برای انجام این کار، بررسی کنید که سازنده کارت شما نسخه به روز شده ای از درایور شما را دارد یا خیر. سپس، برنامه درایور فعلی خود را قبل از نصب برنامه جدید حذف نصب کنید.

5) تنظیمات DNS را تغییر دهید

اگر چیزی درست نشد، می توانید سعی کنید تنظیمات DNS خود را تغییر دهید. برای انجام این کار، تنظیمات اینترنت را در دستگاه خود باز کنید. برای کاربران رایانه شخصی و کنسول، سرور DNS ترجیحی را روی 8.8.8.8 و جایگزین را روی 8.8.4.4 تنظیم کنید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه رفع خطای مجوز 5 1200 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

همه مکان های Wall Buy در MW3 بخش زامبی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید