آموزش کامل نحوه استفاده از تاکتیکال استنس در وارزون

تاکتیکال استنس در وارزون

چگونه از Tac Stance در Warzone استفاده کنیم؟

این مقاله نحوه عملکرد تاکتیکال استنس در وارزون و نحوه بهره گیری مؤثر از این مکانیک حرکتی جدید را در سناریوهای نبرد برجسته خواهد کرد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

Tac Stance یا تاکتیکال استنس در وارزون یک مکانیک حرکتی جدید است که در نسخه جدید بازی معرفی شده است. این یک مزیت قابل توجه در نبردهای دور نزدیک با کاهش زمان صرف شده برای هدف گیری مناظر و افزایش ردیابی و دقت بازیکن است. در نبردهای سریع وارزون، تسلط بر وضعیت تاکتیکی می‌تواند بازیکنان را در برخوردهای نزدیک برتری بخشد، اگرچه ممکن است آشنایی با آن زمان ببرد.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه استفاده از حمله هوایی دقیق در وارزون

نحوه تسلط بر تاکتیکال استنس در وارزون

Warzone مکانیک حرکتی منحصربه‌فرد را فراتر از اقدامات معمولی مانند ایستادن، خمیدن، دراز کشیدن و پریدن ارائه می‌کند. بازیکنان می‌توانند اسلاید کنند، لغو اسلاید را اجرا کنند، و بارگذاری مجدد را لغو کنند و حرکت پویا را در حین درگیری‌های مسلحانه فعال کنند. تاکتیکال استنس در وارزون ، به طور خاص، یک رویکرد منحصر به فرد است که به طور ویژه طراحی شده است. تا به گیمرها اجازه دهد به طور تهاجمی در نبردهای نزدیک بجنگند.

وبلاگ رسمی Call of Duty، موضع تاکتیکی را به عنوان یک حد وسط بین هدف گیری از مناظر پایین (ADS) و استفاده از هیپ فایر توصیف می کند. این امکان پخش گلوله را در مقایسه با هیپ فایر و حرکت سریعتر نسبت به ADS فراهم و تحرک و دقت را در نبردهای نزدیک تسهیل می کند.

در حین سر خوردن، این ویژگی به طور پیش‌فرض فعال می‌شود. و باعث می‌شود تا ضربه‌های تیراندازی و فرود قابل کنترل‌تر باشد. با این حال، شما می توانید این حالت را در هر زمان با استفاده از یک کلید خاص فعال کنید. برای تسلط بر این حرکت، ابتدا باید آن را به کلیدی اختصاص دهید که با آن راحت هستید. کلیدهای پیشنهادی در زیر ذکر شده است.

تنظیمات Tac Stance: صفحه کلید و ماوس

برای استفاده آسان از Tac Stance در صفحه کلید و ماوس، به منوی تنظیمات و به بخش Keybinds بروید. موقعیت تاکتیکی را پیدا کنید و دکمه ای مانند V را برای دسترسی آسان انتخاب کنید. اکنون به تب تنظیمات بازی بروید. سپس، به گزینه Tactical ADS Activation بروید و آن را به Tactical Stance تغییر دهید.

درست در زیر این تنظیمات، گزینه Tactical Stance Behavior را خواهید دید. آن را به On Toggle تغییر دهید. این به Tac Stance اجازه می دهد تا زمانی که با فشار دادن دکمه اختصاص داده شده برای بار دوم خاموش شود، فعال باقی بماند.

تنظیمات Tac Stance: کنترلر

بازیکنان کنترلر چهار گزینه برای فعال کردن تاکتیکال استنس در وارزون خواهند داشت. که شامل موارد زیر می‌شود :

  1. Aim + Melee،
  2. Aim + Down،
  3. Aim + Sprint
  4. و Double-tap ADS

در صورت تمایل، حتی می توانید این ویژگی را خاموش کنید.

برای تغییر تنظیمات فعال سازی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به تنظیمات درون بازی بروید.
  • به بخش Gameplay بروید.
  • به پایین پیمایش کنید و گزینه Tactical ADS Activation را پیدا کنید.
  • آن را از چهار مورد ارائه شده به گزینه دلخواه خود تغییر دهید.

پس از پیکربندی این ویژگی به دلخواه خود، چند بازی معمولی را انجام دهید و به شدت به دشمنان هجوم بیاورید. و در عین حال موضع تاکتیکی را در حرکات خود بگنجانید. ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید. با این حال، پس از تسلط، این تکنیک بدون شک به شما کمک خواهد کرد. زیرا حتی کوچکترین مزیت در نبرد می تواند به طور قابل توجهی نتیجه آن را تغییر دهد.

 

نوشته قبلی

حمله هوایی دقیق در وارزون : آموزش کامل نحوه استفاده

نوشته بعدی

رویداد Cryptid Bootcamp در مدرن وارفار 3 : تمام جوایز و نحوه دریافت آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید