5 بهترین مکان برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون

پنج بهترین مکان برای یافتن loot عظیم در Warzone Plunder

این راهنما پنج مورد از بهترین مکان‌هایی را که جوخه‌ها می‌توانند در آن فرود آمده و غارت عظیم در پلاندر وارزون را انجام دهند به تفصیل شرح می‌دهد.

در Warzone Plunder، هدف اولیه جمع آوری یک میلیون پول نقد است. با زمان محدود، بازیکنان باید سخت و سریع کار کنند تا پول نقد و امتیاز کسب کنند. در این حالت، گیمرها با دسترسی به بارگذاری های مورد علاقه خود، ریسپون های نامحدودی دارند. این موضوع Warzone Plunder را سرگرم‌کننده‌تر می‌کند و چیزها را تا حدی ادویه می‌کند.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

به طور طبیعی، بازیکنان به دنبال یافتن غارت عظیم در Warzone Plunder خواهند بود.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت Elder Sigil در مدرن وارفار 3 زامبی ها

5 بهترین مکان برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون

با اضافه شدن اورزیکستان از مدرن وارفار 3 به وارزون، Plunder شاهد هرج و مرج خواهد بود. زیرا جوخه ها بهترین مکان های غارت را کشف می کنند. با هدف جمع آوری یک میلیون پول نقد، رقابت بین جوخه ها بر سر سقف خواهد بود.

در زیر، لیستی از پنج نقطه مورد علاقه مختلف فهرست می‌شود که برای تسلط بر بازی‌های شما در Warzone Plunder مناسب است.

1) پایگاه نظامی اورلوف

پایگاه نظامی اورلوف در شمال شرقی واقع شده است. و دارای برخی از بهترین غارت ها در کل نقشه اورزیکستان است. همانطور که از یک پایگاه نظامی مجهز انتظار می‌رفت، این POI دارای لایه‌هایی از انبارها است که بازیکنان می‌توانند غارت‌های سطح بالایی را پیدا کنند.

پایگاه نظامی اورلوف کاملاً از سایر POI ها جدا است. و آن را به مکانی ایده آل برای رها کردن تیم ها تبدیل می کند تا در مبارزات تیمی بدون مزاحمت شرکت کنند. تیم‌های مسابقه‌دهنده به بیش از اندازه کافی به غارت‌های کمیاب دسترسی خواهند داشت تا به آنها کمک کند تا مخالفان را از بین ببرند.

2) شهر زروان

هم مرز با حومه زراوان، شهر Zaravan یکی از بهترین نقاط برای غارت در اورزیکستان در منطقه وارزون است. این یک POI بسیار مورد بحث برای حالت Battle Royale بازی است و بدون شک میزبان برخی از سخت ترین رقابت ها در Warzone Plunder خواهد بود.

شهر زراوان دارای یک محیط شهری است و بازیکنان غارت‌هایی را که در ساختمان‌ها در طبقات مختلف پنهان شده‌اند پیدا می‌کنند. در حالی که این مکان ها میزبان غارت های بزرگ هستند، اما اتفاقاً نقاط مهم کمپینگ نیز هستند.

بازیکنان باید اسلحه های خود را برای شلیک به هر دشمنی که در رویت است در هنگام گشت و گذار در خیابان ها و ساختمان های شهر زراوان آماده داشته باشند.

3) شهر قدیمی

Old Town واقع در مرکز شهر اورزیکستان، به طرز فریبنده ای در مقایسه با POI های همسایه خود، غارت های خوبی در انبار دارد. با این حال، با قرار گرفتن در مرکز نقشه، شهر قدیمی برخلاف مکان هایی مانند شهر زراوان یا حتی باربری اورزیکستان کاملاً دست نخورده باقی مانده است.

اگر به دنبال مکانی هستید که انفجار کمتری داشته باشد و به اندازه POI های فوق الذکر آشفته نباشد، Old Town مکانی است که می توانید در طول غارت منطقه جنگی به آن حمله کنید. غارت در سراسر این شهر پرجمعیت پراکنده خواهد شد و بازیکنان باید از هم جدا شوند و کمی تلاش کنند تا چیزی که ارزش جمع کردن را داشته باشد پیدا کنند.

علاوه بر این، با قرار گرفتن در مرکز نقشه، بازیکنان می‌توانند به سرعت بهترین غارت عظیم در پلاندر وارزون را بارگیری کنن.د و برای رقابت با دیگر تیم‌های نزدیک به جلو حرکت کنند.

4) لوین ریزورت

لوین ریزورت یک مکان فوق‌العاده برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون است. این در گوشه شمال غربی نقشه قرار دارد و منعکس کننده پایگاه نظامی اورلوف است. این یک POI متراکم است که پس از نفوذ موفق، لایه‌های دفاعی را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

غارت بزرگ را می توان در سراسر مکان یافت و بازیکنان نیز می توانند نسبتاً ایمن بمانند. بر خلاف پایگاه نظامی اورلوف، رویارویی در ریزورت لوین به آسانی نیست. بازیکنان می توانند به راحتی انتخاب کنند که در بیشتر رویارویی ها جدا شوند و خود را کمیاب کنند.

5) مزارع حدیقه

مزارع حدیقه منزوی و غیرمحبوب، انتخابی کاملاً بحث برانگیز برای یافتن غارت عظیم در پلاندر وارزون هستند. POI در بیشتر رویارویی های بتل رویال به ظاهر خالی می ماند و ما انتظار داریم که در طول مسابقات Plunder نیز به همان صورت باقی بماند.

همانطور که گفته شد، میزبان غارت بسیار بزرگ است. با این حال، با داشتن چنین منطقه عظیمی، یافتن غارت بزرگ گاهی اوقات می تواند یک چالش باشد. با این حال، اگر می خواهید از هیاهوی مداوم و امواج بی پایان جوخه ها دور بمانید، این مکان ایده آلی برای مسابقات Warzone Plunder شما خواهد بود.

 

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت Elder Sigil در مدرن وارفار 3 زامبی ها

نوشته بعدی

Storm ball در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید