Storm ball در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

Stormball در Call of Duty Mobile : همه آنچه باید بدانید

  • Storm ball در کالاف دیوتی موبایل، تجهیزات تاکتیکی است که می توانید قفل آن را باز کرده و از آن استفاده کنید.

  • Stormballs اولین بار به عنوان بخشی از Season 1: Heist در سال 2022 به بازی اضافه شد.

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Stormball در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

Storm ball در کالاف دیوتی موبایل نمونه ای از تجهیزات تاکتیکی است. تجهیزات تاکتیکی نارنجک‌های قابل پرتاب یا کاشت، پهپادها و سیستم‌های دفاعی هستند. که می‌توانید به عنوان بخشی از بارگیری خود در Call of Duty: Mobile مجهز کنید. تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی (COD) موبایل شامل نارنجک‌ها، EMP، حسگرها، پهپادها، Stormball و یک سیستم تروفی است. که مستقیماً مانند تجهیزات کشنده آسیب وارد نمی‌کند. تجهیزات تاکتیکی به نوعی دشمنان شما را ضعیف می کند. بمب های کریو، گاز، فریب، پژواک، فلاش بنگ و نارنجک های ضربه مغزی دشمنان را آهسته، منحرف، کور و اشتباه هدایت می کنند.

در مجموع دوازده آیتم تاکتیکی در حال حاضر در بازی موجود است. هفت مورد از دوازده تجهیزات تاکتیکی در حال حاضر در دسترس بازیکنان است تا بتوانند با استفاده از فروشگاه اعتباری بازی کنند و قفل آن را باز کنند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Storm ball در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

مقالات مرتبط »    5 بهترین مکان برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون

Storm ball در کالاف دیوتی موبایل

Storm Ball تجهیزات تاکتیکی است که در ژانویه 2022 به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Season 1: Heist به کالاف دیوتی موبایل اضافه شده است. استورمبال را می توان در Tier 14 در پاس نبرد در آن فصل باز کرد.

Stormball یک مانع کروی است که در یک مکان تعیین شده برای مسدود کردن خط دید دشمن ایجاد می شود. پس از پرتاب، یک سپر یا مانع از بالای توپ ایجاد می شود. دشمنان داخل مانع بهبود نخواهند یافت. شعاع آن 60 و مدت زمان آن 70 است. بازیکنان می توانند حداکثر 1 توپ استورمبال (2 با تاکتیکین ویلدکارد) نگه دارند.

نحوه دریافت Storm ball در کالاف دیوتی موبایل بعد از فصل 1: Heist

در حال حاضر Stormball برای باز کردن در بتل پس این فصل در دسترس نیست. با این حال، بازیکنان می توانند Stormball را از طریق فروشگاه اعتباری دریافت کنند. استورمبال 2000سی پی هزینه دارد. با مراحل زیر می توانید قفل Storm ball در کالاف دیوتی موبایل را باز کنید:

  • بازی را شروع کنید و روی «فروشگاه» در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید.
  • در لیست برگه‌های سمت چپ، به دنبال تب «خرید فروشگاه» بگردید.
  • اسکرول کنید و به دنبال Stormball بگردید.
  • Stormball را با 2000 سی پی خریداری کنید.

سی پی (COD Credits) یک ارز درون بازی است که می توانید در حین بازی Call of Duty: Mobile کسب کنید. می‌توانید با انجام وظایف یا چالش‌های خاص، تکمیل سطوح Battle Pass، از طریق پیشنهادات ویژه یا هنگام دریافت یک مورد تکراری، اعتبار کسب کنید. بازیکنان می توانند از این اعتبارات COD برای خرید اقلام مختلف در فروشگاه از جمله سلاح، تجهیزات و سایر اقلام ارزشمند استفاده کنند.

پس از باز کردن قفل Stormball، می‌توانید با رفتن به صفحه بارگیری از منوی اصلی در COD Mobile، آن را مجهز کنید. این تمام چیزی است که باید در مورد Storm ball در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

 

نوشته قبلی

5 بهترین مکان برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون

نوشته بعدی

2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل است! (آموزش نحوه دریافت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید