بهترین تنظیمات FOV برای وارزون (تنظیمات میدان دید)

بهترین تنظیمات FOV برای Warzone

در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به بهترین تنظیمات FOV برای وارزون خواهیم انداخت.

FOV یا میدان دید (Field of View) یکی از مهمترین تنظیمات بصری برای تیراندازهایی مانند وارزون است. بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که این تنظیمات را با مقادیری از 60 تا 120 تنظیم کنند. مقدار بالاتر باعث می‌شود جزئیات بیشتری در مورد مجاورت فرد بدست آید. با این حال، هزینه ای دارد. تنظیم FOV روی مقدار بالاتر، اندازه اشیاء قابل مشاهده بر روی صفحه را در هر زمان معین کاهش می دهد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

از این رو، بهینه سازی این تنظیمات به درستی مهم است، به خصوص در عناوینی مانند Warzone، جایی که اطلاعات برنده بازی ها هستند.

مقالات مرتبط »    خطای HUENEME-CONCORD در وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

بهترین تنظیمات FOV برای وارزون چیست؟

برای به دست آوردن بهترین تجربه ممکن، توصیه می شود از تنظیمات FOV برای وارزون که در زیر ارائه شده استفاده کنید:

  • میدان دید (FOV): 90 – 110
  • میدان دید ADS: تحت تأثیر قرار گرفت
  • میدان دید سلاح: گسترده
  • میدان دید سوم شخص: 90
  • میدان دید خودرو: عریض

این تنظیمات متعادل ترین تجربه را در اختیار شما قرار می دهند. و بهترین دید و جزئیات را در مورد محیط اطرافتان به شما ارائه می دهند. با این حال، بسته به انتخاب دستگاه ورودی شما، یعنی کنترل یا ماوس و صفحه کلید، و فاصله از تلویزیون/مانیتور، این تنظیمات را می توان بیشتر تغییر داد.

به عنوان مثال،

اگر شما یک پخش کننده رایانه شخصی هستید که تمایل دارد نزدیک تر به مانیتور بنشیند و از ماوس و صفحه کلید استفاده کند، توصیه می شود از مقدار FOV استفاده کنید که بیشتر به سمت حد بالایی محدوده ذکر شده در بالا متمایل شود. از طرف دیگر، اگر عمدتاً روی کنسول با استفاده از کنترلر بازی می‌کنید، توصیه می‌شود مقداری را انتخاب کنید که بیشتر به سمت پایین‌ترین محدوده باشد تا بهترین تجربه ممکن را داشته باشید.

برای یافتن بهترین مقدار برای خود، توصیه می شود ابتدا به محدوده شلیک بروید. سپس تنظیمات موجود در آن را آزمایش کنید. این به شما بازخورد زنده در مورد تغییراتی را که روی صفحه ایجاد می کنید ارائه می دهد. و می توانید آنها را در صورت نیاز تنظیم کنید.

جدای از این FOV برای وارزون ، بازی همچنین به شما اجازه می‌دهد تا تنظیمات گرافیکی بیشتری را تغییر دهید. که می‌تواند تاثیر زیادی بر روی دید شما داشته باشد. برای به دست آوردن بهترین تجربه ممکن در بازی، باید تنظیمات زیر را نیز با مقادیر داده شده تنظیم کنید:

  • World Motion Blur: خاموش
  • Weapon Motion Blur: خاموش
  • Film Grain: 0
  • حرکت دوربین اول شخص: حداقل (۵۰%)

این شامل همه چیزهایی است که درباره بهترین FOV برای وارزون باید بدانید. لطفاً در اینجا توجه داشته باشید که این تنظیمات FOV بر اساس تنظیمات و الزامات پخش کننده متوسط ​​پیشنهاد می‌شوند. از این رو، اگر با این تنظیمات راحت نیستید، توصیه می‌شود آن‌ها را شروع کنید. سپس بر اساس اولویت خود تغییر دهید.

کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 و فصل 1 وارزون اکنون پخش می شوند. این به روز رسانی در حال حاضر بر روی رایانه های شخصی ویندوز (از طریق Battle.net و استیم)، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

 

نوشته قبلی

خطای HUENEME-CONCORD وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

نوشته بعدی

بهترین سلاح های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 همراه با لود اوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید