گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل

Holiday Series Armory Draw کالاف دیوتی موبایل : ترفندهایی که برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان باید بدانید

  • نگاهی بیندازید که چگونه می توانید در گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل، چرخش های رایگان به دست آورید! از طریق گیم پلی یا با داشتن پوسته های افسانه ای دیگر.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل مجموعه ای جشن از سلاح های افسانه ای با تم تعطیلات را به بازیکنان ارائه می دهد. این قرعه کشی در مجموع شامل شش طرح افسانه ای است. تعدادی که قبلاً هرگز در یک قرعه کشی دیده نشده بود. که همگی دارای افکت ها و طرح های کریسمس هستند. در این مقاله، ما نگاهی به پاداش‌ها و مکانیک‌های قرعه‌کشی می‌اندازیم که درک محدوده هزینه‌ای که بازیکنان باید انتظار داشته باشند را آسان‌تر می‌کند.

مقالات مرتبط »    Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل : لجندری رایگان و هرآنچه باید بدانید

نگاهی دقیق تر به طرح های افسانه ای در گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل

  • AK-117 Holidays به عنوان اولین طرح افسانه ای در COD Mobile است. نادرترین نیست. اما دارای افکت‌های منحصربه‌فرد و یک انیمیشن کشتار متمایز است. با این حال، در مقایسه با سایر افسانه ها فاقد انیمیشن لابی است.
  • طرح تک تیرانداز DLQ Holidays به دلیل محبوبیت و انتشار مجدد در طول زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. جلوه های اصلاح شده آن را به بهترین انتخاب برای بسیاری از بازیکنان تبدیل می کند.
  • چاپ QXR – Secret Santa با هاله متمایز و جلوه کشتن سرگرم کننده خود می درخشد. دید آهنی پوسته افسانه ای در هنگام هدف گیری مناظر به سمت پایین، اندکی دید را مسدود می کند. اما آن را با تطبیق پذیری خود با انتخاب های camo جبران می کند.
  • PKM – Red Nose Revenge LMG طراحی چشم نوازی را با قوی ترین اثر کشتن در میان تمام پوسته های افسانه ای در گردونه شانس Armory به نمایش می گذارد. PKM در مقایسه با سایر گزینه های بازی هرگز انتخاب برتر در بین بازیکنان نبود. این تنها دلیلی است که چرا پوست به طور گسترده در اختیار بازیکنان نیست.

کدام یک را برای اولین بار برای داشتن شانس بیشتری در Holiday Series Armory انتخاب می کنید؟
• DL Q33 – Holidays
• AK117 – Holidays
• PKM – Red Nose Revenge
• PP19 Bizon – JINGLE-55
• QXR – Secret Santa
• RUS-79U – Holiday Lights#CoDMobile #CODm https://t.co/BXAMvkWs5V pic.twitter.com/kBS9guKYQh

  • برخلاف نوشته‌های قبلی، PP19 Bizon Jingle احتمالاً بهترین انیمیشن‌های اسلحه را با طراحی پوشیده از برف همراه با یک انیمیشن کشتار چشم‌گیر دارد. ممکن است iron-sight مورد علاقه همه نباشد. اما همچنان یکی از کمیاب‌ترین افسانه‌های بازی باقی می‌ماند. زیرا افسانه‌های بیزون زیادی وجود دارد که به‌طور گسترده برای خرید در دسترس بودند.
  • در نهایت، طرح RUS – Holiday Lights که به عنوان بخشی از همکاری گذشته ظاهر شده بود، اکنون با افکت های ارتقاء یافته و انیمیشن کشتن به اسلحه خانه باز خواهد گشت. هیچ کمبودی در افسانه های RUS در بازی وجود ندارد. اما یکی از انتخاب های برجسته برای عاشقان RUS است.

چگونه شانس خود را برای چرخش رایگان افزایش دهید و پوسته های افسانه ای دریافت کنید؟

به دست آوردن چرخش در گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل می‌تواند گران باشد. می توانید از نقاط سری یا COD استفاده کنید. از طرف دیگر، داشتن افسانه های فعلی می تواند شانس شما را برای کسب اسپین های جایزه به میزان زیادی افزایش دهد. بازیکنان برای هر بازی افسانه ای که دارند، 1000 امتیاز سری یا 10 چرخش به دست می آورند.

در تب «All Series» کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان می‌توانند سری پوست کریسمس را پیدا کنند. که با نماد دانه‌های برف در زیر نقشه‌های افسانه‌ای مشخص شده است. این دانه‌ی برف یک رویداد اجتماعی پنهان را با جوایز نقطه عطف و جوایز تکمیل‌کننده نشان می‌دهد.

با شرکت در کمپین لایک، بازیکنان می توانند به باز کردن جوایز نقطه عطف با 1 میلیون، 2 میلیون و 3 میلیون لایک کمک کنند. با رسیدن به این نقاط عطف، 100 امتیاز سری در هر آستانه، برای مجموع 300 امتیاز سری به شما تعلق می گیرد. همانطور که در توضیح رویداد ذکر شد، این نقاط سری را می توان برای چرخش در قرعه کشی اسلحه کریسمس استفاده کرد.

علاوه بر جوایز امتیاز نقطه عطف، پایان دادن به کمپین لایک با 3 میلیون، جوایز تکمیل‌کننده را نیز برای کسانی که در این مسیر شرکت کردند، باز می‌کند. این آیتم‌های تکمیل‌کننده ویژه شامل قاب تعطیلات، کارت تلفن، آواتار، ایموت و موارد دیگر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل شانس و پاداش گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل

احتمالات طرح افسانه‌ای در این زرادخانه 0.5٪ است که با ضرب در شانس هر طرح جداگانه به احتمال کلی 0.55٪ می‌رسد. در مقایسه با نقاشی های خوش شانس معمولی، این شانس ها مطلوب به نظر می رسند. با این حال، موارد تکراری را می توان به نقاط سری تبدیل کرد و احتمال ضرر را کاهش داد.

Armory سری کریسمس همچنین دارای جوایز انحصاری از قرعه کشی های گذشته با موضوع کریسمس است. مانند لوازم آرایشی J358 Merry Maker، پوسته سلاح سرد Candy Stabber و یک نارنجک حماسی با جلوه های ویژه.

 

نوشته قبلی

Holiday Series Armory کالاف دیوتی موبایل : لجندری رایگان و هرآنچه باید بدانید

نوشته بعدی

نحوه بررسی KD و آمار در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید