ورتکس در مدرن وارفار 3 چیست ؟ حالت جدید بازی توضیح داده شده است

Vortex در Modern Warfare 3 چیست؟ حالت بازی جدید توضیح داده شد

اگر می‌خواهید عمیق‌تر در مورد مود ورتکس در مدرن وارفار 3 بدانید و اینکه چه زمانی منتشر می‌شود ، مقاله زیر را بخوانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 قرار است یک حالت چندنفره کاملاً جدید به نام Vortex داشته باشد. این یک حالت زمان محدود خواهد بود. و مستقیماً با بخش زامبی های مدرن وارفار 3 مرتبط خواهد بود. فصل 1 آینده مدرن وارفار 3 محتوای زیادی را روی میز خواهد آورد. و در حالی که حالت ذکر شده ممکن است کمی دیر در فصل وارد شود، مطمئناً برای بازیکنان جذاب به نظر می رسد.

مقالات مرتبط »    سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل کلاس بتل رویال و آیتم های تاکتیکی جدید را معرفی می کند

چه زمانی ورتکس در مدرن وارفار 3 وارد می شود؟

حالت چند نفره ورتکس در مدرن وارفار 3 با انتشار فصل اول Reloaded رسماً به بازی خواهد آمد. با این حال، تاریخ دقیق آپدیت میان فصل هنوز توسط Activision اعلام نشده است. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که فصل 1 Reloaded در هفته اول فوریه 2024 آغاز شود.

در وبلاگ کال آف دیوتی نوشته شده که حالت در اواسط فصل خواهد آمد. کاملاً مطمئن نیستید که بلافاصله یا بعداً در فصل 1 Reloaded به بازی اضافه شود. با این حال، می توان انتظار داشت که بخشی از به روز رسانی بزرگ در MW3 باشد.

Vortex در مدرن وارفار 3 چیست؟

این گنجاندن جدید یک حالت رایگان برای همه در بازی خواهد بود. با این حال، یک گرفتاری وجود دارد. در این بازی رایگان برای همه، یک بازیکن تصادفی با یک تیر تفنگ Ray Gun از زامبی های مدرن وارفار 3 تولید می‌کند. هر کس آنها را بیرون آورد بلافاصله صاحب سلاح و یک تپانچه “otherworldly” خواهد شد. هدف اصلی بازیکنان در اینجا زنده ماندن و در اختیار داشتن Ray Gun است.

درست مانند حالت معمول رایگان برای همه، کسی که بیشترین کشتار را داشته باشد برنده مسابقه خواهد بود. داشتن تفنگ ری در اختیار شما مطمئناً خود یک مزیت بزرگ است. توصیه ما این است که به جای درگیر کردن چند بازیکن، بیشتر به جنگ های اسلحه 1v1 بروید. این به شما این مزیت را می دهد که Ray Gun را بچرخانید و فوراً یک کشتار بدست آورید. با این حال، این کاملاً به مهارت یک بازیکن بستگی دارد.

Vortex در Modern Warfare 3 کجا خواهد بود؟

حالت Vortex برای بازی در سه نقشه ریمیکس در دسترس خواهد بود:

  • Satan’s Quarry
  • Sporeyard
  • Tetanus

کاملاً واضح است که نقشه‌های چندنفره معمولی بازنگری خواهند داشت. زیرا این حالت عناصری را از حالت زامبی به چند نفره می‌آورد.

 

نوشته قبلی

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل کلاس بتل رویال و آیتم های تاکتیکی جدید را معرفی می کند

نوشته بعدی

همه مپ های فصل اول MW3 : گریس ، ریو و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید