بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

پنج اسلحه برتر با بارگیری در COD: Mobile Season 11

در اینجا یک تفکیک عمیق از بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 با توجه به اثربخشی، پیشرفت ها و تأثیر آنها بر متای فعلی ارائه شده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل تغییرات قابل توجهی در تعادل سلاح به همراه دارد. با وجود انبوهی از علاقه‌مندان و عصب‌ها که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌دهند، رتبه بندی اسلحه‌ها دستخوش دگرگونی شده است.

مقالات مرتبط »     بهترین تنظیمات FOV برای وارزون (تنظیمات میدان دید)

بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

5. سلطه AK 47

AK 47 با یک ضریب ضرب کننده هدشات جدید متمایز می شود. و موقعیت خود را به عنوان یک تفنگ تهاجمی قدرتمند در بازی تثبیت می کند. با این حال، اگر شما یک بازیکن حرکتی هستید و دوست ندارید گوشه‌ها را برای برداشتن در فواصل دور نگه دارید، توصیه می‌کنیم سراغ خشاب هیبریدی بروید. که سرعت شلیک را افزایش می‌دهد و حتی اگر عکس‌های اولیه خود را از دست بدهید، فضای بازگشت بیشتری به شما می‌دهد.

4. M13/Kilo/LK24: حد وسط

M13 به خصوص در زمان بارگذاری مجدد، طرفداران زیادی دریافت کرد. خشاب دو پشته سرعت بارگذاری مجدد را تا 20 درصد افزایش می دهد. و آن را به انتخابی سریع و کشنده تبدیل می کند. هر دو Kilo و LK24 یک نبرد میان برد هستند که اگر بتوانید تمام شلیک های بالاتنه را بگیرید، می تواند شما را در هر مبارزه ای پیروز کند.

3. UL736، PP19 و CBR: غیر متعارف و در عین حال مؤثر

UL یکی دیگر از بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف ، یک انتخاب قابل توجه برای حالت های مختلف بازی است. که قابلیت زنده بودن را در برخوردهای طولانی تا میان رده ارائه می دهد. در همین حال، PP19 و CBR موقعیت های خود را به عنوان سلاح های فوق العاده ایمن می کنند اگر شما یک بازیکن OBJ هستید که معمولاً باید بی وقفه با چندین درگیری مسلحانه روبرو شوید.

2. Switchblade

با انعکاس متای فعلی، سوئیچ بلید در جایگاه دوم از لیست بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 قرار می گیرد. با تأکید بر سرعت‌های سریع گوشه‌ها و درگیری‌های نزدیک، سبک بازی دویدن و تفنگ را برآورده می‌کند. و به شما در مبارزات با فاصله بسیار نزدیک (تقاطع) برتری می‌دهد. همچنین با توجه به وضعیت SMG ها در بازی در حال حاضر، این SMG همه کاره ترین است.

1. HVK

مدعی مقام اول، HVK است. نیروگاهی که قادر به اعزام سریع دشمنان است. این تواناترین قاتل 3 تیر در بازی است. و به دلیل اندازه محدود مهمات کالیبر بزرگ برای کهنه سربازان بازی مناسب است.

در پایان، متای فصل 11 در Call of Duty Mobile مجموعه ای متنوع از سلاح های قابل دوام را ارائه می دهد. که هر کدام دارای نقاط قوت و مزایای خود هستند. بازیکنان می توانند با کاوش در اسلحه های سطح بالا و یافتن سبک بازی مورد علاقه خود در زرادخانه موجود، به صورت استراتژیک با این چشم انداز پویا سازگار شوند.

 

نوشته قبلی

بهترین تنظیمات FOV برای وارزون (تنظیمات میدان دید)

نوشته بعدی

زمان‌ انتشار اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید