2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل است! (آموزش نحوه دریافت)

COD Mobile هدیه 2000 CP را در کریسمس برگزار می کند : تاریخ ها، مأموریت ها و نحوه دریافت را بررسی کنید

  • 2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل : وظایف تعطیلات درون بازی را تکمیل کنید تا توکن های بلز برکت کسب و جوایز ویژه را باز کنید.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Call of Duty: Mobile این هفته رویداد Winterfest درون بازی خود را برگزار می‌کند و به بازیکنان فرصت‌هایی برای کسب جوایز حماسی و برنده شدن ارز ممتاز ارائه می‌کند. Winterfest شامل مأموریت‌های تعطیلات روزانه است که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا با انجام کارهای مشخص، نشانه‌های Blessed Bells را جمع‌آوری کنند. پس از جمع آوری تعداد کافی بلز برکت، بازیکنان می توانند از فروشگاه Winterfest Exchange داخل بازی دیدن کنند تا توکن ها را برای طرح های اسلحه حماسی، آواتارها، اعتبارات و موارد دیگر بازخرید کنند. یکی از بهترین انتخاب‌های جایزه، شانس بردن فوری 2000 امتیاز COD (CP) است که می‌توان از آن برای خرید تجهیزات جدید و پاس‌های نبرد استفاده کرد.

مقالات مرتبط »     Storm ball در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

چگونه C2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل را از رویداد Winter Fest برنده شویم؟

در ماموریت Blessed Bells فرد می تواند به طور بالقوه 2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل را به دست آورد. بعلاوه کالاف دیوتی اهداف ورود به Winterfest را معرفی کرده است. با راه اندازی بازی در 23 و 24 دسامبر، بازیکنان به طور خودکار وارد یک قرعه کشی تصادفی برای استخر جایزه 2000 CP می شوند. اساساً دو راه برای گرفتن ارز ممتاز در کریسمس وجود دارد. با این حال، نقشه‌های CP تعطیلات اکنون فقط به شامل نسخه Garena محدود شده است.

پس از بازیکنان نسخه چینی، اکنون نوبت بازیکنان Garena است تا CP رایگان در داخل بازی برنده شوند

حدود یک ماه پیش بود که نسخه چینی رویدادی برگزار کرد و CP را به صورت تصادفی بین بازیکنان توزیع کرد.

اکنون نسخه Garena در حال آماده سازی یک سیستم ترسیمی است که بازیکنان باید…

https://t.co/ccVvTSGAjO pic.twitter.com/mjqisHq5Cn

— AminGh𝕏 (@AminGhx) 18 دسامبر 2023

2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل

ماموریت هایی که بازیکنان برای جمع آوری توکن های Blessed Bells باید انجام دهند :

  • 2 مسابقه چند نفره را بازی کنید.
  • از اپراتور اسکیل 3 بار در چند نفره استفاده کنید.
  • یک بار وارد 15 برتر در بتل رویال شوید.

رویداد هدایای Winterfest از مکانیک مشابهی پیروی می کند که در پخش مسابقات جهانی Call of Duty معرفی شد. که در آن بینندگان می توانستند فقط برای چند ساعت تماشای لوازم آرایشی به دست آورند.

برنده شدن در CP به شانسی نیاز دارد. اما بین ماموریت‌ها، جوایز ورود، و ورودی‌های چندگانه، بازیکنان شانس مناسبی برای حضور در فصل زمستان با تجهیزات ممتاز، CP یا سایر کالاها دارند.

در مورد بازیکنان جهانی، در حال حاضر چنین به‌روزرسانی وجود ندارد که به بازیکنان امکان کسب امتیاز COD را به صورت رایگان بدهد. با این حال، بازیکنان جهانی هنوز هم می‌توانند در armory سری تعطیلات شرکت کنند. جایی که می‌توانند با انجام چرخش با استفاده از توکن‌ها، پوسته‌های افسانه‌ای را به دست آورند.

 

نوشته قبلی

Storm ball در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل : لجندری رایگان و هرآنچه باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید