آموزش کامل نحوه دریافت nuke در وارزون (بدست آوردن سلاح هسته ای)

چگونه در Warzone سلاح هسته ای بدست آوریم؟

این مقاله شما را از طریق پیچیدگی های دستیابی به nuke در وارزون راهنمایی می کند. چه در المزره، چه وندل، یا اورزیکستان که به تازگی اضافه شده است باشید. و بینش ها و استراتژی های ارزشمند را برای افزایش شانس موفقیت شما ارائه می دهد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

Warzone هسته ای چالشی سخت برای بازیکنانی است که می خواهند مهارت های خود را به حداکثر برسانند. در حالی که مفهوم پایه مانند همتای خود در Vondel باقی می‌ماند، نقشه بزرگتر و تعداد بازیکنان بیشتر Urzikstan یک لایه دشواری اضافی را به همراه دارد.

مقالات مرتبط »    زمان‌ انتشار اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

فعالسازی nuke در وارزون

فرقی نمی کند که روی نقشه وسیع اورزیکستان بازی می کنید یا وندل محدودتر. هدف اصلی بدون تغییر باقی می‌ماند: کسب پنج برد متوالی بتل رویال.

پیروزی‌ها را می‌توان در هر ترکیبی از حالت‌های بازی، انفرادی، دونفره یا هر نوع دیگری به دست آورد. اگر با یک تیم بازی می کنید، هر عضو باید به بردهای لازم برای فعال کردن قرارداد Champions Quest دست یابد.

شما قرارداد قهرمانان کوئست را با انجام برنده های پیش نیاز دریافت خواهید کرد. یک اعلان درون بازی در طول توالی هواپیما ظاهر می شود که نشان می دهد قرارداد فعال است. فقط شما و تیم شما از قرارداد مطلع خواهید شد. تیم های دیگر قادر به دیدن آن نخواهند بود و خطر تداخل فرصت طلبانه را از بین می برد.

چالش واقعی پس از فعال سازی قرارداد آغاز می شود. سه عنصر باید جمع آوری و کاشته شوند تا در پایان بازی هسته را منفجر کنند. با این حال، به دست آوردن این عناصر چالش های خود را به همراه دارد. هر عنصر دارای یک اثر منفی است. از آشکار کردن موقعیت خود از طریق دیوارها تا از دست دادن موقت توانایی دویدن.

داشتن یک استراتژی قوی برای کنترل اثرات نامطلوب عناصر بسیار مهم است. هماهنگی با تیم خود برای داشتن یک بازیکن چند عنصر تاثیر منفی بر کل تیم را به حداقل می رساند. نارنجک های دودی در این مرحله بسیار ارزشمند می شوند و به پنهان کردن حرکات و اهداف شما کمک می کنند.

کاشت nuke

هنگامی که هر سه عنصر را جمع آوری کردید، گام بعدی برای دریافت nuke در وارزون این است که هسته ای را بکارید. و یک سناریوی پایانی پرتنش ایجاد کنید. دو دقیقه از سایت بمب دفاع کنید، حملات دشمن را تحمل کنید و شمارش معکوس را حفظ کنید. مراقب تایمر خنثی سازی بمب باشید. زیرا پیشرفت هر تیم دشمن، هر ثانیه را حیاتی می کند.

قبل از شروع چالش هسته ای، منطقه ای را در نظر بگیرید که در آن قرارداد قهرمانان کوئست را انتخاب می کنید. خرید لابی برای بهترین منطقه، با دژهای مستحکم و مکان های سیاه در میان دایره، می تواند شانس موفقیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اطمینان حاصل کنید که منطقه انتخابی شما دارای مزایای استراتژیک برای دفاع و تکمیل قرارداد است.

بدست آوردن nuke در وارزون (سلاح هسته ای) کار کوچکی نیست. و به ترکیبی از مهارت، استراتژی و کمی شانس نیاز دارد. چه یک بازیکن باتجربه باشید و چه برای اولین بار تلاش می‌کنید، رضایت از انفجار موفقیت‌آمیز هسته‌ای باعث می‌شود این قرارداد وارزون ارزشمند باشد.

 

نوشته قبلی

زمان‌ انتشار اسکین های متیک و لجندری سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات سنسیویتی کالاف دیوتی موبایل 2023 در حالت MP و BR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید