آموزش کامل نحوه شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3

چگونه Megabomb را در زامبی های Modern Warfare 3 شکست دهیم؟

در این مقاله قصد داریم به نحوه شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3 بپردازیم. و اینکه چگونه می توانید مگابمب را پیدا کنید.

Megabomb یا همان طور که از نام کامل آن پیداست Mega Abomination چالش برانگیزترین دشمن در مدرن وارفار 3 زامبی ها است. از DMZ Warzone لذت می برید اما از اینکه MWZ باس های بیشتری مانند Scavenger، Pyro و Bullfrog ندارد ناراحت هستید؟ بدون شک Megabomb یک هدف عالی است. حتی با داشتن یک تیم آماده، این جهش یافته سگ سه سر عظیم، قابل مدیریت است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

نوار سلامتی عظیم مگابمب، همراه با موقعیت آن در بالاترین منطقه تهدید زامبی های مدرن وارفار 3، فرمولی برای یک مرگ سریع و نابهنگام است. مبتدیان ممکن است با این غول بزرگ مبارزه کنند. اما با چند نکته MWZ و باز کردن برخی از شماتیک های ساختگی، می توانند موفق به شکست دادن مگابمب در زامبی شوند.

مقالات مرتبط »    همه مپ های فصل اول MW3 : گریس ، ریو و موارد دیگر

نحوه پیدا کردن و شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3

مگابمب را می توان در ضلع جنوبی منطقه پر خطر در Modern Warfare 3 Zombies، منطقه قرمز رنگ در وسط نقشه پیدا کرد. اگر به دو پل بروید که از رودخانه به انتهای جنوبی منطقه پرخطر می گذرد، باید بتوانید مگابمب را در حال قدم زدن در ساحل مقابل ببینید.

اگر در اینجا تخم ریزی نشد، پل شمال شرقی را امتحان کنید که به سمت منطقه پر خطر می رود.

در حالی که ممکن است از فاصله ایمن آن را شلیک کنید، زامبی های سطح سه را روی پل جذب می کند، بنابراین باید به سرعت در آن شیرجه بزنید تا توجه آن را جلب کنید و سپس آن را دوباره به منطقه خطر پایین تر بکشید.

اگر Mega Abomination را با موفقیت به منطقه خطر متوسط بکشید، این مبارزه بسیار ساده تر می شود، زیرا از تداخل زامبی های سطح سه جلوگیری می کند. این به شما این امکان را می دهد که وقت خود را صرف تخلیه استخر سلامتی بزرگ رئیس کنید.

راه های ایده آل برای شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3 در زیر ذکر شده است:

  • با توجه به سلامت بالای مگابمب، اگر هم تیمی نیاورید، این نبرد سخت است. سایر بازیکنان، می‌توانند در صورت بروز مشکل، شما را احیا کنند. همچنین به شما این امکان را می‌دهند که خصومت Mega Abomination را عوض کنید تا همیشه فقط روی شما متمرکز نباشد.
  • ممکن است گلوله‌ها را به داخل تنه Mega Abomination شلیک کنید. اما دهان درخشان آن نقطه ضعفی است. در نظر بگیرید که Napalm Ammo Mod را به تفنگ خود اضافه کنید. تا در طول زمان آسیب بیشتری وارد شود و مطمئن شوید که سلاح شما Pack-A-Punched تا سطح دو است. اسلحه با مهمات زیاد مانند LMG توصیه می شود. با این حال، یک سلاح شگفت انگیز نیز کار خواهد کرد.
  • دو حمله مرگبار Mega Abomination، شارژ آن و شلیک یک پرتو الکتریکی از دهان آن است که شما را زیر نظر دارد. فرض کنید در فریب دادن آن از روی پل موفق بودید. در آن صورت، از خیابان همسایه و ساختمان‌های کنار رودخانه برای فرار سریع استفاده کنید یا در صورت لزوم به دنبال سرپناه باشید و به هم تیمی دیگری اجازه دهید توجه او را جلب کند.
  • اگر 10000 Essence ذخیره دارید، می توانید Juggernaut killstreak را از ایستگاه های خرید در منطقه پر خطر خریداری کنید. در حالی که این خطراتی را به همراه دارد، یک لباس زرهی و یک مینی تفنگ برای استفاده در برابر رئیس در اختیار شما قرار می دهد. از طرف دیگر، ممکن است یک Sentry Gun بخرید و آن را روی پشت بام مجاور قرار دهید تا آسیب بیشتری وارد کنید.
  • اگر خیلی گران است، در صورتی که قفل شماتیک ها را باز کنید، می توانید چندین Perk-A-Colas بخرید یا بسازید. Jugger-Nog سودمندترین است زیرا سلامتی را افزایش می دهد، اگرچه Speed Cola و Deadshot Daiquiri به شما کمک می کنند تا سریعتر موفق به شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3 شوید.

 

نوشته قبلی

همه مپ های فصل اول MW3 : گریس ، ریو و موارد دیگر

نوشته بعدی

قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید