زمان‌ انتشار اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

COD: Mobile Season 11 : زمان‌بندی انتشار برای تمام پوسته‌های Mythic و Legendary آشکار شده است

با تشدید سروصداهای فصل جدید، بازیکنان مشتاقانه منتظر انتشار برنامه ریزی شده مجموعه ای از اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 هستند. که نوید ارتقای نیروبخش چشم انداز بصری بازی را می دهد. سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 قرار است مجموعه ای از آیتم های مورد علاقه را عرضه کند. و بازیکنان را با مجموعه ای از گزینه های هیجان انگیز جذب کند.

مقالات مرتبط »    بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

زمان‌ انتشار اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

 • Grau 556 متیک: 9 دسامبر
  شروع پیشنهادات این فصل، ورود بسیار مورد انتظار Mythic Grau 556 است. که از طراحی های قبلی Mythic الهام می گیرد. و در عین حال دارای جلوه های صوتی منحصر به فرد است که یادآور Mythic QQ9 می باشد.
 • Army سری تعطیلات: 22 دسامبر
  به مناسبت فصل جشن، Armory سری تعطیلات با شش پوسته افسانه‌ای با تم کریسمس وارد می‌شود. که حسی از روح تعطیلات را به تسلیحات تزریق می‌کند.
 • PPSh-41 افسانه ای: 27 دسامبر
  لاوه بر این بر هیجان، پوسته افسانه ای PPSh-41 در 27 دسامبر در دسترس قرار می گیرد. و بازیکنان را با جذابیت متمایز خود جذب می کند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

 • Siren اسطوره ای: 31 دسامبر
  یکی از موارد منحصر به فرد برای این فصل، اولین نمایش دو پوسته اسطوره ای است. که پوست شخصیت Mythic Siren در 31 دسامبر مورد توجه قرار گرفته است.
 • M21 EBR افسانه ای: 2 ژانویه
  با ورود به سال جدید، بازیکنان می توانند مشتاقانه منتظر دریافت پوسته لجندری M21 EBR در 2 ژانویه باشند و به مجموعه دلخواه خود اضافه کنند.
 • Groza افسانه ای: 5 ژانویه
  بسته شدن زمان‌بندی انتشار، ورود پوسته افسانه‌ای Groza در 5 ژانویه است. که بازیکنان را با طراحی پیچیده‌اش که در قرعه‌کشی خوش شانس گل‌های بریده شده به نمایش گذاشته، خیره‌کننده می‌کند.

گنجاندن اسکین های متیک و لجندری سیزن 11، به ویژه پوسته کاراکتر Mythic Siren، نقطه عطف مهمی را رقم می‌زند. تلاش‌های اولیه داده‌کاوی جزئیات محدودی را به دلیل فایل‌های از دست رفته به دست آوردند. اما افشای قرعه‌کشی شامل یک پوسته افسانه‌ای فریبنده BK-57 AR است. که به عظمت پیشنهادهای آینده اشاره می‌کند.

مجموعه جامع پوسته ها و لوازم آرایشی در دسته های مختلف به بازیکنان اطمینان می دهد که سفری متنوع و از نظر بصری جذاب در طول فصل 11 خواهند داشت. و تجربه ای همه جانبه سرشار از ارتقاهای اسطوره ای و افسانه ای را ارائه می دهد. با باز شدن برنامه انتشار همراه باشید و فصلی هیجان انگیز پر از پیشرفت های بصری دیدنی و جوایز هیجان انگیز را آغاز کنید.

 

نوشته قبلی

بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت nuke در وارزون (بدست آوردن سلاح هسته ای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید