بلک فرایدی مدرن وارفار 3 : قیمت، نحوه خرید و موارد دیگر

فروشBlack Friday مدرن وارفار 3 : قیمت، نحوه خرید و …

اطلاعات بیشتر در مورد هزینه بلک فرایدی مدرن وارفار 3 برای دریافت این عنوان در حال حاضر را می توانید در زیر بیابید.

کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 اکنون با تخفیف 26 درصدی در میان فروش‌های جمعه سیاه در دسترس است. عنوان پریمیوم CoD امسال برای کمپین خود توجه زیادی را به خود جلب نکرد. و بازیکنان عمدتاً زمان خود را به صورت چند نفره یا زامبی سپری می کردند. پس از انتشار، این عنوان بلافاصله در همه پلتفرم ها پرفروش شد.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

نسخه استاندارد مدرن وارفار 3 برای شما 69.99 دلار یا ارز معادل آن در مناطق دیگر هزینه خواهد داشت. با این حال، در این دوره جمعه سیاه، عنوان کالاف دیوتی پریمیوم را می توان با هزینه بسیار کمتری به دست آورد.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3

قیمت فروش بلک فرایدی مدرن وارفار 3

شما می توانید نسخه استاندارد مدرن وارفار 3 را فقط با قیمت 51.96 پوند در بریتانیا و 59.49 دلار در ایالات متحده و همچنین سایر مناطق انتخاب شده دریافت کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که این نسخه یک کپی فیزیکی از بازی خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که تخفیف 26 درصدی فقط برای نسخه های پلی استیشن 5 و PS4 در بلک فرایدی مدرن وارفار 3 در نظر گرفته شده است.

به ندرت پیش می آید که عنوان کالاف دیوتی بخشی از فروش جمعه سیاه باشد. با توجه به نحوه انتشار این عناوین در زمان فروش هر سال، اکتیویژن به ندرت قیمت آن را کاهش می دهد. با این حال، این بار، 26% در دسترس است. و اگر هنوز آن را ندارید، بهترین شانس شما برای گرفتن آخرین عنوان Call of Duty است.

نحوه خرید در بلک فرایدی مدرن وارفار 3

راه های متعددی برای دستیابی به MW3 در این جمعه سیاه وجود دارد. کسانی که در بریتانیا هستند می توانند با دنبال کردن این مراحل آن را با قیمت باورنکردنی 51.96 پوند دریافت کنند:

  • به وب سایت رسمی eBay بروید و “MW3” را جستجو کنید.
  • سپس، در قسمت The Game Collection Outlet، از کد تبلیغاتی «BUYBETTER20» استفاده کنید و فوراً تخفیف هنگفت 26 درصدی برای این عنوان دریافت خواهید کرد.

کسانی که در ایالات متحده و سایر مناطق هستند می توانند این بازی را با قیمت حدود 60 دلار یا معادل آن در آمازون دریافت کنند. با این حال، گیمرها در ایالات متحده، به طور خاص، می توانند این عنوان را با قیمت 59.49 دلار در صورت دریافت آن از فروشگاه پلی استیشن دریافت کنند.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Killstreak ها در مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل کامو Borealis در زامبی های مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید