آموزش کامل نحوه باز کردن قفل کامو Melty در وارزون

کامو Melty در وارزون

چگونه Melty Camo را در Warzone باز کنیم؟

در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به نحوه دستیابی کامو Melty در وارزون در فصل دوم خواهیم داشت.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Melty Camo یک پوسته سلاح انحصاری جدید در فصل 2 Warzone است. این یکی از کمیاب‌ترین کاموهای بازی است و اگر کسی را مشاهده کردید که از آن استفاده می‌کند، حتما از او دوری کنید. این به دلیل الزامات باز کردن قفل آن است که بسیار سخت و زمان بر است. از نظر ظاهری، کامو اسلحه‌ها را با پوست مشکی با برگردان‌های قرمز درخشان در بالای آن می‌پوشاند و ظاهری عالی به آن می‌دهد.

مقالات مرتبط »    استرافینگ کیل در MW3 چیست ؟ (آموزش کامل به پهلو حرکت کردن)

چگونه کامو Melty در وارزون فصل دوم را دریافت کنیم؟

برای باز کردن قفل کامو Melty در وارزون فصل دوم، باید Warzone Champion’s Quest را کامل کنید. انجام این کار نه تنها با این کاموی انحصاری، بلکه مجموعه ای از دیگر لوازم آرایشی درون بازی را نیز به شما پاداش می دهد. برای کسانی که نمی دانند، Champion’s Quest یکی از کم بخشش ترین چالش های بازی است. و تنها بهترین ها می توانند آن را تکمیل کنند.

قبل از رسیدن به این چالش، باید یکی از موارد زیر را تکمیل کنید:

  • برنده پنج مسابقه بتل رویال (اورزیکستان) متوالی.
  • در کل فصل در مجموع در 30 مسابقه بتل رویال (اورزیکستان) پیروز شوید.

تکمیل هر یک از این دو تنها با ارائه یک قرارداد ویژه که باید در مسابقه بعدی خود تکمیل کنید، چالش را آغاز می کند.

اگر نمی‌دانید که قرارداد ویژه شامل چه مواردی می‌شود، از شما می‌خواهد که یک بمب هسته‌ای در اورزیکستان پرتاب کنید. در اینجا یک مرور مختصر از آنچه باید انجام شود آورده شده است:

  • پس از فعال شدن قرارداد، شمارنده گایگر را همانطور که روی نقشه برای شما مشخص شده است بگیرید.
  • غارت آن یک منطقه را روی نقشه مشخص می کند. با این حال، تنها هم تیمی که آن را برمی دارد می تواند این منطقه را ببیند.
  • به آنجا بروید و از شمارنده برای نزدیک شدن به اولین عنصر، بریلیم استفاده کنید. تیم تیمی که آن را برمی دارد روی نقشه برای دیدن همه بازیکنان مشخص می شود.
  • یک نشانگر جدید روی نقشه شما ظاهر می شود. که شما را به گاوصندوق هسته ای قفل شده هدایت می کند که داخل آن پلوتونیوم را پیدا خواهید کرد. هم تیمی که آن را انتخاب می کند دائماً آسیب سمی دریافت می کند.
  • در نهایت، باید یک هلیکوپتر هسته‌ای را پایین بیاورید که جعبه‌ای از تریتیوم را که وسایل الکترونیکی و وسایل نقلیه شما را به هم می‌ریزد فرو می‌اندازد.
  • اکنون، برای جمع آوری سلاح هسته ای و مسلح کردن آن، به منطقه جدید تعیین شده روی نقشه بروید. لطفاً توجه داشته باشید که سایر بازیکنان در منطقه می توانند این را ببینند و می توانند آن را برای جلوگیری از انفجار هسته ای گام بردارند. شما باید به مدت 2 دقیقه در بازی با موفقیت از آن دفاع کنید.
  • اگر از آن دفاع کنید، هسته‌ای منفجر می‌شود و مسابقه به پایان می‌رسد و Melty Camo را به دست می‌آورید.

با این حال، اگر شکست بخورید، باید با پیروزی در پنج مسابقه متوالی یا کسب 30 برد بیشتر در فصل، همه چیز را از نو شروع کنید. همچنین، قرارداد باید در یک مسابقه تکمیل شود. از این رو، به شدت توصیه می شود قبل از شروع قرارداد، با صفحات زرهی، مهمات، تجهیزات و بهترین بارگیری های فصل 2 در Warzone آماده شوید.

این همه چیز درباره باز کردن قفل کامو Melty در وارزون را پوشش می‌دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که:
Melty Camo انحصاری برای فصل 2 Warzone است. پس از پایان فصل 2، نمی‌توانید قفل آن را باز کنید. بنابراین، اگر واقعاً کامو را می‌خواهید، به شدت توصیه می‌شود که در اسرع وقت شروع به تلاش سخت کنید و قبل از پایان فصل، پوست را به دست آورید.

 

نوشته قبلی

استرافینگ کیل در MW3 چیست ؟ (آموزش کامل به پهلو حرکت کردن)

نوشته بعدی

اپراتور کیل در MW3 و وارزون چیست؟ و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید