حمله هوایی دقیق در وارزون : آموزش کامل نحوه استفاده

حمله هوایی دقیق در وارزون

چگونه از Precision Airstrike در Warzone استفاده کنیم؟

حمله هوایی دقیق در وارزون یک حمله مرگبار است. این بدان معناست که بر خلاف پهپادها یا پهپادهای ضد، با کمک این کیل استریک، قادر خواهید بود تا به قتل برسید. معمولاً می‌توانید آن را در جعبه‌های غارت یا کش‌هایی که در سراسر نقشه پخش شده‌اند پیدا کنید یا آن را از ایستگاه خرید خریداری کنید. از این رو، اصلاً یک یافته نادر نیست. علاوه بر این، می توانید این Killstreak را در هر نقشه بتل رویال یا Resurgence پیدا کنید.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

استفاده از آن به هیچ وجه دشوار نیست اما یک راه درست و غلط برای استفاده از آن وجود دارد. که پیش از آن در برخی موارد شانس شما را برای گرفتن کشتن بیشتر یا حتی وایپ اسکواد افزایش می‌دهد. با این حال، در این راهنمای مختصر، ما نگاهی دقیق تر به نحوه استفاده صحیح از حمله هوایی دقیق در وارزون خواهیم داشت.

مقالات مرتبط »    اپراتور کیل در MW3 و وارزون چیست؟ و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

نحوه استفاده صحیح از حمله هوایی دقیق در وارزون

برای استفاده صحیح از حمله هوایی دقیق در وارزون ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اول از همه، شما باید Killstreak را در دست بگیرید. برای انجام این کار، به سادگی آن را از جعبه های غارت جمع آوری کنید یا آن را از یک ایستگاه خرید خریداری کنید.
  • در مرحله بعد، شما باید اهداف مورد نظر خود را پیدا کنید. آن را برای کشتن دشمنی که می توان با اسلحه های خود از بین برد، هدر ندهید. از این رو، اهدافی را پیدا کنید که در پشت بام کمپ زده یا پشت سرپوش پنهان شده اند، که دسترسی به آنها را دشوار می کند.
  • پس از یافتن، Killstreak خود را مجهز کنید. با این کار دستگاهی شبیه دوچشمی در دستتان بالا می‌آید که از طریق آن می‌توانید دوربین‌ها را به پایین نگاه کنید.
  • ناحیه ای را که می خواهید به آن حمله کند را پیدا کنید و در حالی که به دامنه دستگاه خود نگاه می کنید، دکمه “shoot” را فشار دهید. با این کار یک حمله هوایی دقیق در آن مکان انجام می شود و تمام دشمنان آن منطقه را از بین می برد.

اینجاست که باید مطمئن شوید که از حمله هوایی دقیق به درستی استفاده می کنید. توجه داشته باشید که Airstrike در جهتی که شما روبه‌رو هستید شلیک می‌کند. به عنوان مثال، اگر به شمال نگاه می کنید و از Killstreak استفاده می کنید، هواپیما از جنوب به شمال پرواز و به منطقه زیر شلیک می کند.

از این رو، برای شما ضروری است که اطمینان حاصل کنید که ایده مناسبی از محل تجمع اهداف خود دارید. با این روش می توانید اثرات کیل استریک را به حداکثر برسانید.

همانطور که قبلاً ذکر شد، Killstreak در Warzone کمیاب نیست و بسیار قدرتمند است. در نتیجه آنقدر خوب است که نمی توان آن را انتخاب کرد. حتی می توانید آن را در MW3 Multiplayer و Zombies پیدا کنید.

این همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از حمله هوایی دقیق در وارزون بدانید را پوشش می دهد. کیل استریک ها در Warzone واقعاً قدرتمند هستند. و توانایی تغییر نتیجه یک مبارزه یا یک مسابقه را به طور کامل دارند. اما، اگر آنها به درستی استفاده نشوند، نتایج مورد نظر شما را ارائه نخواهند داد. از این رو، دانستن نحوه استفاده صحیح از آنها برای به دست آوردن بیشترین فواید برای شما ضروری است.

 

نوشته قبلی

اپراتور کیل در MW3 و وارزون چیست؟ و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه استفاده از تاکتیکال استنس در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید