آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3

چگونه تمام Killstreak ها را در Modern Warfare 3 باز کنیم؟

در این راهنما، نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3 (تمام 24 مورد) از شناسایی تاکتیکی گرفته تا بمباران های هوایی ویرانگر را بررسی خواهیم کرد. و چگونگی به دست آوردن آنها را شرح می دهیم.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

در مدرن وارفار 3، تسلط بر هنر حذف‌های متوالی نه تنها یک مهارت، بلکه دروازه‌ای برای آزاد کردن پاداش‌های تغییر دهنده بازی است که به نام Killstreaks شناخته می‌شوند. چه یک کهنه سرباز کارکشته باشید یا یک سرباز تازه وارد در مدرن وارفار 3، درک و باز کردن این مزیت های قدرتمند می تواند جریان جنگ را به نفع شما تغییر دهد.

مقالات مرتبط »    5 نکته برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3 (همه موارد موجود)

قبل از اینکه به جزئیات هر Killstreak بپردازیم، درک دو مسیر اصلی موجود در Modern Warfare 3 بسیار مهم است:

 1. Killstreaks سنتی
 2. و اسکوراستریک های پویا.

اولی به تعداد مشخصی از کشتن نیاز دارد. در حالی که دومی به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق کشتن، کمک و گرفتن هدف امتیاز جمع کنند.

نکته مهم Scorestreaks این است که امتیازات مورد نیاز کمی بالاتر است. و یک لایه چالش اضافی را برای کسانی که به دنبال رویکرد تاکتیکی متفاوتی هستند اضافه می کند. در اینجا نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3 آمده است:

 1. UAV (4 kills/500 score): کشتی شناسایی پهپاد مکان‌های دشمن را در نقشه کوچک نشان می‌دهد. و یک مزیت استراتژیک برای شما و تیمتان ایجاد می‌کند.
 2. Mosquito Drone (4 kills/500 score): یک پهپاد انفجاری را پرتاب کنید که دور یک منطقه می‌چرخد، دشمنان را بمباران می‌کند و هرج و مرج ایجاد می‌کند.
 3. Sam Turret (4 kills/500 score): وسایل نقلیه هوایی را با حمله موشکی هدف قرار دهید، بر آسمان تسلط داشته باشید و راه را برای تیم خود باز کنید.
 4. Bomb Drone (4 kills/500 score): با شارژ C4 کنترل یک پهپاد از راه دور را در دست بگیرید و شما را به یک نیروی انفجاری یک نفره تبدیل کند.
 5. Guardian-SC (5 kills/625 score): یک سلاح غیر کشنده و انکار منطقه را آزاد کنید که دشمنانی را که وارد پرتو آن می‌شوند منحرف می‌کند و فرصت‌هایی را برای تیم شما ایجاد می‌کند.
 6. Care Package (5 kills/625 score): با یک بسته مراقبت تصادفی تماس بگیرید. و با پاداش‌های مختلف کشتار، یک عنصر شگفت‌انگیز به زرادخانه‌تان اضافه کنید.
 7. Counter-UAV (5 kills/625 score): یک پهپاد را به کار بگیرید که نقشه‌های کوچک دشمن را به هم می‌زند و ارتباطات و استراتژی آن‌ها را مختل می‌کند.
 8. Cluster Mine (6 kills/750 score): دستگاهی را پرتاب کنید که مجموعه‌ای از مین‌ها را پرتاب می‌کند و میدان جنگ را به منطقه‌ای خطرناک برای دشمنان ناآگاه تبدیل می‌کند.
 9. Precision Airstrike (6 kills/750 score): با جت‌های دوقلو برای حمله دقیق، دشمنان را در بهترین مسیر موجود محو کنید..
 10. Cruise Missile (6 kills/750 score): یک موشک کروز دوربرد را با قابلیت‌های تقویت کنترل کنید و از انهدام دقیق از راه دور اطمینان حاصل کنید.
 11. Remote Turret (7 kills/875 score): برجک خودکاری را مستقر کنید که دشمنان را اسکن می‌کند، پشتیبانی خودکار ارائه می‌کند و پشت شما را می‌پوشاند.
 12. Mortar Strike (7 kills/875 score): امواج خمپاره‌ها را سیگنال می‌دهد تا بر مکانی ببارد و آن را به منطقه ممنوعه برای دشمنان شما تبدیل کند.
 13. SAE (7 kills/875 score): سه جت را برای رهاسازی مواد منفجره هوایی، ویران کردن اهداف مشخص و تغییر جزر و مد جنگ احضار کنید.
 14. Juggernaut Recon (8 kills/1,000 score): تجهیزات Juggernaut را از طریق بسته مراقبت، با رادار برای پینگ کردن دشمنان نزدیک و یک سپر ضد شورش برای محافظت بیشتر، دریافت کنید.
 15. Wheelson-HS (8 kills/1,000 score): یک وسیله نقلیه آبی خاکی کنترل‌شده از راه دور با قابلیت‌های نگهبانی خودکار را در دست بگیرید که بر روی زمین و دریا مسلط است.
 16. Overwatch Helo (8 kills/1,000 score): یک هلوی اسکورت را احضار کنید تا مراقب موقعیت شما باشد و اطلاعات ارزشمندی را در مورد مکان‌های دشمن در نزدیکی ارائه دهد.
 17. VTOL Jet (10 kills/1,250 score): بمب های دقیق را رها کنید و از مکان مورد نظر خود محافظت کنید و از تسلط هوایی اطمینان حاصل کنید.
 18. Emergency Airdrop (10 kills/1,250 score): با سه بسته مراقبت تصادفی به مکان خود تماس بگیرید و میدان جنگ را به گنجینه ای از امکانات تبدیل کنید.
 19. Carpet Bomb (10 kills/1,250 score): بمب‌افکنی را آزاد کنید که خطی از مواد منفجره را آزاد می‌کند و مسیری مخرب در سراسر میدان نبرد ایجاد می‌کند.
 20. Advanced UAV (12 kills/1,500 score): یک پهپاد مداری غیرقابل هدف مستقر کنید تا جهت اطلاعاتی بی‌نظیر را در زمان واقعی روی نقشه مینی‌مپ دشمن آشکار کنید.
 21. Chopper Gunner (12 kills/1,500 score): یک هلی کوپتر تهاجمی مسلح به برجک و موشک های هوا به زمین را در دست بگیرید که از بالا با باران تخریب می شود.
 22. Gunship (12 kills/1,500 score): یک جنگنده تهاجمی سنگین مجهز به موشک ردیابی لیزری و توپ‌های قدرتمند را احضار کنید که بر آسمان تسلط دارند.
 23. Juggernaut (15 kills/1,875 score): از طریق بسته مراقبتی، تجهیزات حمله Juggernaut را دریافت کنید، از جمله یک مینی تفنگ که پس از مرگ Juggernaut به زمین می‌افتد.
 24. MGB Tactical Nuke (30 kills/3750 score): واپیمایی عظیم را احضار می‌کند که پنج موشک پرتاب می‌کند و کل نقشه را با خاک یکسان می‌کند.

باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3 کلید پیروزی است. و طیف متنوعی از مزایای تاکتیکی را ارائه می‌کند. تسلط بر هنر Killstreaks گیم پلی شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا می دهد.

 

نوشته قبلی

5 نکته برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

بلک فرایدی مدرن وارفار 3 : قیمت، نحوه خرید و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید