5 نکته برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

پنج نکته برای تسلط بر Modern Warfare 3 Zombies در مبارزات solo

در این مقاله، ما یک استراتژی قوی برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3 ارائه می‌کنیم. با پیروی از این نکات و ترفندها، می توانید با قراردادها مقابله کنید، سلاح های خود را ارتقا دهید. و به تنهایی از انبوهی از ارواح زنده بمانید.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

زامبی های مدرن وارفار 3 با بزرگترین نقشه ارواح در کالاف دیوتی منتشر شد. برخی از بازیکنان دوست دارند بدون تیم بازی کنند، که می تواند دلهره آور باشد. چالش ها و خروجی آسیب می تواند پیشرفت و لذت بردن از بازی را تقریباً غیرممکن کند.

مقالات مرتبط »    تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 : ترفند جدیدی که تازه کشف شد!

نکات و ترفندهایی برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

1) آماده سازی Scav run

قبل از شیرجه زدن به بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3 ، با یک اسکاو دویدن شروع کنید. که در آن با حداقل تجهیزات وارد می شوید و روی جمع آوری مواد برای مسابقه بعدی خود تمرکز می کنید. کسب امتیازات ضروری مانند Stamina Up، Speed Cola و Juggernog را در اولویت قرار دهید. اینها به طور قابل توجهی بقا و اثربخشی شما را در بازی افزایش می دهند.

2) تکمیل قرارداد کارآمد

روی قراردادهای دوستانه انفرادی بیشتر تمرکز کنید، به ویژه در مناطق کم خطر! مانند هدف با ارزش بالا (HVT)، Holdouts، و Safeguard (دفاع از یک امن). این قراردادها چالش‌های قابل مدیریت و تکمیل سریع‌تر را فراهم می‌کنند. و به شما این امکان را می‌دهند که امتیازات لازم را برای مراحل بعدی استراتژی خود جمع‌آوری کنید.

3) خرید کلان تسلیحات در بالاترین منطقه تهدید

هنگامی که 5000 تا 6000 امتیاز جمع کردید، مستقیماً به بالاترین منطقه تهدید بروید. و به دنبال ایستگاه خرید دیواری با نماد تپانچه روی نقشه بگردید. یک اسلحه نادر بنفش یا نارنجی با امتیاز 5000 خریداری کنید – ترجیحاً دومی. این سلاح ابزار اصلی بقای شما در زامبی های مدرن وارفار 3 خواهد بود. پس عاقلانه انتخاب کنید.

اگر یک کریستال خام Aethereum دارید، از آن برای بسته بندی سلاح خود به شکل سطح یک آن استفاده کنید.

4) امتیازات رایگان برای موفقیت در بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

از مزایای رایگان پراکنده در سراسر نقشه برای بهبود تجربه انفرادی خود استفاده کنید. برای دریافت Death Perception، Deadshot Daiquiri و Speed Cola از مکان‌های تعیین‌شده بازدید کنید.

این امتیازات مزایای مهمی مانند بهبود خروجی آسیب و افزایش آگاهی را ارائه می‌کنند. که سفر انفرادی شما را قابل کنترل‌تر می‌کند.

  • Death Perception:
    در نزدیکی یک برج بلند در منطقه کم خطر واقع شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از میان سه دایره با چتر نجات بپرید، و شکافی با این امتیاز باز می شود.
  • Deadshot Daiquiri:
    این را می توان با پرتاب یک نارنجک از پنجره بالای کلیسا بدست آورد.
  • Speed Cola:
    به راحتی با راندن یک سطح شیب دار در نزدیکی مرز منطقه ردیف 2، جایی که یک ساختار عقاب بزرگ وجود دارد، به دست می آید.

5) کشاورزی قرارداد سطح 2 کارآمد

با سلاح و امتیازات ارتقا یافته خود، بر روی قراردادهای کشاورزی سطح 2 در منطقه تهدید متوسط تمرکز کنید. زیرا آنها پاداش های بهتر و Essence بیشتری را ارائه می دهند. و به شما امکان می دهند بارگذاری خود را افزایش دهید.

برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3 ، به قراردادهایی مانند Holdouts، Stashes و Defend پایبند باشید. اگر احساس اعتماد به نفس دارید، برای پاداش‌های بهتر در Modern Warfare 3 Zombies، وارد منطقه ردیف 3 شوید.

نکات اضافی

با پیشرفت، منطقه ردیف 3 به یک گزینه انفرادی قابل دوام تبدیل می شود. در اینجا، به دنبال ایستگاه‌های خریدی باشید که لباس Juggernaut را به قیمت 10000 Essence ارائه می‌دهند. این لباس قدرتمند بقای خود را در برابر دشمنان قدرتمندی مانند Abomination که در قراردادهای HVT با آن مواجه می‌شوند، افزایش می‌دهد. استفاده استراتژیک از کت و شلوار Juggernaut می تواند بازی را در این منطقه تغییر دهد.

حواستان به تخم‌مرغ‌های عید پاک و مکانیک‌های اضافی در زامبی های مدرن وارفار 3 باشد. یک مثال قابل توجه، غذا دادن به تکه های گوشتی است که در نزدیکی خانه سگ یافت می شود تا یک همدم دوستدار سگ جهنمی ایجاد شود. این متحد وفادار می تواند به طور قابل توجهی به دفع ارواح و تکمیل قراردادها به طور موثر کمک کند.

با گنجاندن این نکات پیشرفته در استراتژی انفرادی خود، نه تنها زنده خواهید ماند، بلکه در دنیای چالش برانگیز Modern Warfare 3 Zombies نیز پیشرفت خواهید کرد. رویکرد خود را بر اساس پویایی بازی در حال تکامل تطبیق دهید و با تاکتیک های مختلف آزمایش کنید تا بهترین سبک بازی خود را در Modern Warfare 3 Zombies بیابید.

 

نوشته قبلی

تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 : ترفند جدیدی که تازه کشف شد!

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید