قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 کجاست؟

Legacy Fortress در Modern Warfare 3 Zombies کجاست؟ 

این مقاله راهنمای جامعی برای مکان یابی و متعاقبا شکست کل ققلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 در اختیار شما قرار می دهد.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

از بین بردن Legacy Fortress در Modern Warfare 3 Zombies حداقل چالش برانگیز است. برخلاف سنگرهای سنتی، برخی از سرسخت‌ترین مزدوران سطح بالا در بازی حضور دارند که می‌توانند شما را با کمترین تلاش از بین ببرند. اگرچه قلعه Legacy در لیست سختی ها قرار دارد، اما ما به شما تضمین می کنیم که تلاشی که برای پاکسازی آن انجام می دهید در نهایت ارزش آن را دارد.

مقالات مرتبط »    نحوه شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3

مکان قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3

قلعه Legacy در گوشه شمال غربی اورزیکستان واقع شده است. می توان آن را در غرب، مستقیماً به موازات قدرت Popov در مختصات D2 ردیابی کرد.

همانطور که از نام آن پیداست، با توجه به ساختار بلند و دوست داشتنی آن، دیدن قلعه بسیار سخت است. این قلعه با دیوارهای سنگی را می‌توان در بالای تپه‌ای پیدا کرد و تمام افق اورزیکستان را تماشا کرد.

کسانی که به دنبال نفوذ و شکست همه دشمنان در قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 هستند، ابتدا باید یک پاس ویژه برای دسترسی به آن بگیرند. برای یادگیری نحوه شکست دادن قلعه میراث در بازی، ادامه مطلب را بخوانید.

چگونه می توان قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 را شکست داد؟

به دست آوردن کارت کلید (Keycard) قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3 .
قبل از بررسی ماموریت شکست قلعه میراث در بازی، بازیکنان باید ابتدا کارت کلید Legacy Fortress را در زامبی های مدرن وارفار 3 دریافت کنند. برای انجام آن، این مراحل را دنبال کند:

  1. در MW3 Zombies بارگیری کنید و به Urzikstan نفوذ کنید.
  2. یک کارت کلید Stronghold را پیدا کرده و به دست آورید و وارد نزدیکترین Stronghold شوید.
  3. کل مجاورت را پاک کنید و به غارت طاق پنهان در ساختار ادامه دهید.
  4. پس از باز کردن قفل خرک، بازیکنان «کارت کلید قلعه – میراث» را در دست خواهند داشت.

با Keycard به دست آمده، اکنون آماده شیرجه رفتن عمیق در پاکسازی قلعه Legacy هستید.

شکست دادن قلعه Legacy در زامبی های مدرن وارفار 3

با توجه به سختی درگیری با همه مزدوران داخل قلعه Legacy ، از بازیکنان می‌خواهیم که یک کیت خود-احیا، حداقل دو بشقاب زره، و در آخر، یک اسلحه Pack-a-Punch به انتخاب خود داشته باشند. . با مرتب کردن این پیش نیازها، برای تسلط کامل بر قلعه، راهنمای دقیق را دنبال کنید:

  1. اول از همه، صبور باشید و برای پاکسازی قلعه وقت بگذارید.
  2. مزدوران به طور مداوم شما را ازدحام خواهند کرد و شما باید با انبوهی از نگهبانان، مین ها، نیروهای زرهی سنگین و غیره مقابله کنید. همه آنها را یکی یکی بیرون بیاورید تا حداکثر XP ممکن را به دست آورید.
  3. راه خود را در میان انبوهی ها بجنگید و به ساختمان اصلی دسترسی پیدا کنید.

پس از دسترسی به ساختمان اصلی، راه خود را به طبقه بالای تأسیسات فشار دهید. در اینجا، با Legacy، سرباز جنگ سالار و رئیس مقیم قلعه Legacy روبرو خواهید شد.

چگونه Legacy را شکست دهیم؟

لگیسی زره متوسط و یک کامیون کوکتل مولوتف به نام خود دارد. در حالی که او بیشتر وقت خود را مخفی می‌کند، Legacy می‌تواند با تفنگ ساچمه‌ای خود و شکسته آتشی که با مولوتف‌هایش ایجاد می‌کند، ویران کند.

برای شکست دادن Legacy، فقط صبور باشید و منتظر باشید تا او از مخفیگاه بیرون بیاید. از این فرصت به طور منظم برای شکست دادن او و فتح قلعه Legacy استفاده کنید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه شکست دادن مگابمب در زامبی مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با سلاح‌های جدید و نقشه چندنفره میامی بلیتز همراه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید