بازگشت Undead Siege به سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

چه زمانی Undead Siege به COD Mobile (2023) باز می گردد؟

در اینجا جزئیات کامل در مورد بازگشت Undead Siege به سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل وجود دارد.

ماه‌ها قبل از عرضه Call of Duty: Mobile Season 9 “Graveyard Shift”، شایعاتی در مورد بازگشت نمادین Undead Siege Zombies در حوالی هالووین 2023 وجود داشت. Activision سرانجام بازگشت حالت بازی ترسناک مورد علاقه طرفداران را در فصل 9 تأیید کرد. وبلاگ شیفت قبرستان. با این حال، این سوال، “چه زمانی Undead Siege به COD Mobile بازمی گردد؟” همچنان در بین هواداران رایج است.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

اکتیویژن تنها بازگشت Undead Siege حالت محبوب Zombies در بازی را تأیید کرده است. اما هنوز تاریخ دقیق انتشار را اعلام نکرده است. با نزدیک شدن به هالووین 2023، خوانندگان شاهد دو رویداد «Halloween Hoedown» در Call of Duty: Mobile خواهند بود. که به ترتیب از 19 (پنج شنبه، ۲۷ مهر) و 26 اکتبر (پنج شنبه، ۴ آبان) به فاصله یک هفته شروع می‌شوند. بنابراین، Undead Siege می تواند در هر یک از رویدادهای “Halloween Hoedown” بازگردد.

توجه داشته باشید:
خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند. زیرا به محض اینکه Activision تاریخ انتشار حالت Undead Siege Zombies را اعلام کرد، مقاله را با اطلاعات جدید به روز خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »    مقایسه تفصیلی CX-9 و Fennec در کالاف دیوتی موبایل ؛ کدام یک بهتر است ؟

بازگشت Undead Siege Zombies با یک تکرار جدید

در پست وبلاگ COD Mobile Season 9 “Graveyard Shift”، توسعه دهندگان قبلاً به وضوح اعلام کرده اند که Zombies Classic و Undead Siege ویژگی های جدیدی دریافت خواهند کرد. همچنین این اولین باری است که هر دو حالت به طور همزمان در Call of Duty: Mobile در دسترس خواهند بود. این چیزی است که آنها در مورد هر دو حالت Call of Duty: Mobile Zombies اعلام کردند،

«Zombies Undead Siege به موقع برای هالووین بازمی‌گردند، برای اولین بار در کنار Zombies Classic ارائه می‌شوند و نه یک بلکه از دو حالت پشتیبانی می‌کنند که هر دو Zombies Classic و Undead Siege در فصل وارد می‌شوند. حالت‌ها با چالش‌های جدید، کلاس‌های جدید، پاداش‌های جدید و به‌روزرسانی تعادل بازمی‌گردند.»

حالت زامبی COD Mobile مورد علاقه طرفداران محتوا و چالش‌های جدیدی از جمله کاموهای قابل آسیاب را دریافت می‌کند. اما آخرین تکرار تقریباً مشابه نسخه اصلی خواهد بود. به این معنی است که حالت بازگشت یک بار دیگر شاهد افتادن بازیکنان در یک نسخه زامبی شده از نقشه بتل رویال Isolated خواهد بود.

در بازی Isolated زامبی‌شده، بازیکنان و هم‌تیمی‌هایشان باید با مبارزه با انبوهی از زامبی‌ها به مدت پنج روز و پنج شب زنده بمانند. این حالت همچنین دارای دوره‌های خنک‌سازی است که بازیکنان می‌توانند از آنها برای جمع‌آوری منابع و سلاح‌ها برای مبارزه با زامبی‌ها استفاده کنند. در عین حال، در هنگام دعوا، باید دفاعی را تنظیم کرد تا تله‌پورتر در حالت کار قرار بگیرد.

یک تنظیم POI برای حالت زامبی وجود دارد تا تجربه را برای طرفداران تازه کند. با این حال، اطلاعات دقیق در مورد بهینه سازی ها و محتوای جدید در حال حاضر ناقص است. از این رو، باید منتظر ماند تا اکتیویژن در روزهای آینده برخی از تاییدات را انجام دهد.

 

نوشته قبلی

مقایسه CX-9 و Fennec در کالاف دیوتی موبایل ؛ کدام یک بهتر است ؟

نوشته بعدی

تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل : آنها چه هستند و نحوه استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید