تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 : ترفند جدیدی که تازه کشف شد!

ترفند حرکت مخفی Modern Warfare 3 بازیکن را به “Snake” تبدیل می کند

این مقاله تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 را که تازه پیدا شده است برجسته می کند.

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 (MW3) اخیرا منتشر شده است. و به نظر می رسد بازیکنان راهی برای حرکت کامل در حالی که مستعد هستند، پیدا کرده اند و آن را مار می نامند. تماشای آن در یک بازی کاملاً خنده‌دار است. اما وقتی صحبت از شرکت در درگیری‌های اسلحه به میان می‌آید مزایای زیادی دارد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

با این حال، طبق گزارش ها، تکنیک جدید حرکت مار در مدرن وارفار 3 را فقط می توان روی پلتفرم رایانه شخصی با ماوس و صفحه کلید انجام داد.

Modern Warfare 3 با بهبود مکانیک حرکت و اسلحه توانست توجه جامعه را به خود جلب کند. با این حال، وجود یک روش مانورپذیری بیش از حد می‌تواند مبارزه‌ها را به صورت لفت انجام دهد و تجربه کلی بازی را کهنه کند. توسعه دهندگان ممکن است به این تکنیک حرکتی جدید توجه کرده باشند و از قبل شروع به ایجاد یک اصلاح دائمی کرده باشند.

مقالات مرتبط »     Puppet Master گردونه شانس کالاف دیوتی موبایل در راه است

تکنیک جدید حرکت مار در مدرن وارفار 3 به بازیکنان این امکان را می دهد که در بازی به مار تبدیل شوند

یک ترفند حرکتی جدید در پایگاه بازیکنان مدرن وارفار 3 ظاهر شده است. که می تواند به بازیکنان کمک کند تا تمام نقشه ها را بدون ایستادن طی کنند. این یک روش بی‌سابقه است که برای عنوان تیراندازی 2023 Activision منحصر به فرد است. و می‌تواند هر کسی را که در لابی حضور دارد غافلگیر کند.

مشکل در وجود جنبش نیست، بلکه در میزان مزایای ناعادلانه ای است که برای جامعه رایانه شخصی ارائه می کند.

تکنیک های مختلف حرکتی پیشرفته در MW3 وجود دارد. که حتی بازیکنان حرفه ای نیز در مسابقات ملی و بین المللی از آنها استفاده می کنند. با این حال، حرکت مار در مدرن وارفار 3 می‌تواند به بازیکنان کمک کند تا روی زمین دراز بکشند و بدون کاهش سرعت حرکت حرکت کنند.

این بدان معنی است که اپراتورهایی که از Snake استفاده می کنند را نمی توان به راحتی تیراندازی یا ردیابی کرد. زیرا بازیکنان معمولاً خود را برای هدف گیری در سطح سر یا بدن آموزش داده اند.

این به این معنی است که شخص قبل از اینکه بازیکنی را روی زمین ببیند به جای اینکه مانند دیگران بدود، بیشتر ضربات را از دست می دهد. زمان مورد نیاز برای اصلاح هدف برای بازیکن مار برای از بین بردن دشمن کافی است. علاوه بر این، تلاش برای تعقیب بازیکنی که به زمین نگاه می کند. به این معنی است که نمی توانید دیگران را در مقابل خود ببینید که مستقیماً باعث حذف شما می شود.

 

نوشته قبلی

گردونه پاپت مستر کالاف دیوتی موبایل 2023 در راه است

نوشته بعدی

5 نکته برای تسلط بر بازی انفرادی در زامبی های مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید