تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل : آنها چه هستند و نحوه استفاده

Tactical Equipment در کالاف دیوتی موبایل : نحوه استفاده، آنها چه هستند و … (2023)

با استفاده از تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل می توان دشمنان را کور کرد یا مانع حرکت آنها در MP و BR شد. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

Call of Duty: Mobile بیش از حد کافی کلاس های سلاح دارد که دارای اسلحه برای موقعیت های مختلف جنگی هستند. بسیار شبیه اسلحه ها، مجموعه ای از تجهیزات تاکتیکی در COD Mobile وجود دارد که پشتیبانی لازم را برای بازیکنان در بازی های بتل رویال و همچنین مسابقات چند نفره فراهم می کند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان سلاح ها و تجهیزات، لباس و زره دلخواه خود را انتخاب کنید.

برای کسانی که نمی دانند، نمی توان با استفاده از تجهیزات تاکتیکی در مسابقات COD Mobile هیچ آسیب واقعی به دشمنان وارد کرد. در عوض، آیتم‌های متعلق به کلاس تاکتیکی معمولاً حواس دشمنان را پرت می‌کنند یا اقدامات آنها را به تأخیر می‌اندازند و در عین حال زمان کافی برای حمله یا فرار را برای بازیکنان فراهم می‌کنند.

مقالات مرتبط »     مقایسه CX-9 و Fennec در کالاف دیوتی موبایل ؛ کدام یک بهتر است ؟

خوانندگان می توانند از طریق راهنمای موجود در بخش زیر در مورد تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل اطلاعات بیشتری کسب کنند:

همه چیز درباره تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل (به روز رسانی 2023)

بازیکنان اغلب تجهیزات تاکتیکی را در بخش بارگیری MP در COD Mobile در کنار موارد کشنده، مهارت‌های اپراتور، سلاح‌ها، امتیازات و موارد دیگر مشاهده می‌کنند. در عین حال، آیتم های تاکتیکی نیز در میدان نبرد در یک مسابقه BR در دسترس هستند، جایی که می توان آنها را برای استفاده بعدی بازیابی کرد.

هر یک از این آیتم‌های پشتیبانی تاکتیکی در Call of Duty: Mobile کاربرد خاصی دارند. از آسیب بینایی دشمنان تا تأثیرگذاری بر حرکت آنها متفاوت است. بنابراین، می توان به سادگی آنها را مانند تجهیزات کشنده در COD Mobile، طبق استراتژی خود، کاشت یا پرتاب کرد.

مقالات مربتط »     Lethal Equipment در کالاف دیوتی موبایل : چگونه از آنها استفاده کنیم؟

اکثر آیتم های تاکتیکی جلوه بصری خاصی را ارائه می دهند که هیچ آسیبی به حریف وارد نمی کند اما آنها را برای چند لحظه در یک نقطه ضعف قابل مشاهده قرار می دهد. در اینجا نگاهی به تمام تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل که می‌توان در MP و BR استفاده کرد، آمده است:

 • نارنجک فلش بنگ –
  می توان از نارنجک Flashbang برای کور و کر کردن هدف برای چند ثانیه استفاده کرد.
 • نارنجک دودزا –
  نام خود را توجیه می کند و هنگام انفجار یک پرده دود ایجاد می کند.
 • نارنجک ضربه مغزی –
  پرتابی است که حرکت دشمن را منحرف و کند می کند.
 • EMP –
  بازیکنان می توانند با استفاده از EMP به واحدها و تجهیزات مکانیزه دشمن نزدیک و غیرفعال کنند.
 • سیستم تروفی –
  این یک سیستم قابل استقرار است که هر گونه مواد منفجره ورودی مانند نارنجک های فراگ، نارنجک های چسبنده و موارد دیگر را از بین می برد. بنابراین، یک سیستم تروفی به تجهیزات تاکتیکی ضروری در مبارزات 5v5 MP COD Mobile تبدیل می شود.
 • بمب کریو –
  بازیکنان می توانند یک بمب کریو را رها کنند تا موجی از هوای یخ زده آزاد شود. این باعث کاهش سرعت دشمنان در محدوده خود می شود.
 • سنسور ضربان قلب –
  این تبلتی است که بازیکنان می توانند از آن برای مشاهده اطلاعات تقریبی در مورد دشمنان نزدیک استفاده کنند
 • نارنجک گازی –
  بلافاصله پس از برخورد منفجر می شود و به طور مداوم گاز اشک آور آزاد می کند. گاز اشک آور باعث کاهش سرعت، تاری دید و سرفه می شود.
 • استورم بال –
  این یک مانع کروی است که در یک مکان مشخص ایجاد می شود. این مانع خط دید دشمن را مسدود خواهد کرد. در عین حال، دشمنانی که در داخل مانع خوابیده اند نمی توانند سلامتی را بازیابی کنند.
 • فلش پهپاد –
  Flash Drone دید دشمنانی را که در محدوده خاصی حضور دارند مسدود می کند.
 • نارنجک اکو –
  بازیکنان می توانند یک نارنجک اکو پرتاب کنند تا دشمنان خود را در محدوده خاصی قرار دهند. نارنجک اکو از امواج صوتی برای تشخیص موقعیت حریف استفاده می کند.
 • استیم شات –
  برخلاف اکثر تاکتیک‌های دیگر، می‌توان از Stim Shot برای افزایش قابلیت‌های اپراتور خود استفاده کرد. Stim Shot باعث افزایش بازسازی سلامت می شود و همچنین سرعت حرکت را برای مدت کوتاهی افزایش می دهد.
 • نارنجک فریب –
  همانطور که از نام آن پیداست، یک نارنجک فریبنده تیراندازی جعلی و امضاهای رادار بازیکنان را شبیه سازی می کند تا حواس دشمنان را پرت کند و گیج کند. بنابراین، می‌توان از آن‌ها برای اجرای مؤثر حملات غافلگیرکننده در طول مبارزات با سرعت MP استفاده کرد.

می توان برنامه های تمام تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل را مرور کرد. و با توجه به استراتژی و نیازهای گیم پلی خود، جایگزین مورد نظر آنها را انتخاب کرد.

 

نوشته قبلی

بازگشت Undead Siege به سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل کاموی Damascus در کالاف دیوتی موبایل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید