Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل : لجندری رایگان و هرآنچه باید بدانید

تسلیحات سری هالیدی کالاف دیوتی موبایل : Legendary رایگان و همه آنچه که باید بدانید

  • در Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل شش پوسته اسلحه افسانه ای را در تم کریسمس از طریق Cod Points یا Series Points کسب کنید.
  • رویداد 12 Days of Deals : قرعه کشی های منحصر به فرد و جعبه های شانس، تخفیف های احتمالی تا 15٪.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

در 22 دسامبر، Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل منتشر شد. این رویداد با زمان محدود به بازیکنان این فرصت را می دهد تا نقشه های اسلحه افسانه ای با موضوع تعطیلات را باز کنند.

مشابه رویداد هالووین، Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان این امکان را می دهد که یکی از شش طرح افسانه ای را به صورت رایگان دریافت کنند. طرح‌ها شامل پوسته‌هایی با تم تعطیلات برای DLQ، AK117، QXR، PKM، PP19 Bizon و RUS79U هستند. بازیکنان می‌توانند از طریق رویدادها و نقاط عطف جامعه، امتیازهای سری جمع‌آوری کنند تا این پوسته‌های سلاح را بازخرید کنند.

مقالات مرتبط »    COD Mobile هدیه 2000 CP را در کریسمس برگزار می کند : تاریخ ها، مأموریت ها و نحوه دریافت

چگونه می توان پوسته های افسانه ای رایگان را از Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل جمع آوری کرد؟

بازیکنان می توانند این نقشه های افسانه ای را با استفاده از COD Points یا با جمع آوری امتیازات سری موجود در Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل بدست آورند. انتظار می‌رود که همراه با راه‌اندازی Armory سری تعطیلات، چندین رویداد و یک رویداد مخفی جامعه برای اولین بار آغاز شوند. بازیکنان این شانس را دارند که با به دست آوردن 3 میلیون لایک در رویداد انجمن، تا 300 امتیاز سری کسب کنند.

علاوه بر این، جوایز نقطه عطف ویژه‌ای در انتظار کسانی است که تمام نقشه‌ها را از Armory سری تعطیلات جمع‌آوری می‌کنند. از جمله :

  • یک کارت تلفن Mythic،
  • یک قاب افسانه‌ای جدید،
  • یک شکلک انحصاری به نام «Holiday Series 2023»
  • و یک نماد Holiday Completionist برای پروفایل‌ها.

گردونه شانس لجندری اضافی

در کنار Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل نیز در تاریخ 22 دسامبر، بازی Jingle Jingle را به نمایش خواهد گذاشت. این قرعه کشی شامل طرح افسانه ای PPSH-41 به نام کارگاه تعطیلات است. علاوه بر این، چندین قرعه‌کشی خوش‌شانس افسانه‌ای دیگر در طول رویداد 12 روز معاملات تا 15 درصد تخفیف خواهند داشت.

Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل سری آتی، تعداد زیادی را برای طرفداران بازی به ارمغان می آورد. که در مورد این ماه هیجان زده شوند. همراه با فرصتی برای باز کردن پوسته‌های اسلحه افسانه‌ای جدید، بازی در سال جدید به گسترش خود ادامه می‌دهد. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد اضافه شدن تک تیرانداز LW3 Tundra برای فصل 1 منتشر شده است. اما قبل از آن، جالب است که ببینیم اسلحه خانه تعطیلات به اندازه قرعه کشی سری هالووین برای بازیکنان پاداش می دهد. بازیکنان همچنین باید توجه داشته باشند که به دست آوردن پوسته ها نیز جزء نقطه عطف پوست HG-40 Prestige محسوب می شود.

 

نوشته قبلی

2000 سی پی هدیه کریسمس کالاف دیوتی موبایل است! (آموزش نحوه دریافت)

نوشته بعدی

گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید