استرافینگ کیل در MW3 چیست ؟ (آموزش کامل به پهلو حرکت کردن)

استرافینگ کیل در MW3

چگونه در Modern Warfare 3 کشتارهای Strafing را بدست آوریم؟

این مقاله به طور عمیق به این موضوع می پردازد که استرافینگ کیل در MW3 چیست. و راهنمای گام به گام اجرای این مکانیک حرکتی را ارائه می دهد. برای خلاصه دقیق، مقاله زیر را بخوانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

Strafing kills بخشی ذاتی از هر بازی تیراندازی چند نفره در سال 2024 است. به خصوص در عناوینی مانند مدرن وارفار 3. Strafing یک تکنیک حرکتی در بازی ها است که به بازیکنان اجازه می دهد به شکلی غیرقابل پیش بینی از چپ و راست عبور کنند. اگر از این مکانیک حرکتی در بازی نهایت استفاده را نمی‌کنید، چیزهای زیادی را از دست داده‌اید.

مقالات مرتبط »     ارور مچ میکینگ وارزون : راه حل های احتمالی، دلایل و موارد دیگر

استرافینگ کیل در MW3 چیست؟

استرافینگ یعنی به پهلو حرکت کردن. هنگامی که تیراندازی را در کنار مکانیک‌های strafing خود قرار می‌دهید، می‌توانید در مدرن وارفار 3 کشتار Strafing را دریافت کنید.

ورود مداوم کلیدهای حرکتی افقی منجر به حرکت بازیکنان به صورت دو طرفه به شیوه‌ای نامنظم می‌شود. و منجر به این می‌شود که بازیکنان دشمن در بیشتر موارد ضربات خود را از دست بدهند.

همچنین می‌توانید بسیاری از فناوری‌های دیگر مانند کشتارهای هیپ‌فایر را با مکانیک‌های strafing خود پیاده‌سازی کنید تا حریفان خود را بیشتر به هم بزنید.

چگونه استرافینگ کیل در MW3 انجام دهیم؟

بدست آوردن استرافینگ کیل در MW3 نسبتاً آسان است. الگوی حرکت اولیه ممکن است برای بازیکنان بدون تجربه در عناوین تیراندازی اول شخص چالش برانگیز به نظر برسد. اما شما می توانید آن را به صورت یکپارچه در هر برخورد تیراندازی پس از دستیابی به آن اجرا کنید.

برای انجام Strafing kills مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد کلاینت دلخواه خود، یعنی Steam یا Battle.net شوید. مدرن وارفار 3 را راه اندازی کنید. اگر از کنسول استفاده می کنید، بازی را اجرا کنید.
  2. وارد حساب Activision خود شوید و وارد منوی اصلی بازی شوید.
  3. در یک بازی چند نفره صف بکشید، یا اگر به سادگی می خواهید تمرین کنید، به زامبی ها سر بزنید.
  4. هنگامی که مستقر شدید و روی زمین فرود آمدید، کلیدهای حرکتی چپ و راست خود را به طور همزمان فشار دهید. الگوی حرکت را یک بار در هر 2-3 ورودی تغییر دهید. (A و D به طور پیش فرض برای بازیکنان رایانه شخصی).
  5. در یک فضای کوچک به جلو و عقب تکان خواهید خورد. به این مکانیک حرکتی strafing می گویند.
  6. با تسلط بر Strafing، سعی کنید تیراندازی را در ترکیب قرار دهید. با انفجارهای کوچک 3-5 گلوله شروع کنید. و به آرامی به سمت یک مجله کامل بروید.

تمرین این فناوری حرکت را ادامه دهید تا زمانی که بتوانید حداقل نیمی از مجله را بر روی دشمن برش دهید. می‌توانید آن را در زامبی‌ها امتحان کنید یا در صف چندنفره قرار بگیرید و آن را به سختی امتحان کنید.

مبارزه با بازیکنان واقعی قطعاً سطح مهارت شما را در مدت زمان کوتاهی افزایش می دهد. این مهارت به شما این امکان را می دهد که از حریفان خود پیشی بگیرید و در بیشتر جنگ های مسلحانه پیروز شوید.

 

نوشته قبلی

ارور مچ میکینگ وارزون : راه حل های احتمالی، دلایل و موارد دیگر

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل کامو Melty در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید