همه مپ های فصل اول MW3 : گریس ، ریو و موارد دیگر

همه نقشه های جدید در Modern Warfare 3 Season 1 : گریس ، ریو و …

این مقاله تمام مپ های فصل اول MW3 که به تازگی معرفی شده اند را پوشش می دهد.

به‌روزرسانی‌های فصل اول مدرن وارفار 3 زمین‌های زیادی را پوشش می‌دهند، از نقشه‌های جدید بزرگ گرفته تا حالت رویداد با زمان محدود. این برای شروع چرخه فصلی، محتوای زیادی را به بازی می آورد. سه مکان 6v6 و یک نقشه 2v2 به استخر نقشه چند نفره فصل 1 اضافه خواهد شد. گوشت، یونان و ریو نام نقشه های 6v6 است. The Training Facility یک نقشه جدید Gunfight در مدرن وارفار 3 خواهد بود.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

فصل 1 در تاریخ 6 دسامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۵ آذر)، درست در زمان تعطیلات، با محتوای برنامه ریزی شده برای انتشار اولیه و پخش در طول فصل، برای اولین بار پخش خواهد شد.

مقالات مرتبط »    Vortex در مدرن وارفار 3 چیست ؟ حالت جدید بازی توضیح داده شده است

همه مپ های فصل اول MW3

مپ های فصل اول MW3 تجربه جدیدی را به چندنفره اصلی مدرن وارفار 3 اضافه می کنند. که سه تای آنها برای گیم پلی 6v6 و یکی برای گیم پلی 2v2 طراحی شده است. نقشه های  Meat and Greece ، از نوع 6v6 و همچنین نقشه Training Facility از نوع 2v2 در شروع فصل 1 قابل دسترسی خواهند بود. در حالی که Rio 6v6 را در اواخر فصل تقویت خواهد کرد.

نقشه اورزیکستان به نقشه‌های بازگشتی جزیره Vondel و Ashika و همچنین یک محیط جدید گولاگ برای استقرار مجدد در وارزون می‌پیوندد.

Meat

Meat در ساحل غربی واقع شده است. و حول یک کشتارگاه مملو از محصولاتی است که نام این نقشه را نشان می دهد. فضای داخلی برای اقدام نزدیک به نبرد ایده آل است. در حالی که بیرون برای تیراندازی عالی است. میت نقشه ای است که نیاز به بازتاب سریع، هدف دقیق و حرکت تاکتیکی دارد.

این نقشه‌ای است که طرفداران سطوح کلاسیک کالاف دیوتی مانند Shipment و Rust از آن خوششان می‌آید. زیرا سطح قابل مقایسه‌ای از شدت و پیچیدگی را در مپ های فصل اول MW3 ارائه می‌کند.

Greece

Greece زمین بازی دارد که از میان کوچه‌های کوچک می‌پیچد و تا پشت بام‌ها و به کانال‌ها می‌رسد و عمودی‌های مهم زیادی را ارائه می‌دهد. این یک نقشه با اندازه متوسط اس.ت که بر اساس یک روستای ساحلی مدیترانه ای است. این نقشه در مناظر دیدنی و خرابه های قدیمی قرار دارد و نوید گیم پلی استراتژیک را می دهد. به نظر می‌رسد که شبیه به واندل واترفرانت مدرن وارفر 2 طراحی شده است.

Rio

ریو بر روی یک مرکز خرید گران‌قیمت تمرکز دارد. که توازنی مشابه با میت در فعالیت‌های داخلی و خارجی دارد. اما طعم بسیار زنده‌تری از ریودوژانیرو دارد. این نقشه برای نبردهای نزدیک طراحی شده است. با مناطق درگیری فشرده که احتمالاً بازی های هیجان انگیز و سریعی را در مپ های فصل اول MW3 ارائه می دهد.

این نقشه با رنگ‌های پر جنب و جوش، خیابان‌های جذاب، و مرکز خرید فوق‌الذکر، که به مبارزات هوای شهری متمایز می‌دهد، متمایز است.

تسهیلات آموزشی

این نقشه به عنوان یک دوره آموزشی کامل با یک خانه شات مرکزی در نظر گرفته شده است. برای اپراتورهایی که می خواهند ارتفاعات را بگیرند و حریفان خود را غافلگیر کنند، گزینه های عمودی و صعود زیادی دارد. اندازه کوچک مرکز آموزشی باعث تقویت مبارزه نزدیک و بازی های استراتژیک می شود.

معماری نقشه با مناطق مخفی متعدد و نقاط دید، محیطی چالش برانگیز و پویا را به بازیکنان ارائه می دهد. این در حالت 2v2 Gunfight قابل دسترسی خواهد بود. که به دلیل نبردهای سریع و شدید در میان مپ های فصل اول MW3 مشهور است.

 

نوشته قبلی

ورتکس در مدرن وارفار 3 چیست ؟ حالت جدید بازی توضیح داده شده است

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید