گردونه پاپت مستر کالاف دیوتی موبایل 2023 در راه است

Puppet Master گردونه شانس Call Of Duty Mobile در راه است

با آمدن گردونه پاپت مستر کالاف دیوتی موبایل (Puppet Master Draw) در این ماه، آماده باشید تا تحت تأثیر  قرار بگیرید. تمام جزئیات را اینجا بیابید!

وقتی یک گیمر سی پی کالاف دیوتی موبایل را از سایت‌ های قابل اعتمادی مانند گیفت ارزان می‌خرد، می‌تواند به‌طور تصادفی از چرخ یا همان گردونه شانس استفاده کند و تجهیزات نظامی دریافت کند.

مراقب پوسته موبایل Puppet Master Call of Duty باشید. Call of Duty:Mobile از راه اندازی قرعه کشی حماسی “Puppet Master” با پوسته نرم اپراتور Synaptic و طرح اولیه تفنگ تهاجمی کمیاب خبر داده است. برای عرضه در 24 نوامبر (جمعه، ۳ آذر) برنامه ریزی شده است. هر دوی این لوازم آرایشی دارای تم بد شروری هستند که برای ترساندن رقابت عالی است. Synaptic و Bruen را تجهیز کنید تا به شکلی برق‌آمیز در رقابت شرکت کنند.

مقالات مرتبط »    پچ نات سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل فاش شد : نرف Grau، باف M13 و موارد دیگر

پوست سیناپسی Menacing و طرح نادر Bruen MK9

این قطعه که “Puppet Master” نام دارد، یک پوسته نادر حماسی برای اپراتور Synaptic مورد علاقه طرفداران است. این ربات رزمی را به تصویر می کشد که یک بنفش ماورایی می درخشد و تاجی طلایی روی سرش دارد. جزئیات بیومکانیکی و صفحه ظاهری شبیه به یک عروسک گردان قدرتمند است که رشته ها را پشت صحنه می کشد.

تکمیل مجموعه، طرح جدید اسلحه Deadly Strings برای Bruen MK9 LMG است. مطابق با وضعیت افسانه ای خود، این طرح به طور کامل مدل کامل را با رنگ های بنفش مخملی و متالیک تغییر می دهد. دورهای ردیاب همسان رنگ، جذابیت بیشتری را ارائه می دهند.

اپراتور Synaptic Epic و طرح اولیه Bruen Legendary به خوبی یکدیگر را برای بارگیری منسجم و ترسناک منعکس می کنند. هر دو را برای ترساندن دشمنان با استاد عروسکی که از خط مقدم مبارزات را هدایت می کند، مجهز کنید.

گردونه پاپت مستر کالاف دیوتی موبایل در 24 نوامبر می رسد

با آمدن گردونه پاپت مستر کالاف دیوتی موبایل در این ماه، آماده باشید تا تحت تأثیر  قرار بگیرید. این جفت مکمل خیره‌کننده در 24 نوامبر از طریق قرعه‌کشی خرید مستقیم فروشگاه درون‌بازی می‌آید. در قرعه کشی استاد عروسکی، هر دو قطعه را در کنار وسایل هماهنگ مانند نمادها، کارت های تماس و اعتبار بگیرید.

کالاف دیوتی موبایل دائماً با ست های شیک پوست اصلی مانند این مجموعه دستکاری شده Synaptic master تحت تأثیر قرار می گیرد. باندل را برای تسلط بر رویدادهای فصلی مانند جنگ قبیله‌ها و محتویات جدید زامبی‌های Nacht Der Untoten با پانچ انیمیشن شوم تجهیز کنید.

 

نوشته قبلی

پچ نات سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل فاش شد : نرف Grau، باف M13 و موارد دیگر

نوشته بعدی

تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 : ترفند جدیدی که تازه کشف شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید