فصل 11 کالاف دیوتی موبایل کلاس بتل رویال و آیتم های تاکتیکی جدید را معرفی می کند

COD: Mobile Season 11 آیتم های Tactical جدید و کلاس BR را معرفی می کند

  • سرعت گروزا، غوغای چاقوی بالستیک استراتژی‌های جنگی را در فصل 11 کالاف دیوتی موبایل بازتعریف می‌کند.

  • کلاس Misdirection گیم پلی را تغییر می دهد. صداها را پنهان می کند، سرعت را در حالت بتل رویال افزایش می دهد.

وقتی یک گیمر سی پی کالاف دیوتی موبایل را از سایت‌ های قابل اعتمادی مانند گیفت ارزان می‌خرد، می‌تواند به‌طور تصادفی از چرخ یا همان گردونه شانس استفاده کند و تجهیزات نظامی دریافت کند.

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song تغییر جالبی را به ارمغان می‌آورد. تغییراتی در پویایی گیم‌پلی، معرفی پیشرفت‌های تاکتیکی، به‌روزرسانی‌های BR و ترکیبی جذاب از سلاح‌های کاربردی. در میان انتظار برای محتوای جشن کریسمس، این مقاله به پیشرفت‌های آتی در حالت چندنفره و بتل رویال کالاف دیوتی موبایل می‌پردازد. و تأثیر آن‌ها را بر تجربه بازی بررسی می‌کند.

مقالات مرتبط »    اسکین های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل ؛ همه فاش شدند

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل

موارد اضافی تاکتیکی: سنسور سفر

یکی از ویژگی‌های مهم در فصل 11 کالاف دیوتی موبایل، سنسور Trip است. یک تجهیزات تاکتیکی که نوید مزایای استراتژیک را می‌دهد. توانایی آن برای اتصال به سطوح و انفجار در مجاورت دشمن سرعت دشمنان را کاهش می دهد. همچنین موقعیت آنها را در نقشه کوچک نشان می دهد و به درگیری های تاکتیکی عمق می بخشد.

لاس Misdirection در بتل رویال

معرفی کلاس Misdirection در بتل رویال یک مکانیک گیم پلی منحصر به فرد را معرفی می کند. این کلاس با انتشار امواج صوتی برای گمراه کردن دشمنان و مخفی کردن صداهای کاربر، یک مزیت مخفیانه ارائه می دهد. و در عین حال سرعت حرکت را افزایش می دهد و رویکردهای استراتژیک را در گیم پلی باز تعریف می کند.

AR و Melee جدید در فصل 11 کالاف دیوتی موبایل

Groza افسانه‌ای و چاقوی بالستیک! معرفی دو سلاح کاربردی، استراتژی‌های مبارزه‌ای نوآورانه و پویایی گیم‌پلی جدیدی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. سرعت بی‌نظیر گلوله و زمان ADS سریع‌تر Groza همراه با چالش مدیریت پس‌زدگی مهیب آن است. در حالی که چاقوی بالستیک یک حمله غوغا با برد منحصربه‌فرد را معرفی می‌کند. و تطبیق‌پذیری را به سناریوهای نبرد اضافه می‌کند که قبلاً در نبردهای نزدیک دیده نشده بود.

چرخش سلاح در بتل رویال

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل منادی چرخش سلاح های متنوع، تفنگ های تهاجمی، تفنگ های تک تیرانداز، مسلسل های سبک، SMG، تفنگ های ساچمه ای، و تفنگ تیرانداز انفرادی است. تغییرات قابل توجه، مانند ضرب کننده تنظیم شده هدشات AK-47، به تغییرات احتمالی در استراتژی های رزمی اشاره می کند.

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل پیشرفت های تاکتیکی جالب و عناصر گیم پلی نوآورانه را به ارمغان می آورد. از گجت‌های تاکتیکی گرفته تا سلاح‌های انقلابی! این فصل زمینه را برای یک تجربه گیم‌پلی همه‌جانبه و استراتژیک برای پایان سال جذاب توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند.

 

نوشته قبلی

اسکین های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل ؛ همه فاش شدند

نوشته بعدی

ورتکس در مدرن وارفار 3 چیست ؟ حالت جدید بازی توضیح داده شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید