اپراتور کیل در MW3 و وارزون چیست؟ و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

اپراتور کیل در MW3

Operator Kill در Call Of Duty : MW3 چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

در مورد معنای اپراتور کیل در MW3 مطمئن نیستید؟ بررسی کنید که چیست و چگونه می توانید آن را در Modern Warfare III ادعا کنید.

آیا به دنبال معنای Operator Kill در مدرن وارفار 3 و وارزون هستید؟ Call of Duty: Modern Warfare III و Warzone از عرضه‌های درون فصلی زیادی در سلاح‌ها، نقشه‌ها، قطعات افترمارکت و بسیاری از موارد دیگر استقبال کرده‌اند. بسیاری از این آیتم های درون بازی، به ویژه جوایز چالش هفتگی، دارای معیارهای بازگشایی خاصی در قالب وظایفی هستند که بازیکنان باید در مسابقات درون بازی انجام دهند.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

علاوه بر این، بسیاری از وظایف چالشی هفتگی یک نیاز مشترک برای ثبت تعداد معینی از اپراتور کیل در MW3 و وارزون دارند. جالب اینجاست که عبارت Operator Kill بسیاری از بازیکنان جدید را که در انجام چالش‌های هفتگی در بازی گیر کرده‌اند، سردرگم کرده است. اگر از مفهوم عبارت Call of Duty مطمئن نیستید، می توانید در این مقاله پاسخ قطعی را بیابید.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه باز کردن قفل کامو Melty در وارزون

اپراتور کیل در MW3 و وارزون چیست و چگونه می توانید آن را مطالبه کنید؟

اپراتور کیل در MW3 و وارزون به یک “اعدام دشمن” اشاره دارد. که هر کسی می تواند با کشتن حریفان خود در چند نفره یا نبرد رویال با استفاده از ابزارهای مختلف ادعای آن را بکند. از این رو، ماموریت هایی که به تعداد معینی از Operator Kill نیاز دارند را می توان با کشتن مقدار مساوی از مخالفان با سلاح یا هر چیز دیگری به پایان رساند.

اکنون، برخی از «ماموریت‌های کشتن اپراتورها» مختص مناطق یا اشکال خاصی از اجرا هستند. خوانندگان می توانند در مورد آنها به شرح زیر بیشتر بیاموزند:

  • Operator Kill – کشتن بازیکن دشمن به هر وسیله ای.
  • Operator 1 Shot 1 Kill – کشتن دشمن با یک شلیک با استفاده از سلاح گرم
  • Operator Quickscope Kill – کشتن دشمن با هدف قرار دادن مناظر یک سلاح برای مدت کوتاهی
  • Operator Double Kill – کشتن دو حریف پشت سر هم
  • Operator Triple Kill – کشتن سه حریف پشت سر هم
  • Operator Longshot Kill – کشتن دشمن در فاصله دور
  • Operator Collateral Kill – کشتن چندین حریف با یک شلیک
  • Operator Hipfire Kill – کشتن دشمن با استفاده از Hipfire

چندین ماموریت دیگر دارای ویژگی Operator Fury Kills ، اپراتور Multikills و موارد دیگر هستند. که بازیکنان می توانند در مدرن وارفار 3 و وارزون با آنها روبرو شوند. تمام این ماموریت ها مستلزم اجرای حریفان به روش خاصی است. در همان زمان، بازیکنان اغلب مجبورند از سلاح های گرم خاصی برای از بین بردن دشمنان خود استفاده کنند.

هنگامی که بازیکنان چنین «ماموریت‌های اپراتور کیل» را در بازی انجام دادند، بر اساس پیشرفت رویداد/چالش، مقداری XP یا جوایزی دریافت خواهند کرد.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل کامو Melty در وارزون

نوشته بعدی

حمله هوایی دقیق در وارزون : آموزش کامل نحوه استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید