نحوه بررسی KD و آمار در وارزون

چگونه Kill-Death و stats را در Warzone بررسی کنیم؟

این مقاله نحوه بررسی KD و آمار در وارزون را برجسته می کند.

بازیکنان Call of Duty Warzone می‌توانند پیشرفت و قدرت درون بازی خود را پیگیری کنند. این از طریق نسبت کشتن مرگ (KD) و سایر آمارها، که مشتری بازی پس از جمع‌آوری داده‌های مسابقات قبلی به‌طور خودکار تولید می‌کند، انجام می شود. اکتیویژن مانند بسیاری از ناشران دیگر، چنین سیستمی را تقریباً در تمام عناوین نسل جدید خود گنجانده است. تا به بازیکنان کمک کند تا نقاط قوت و ضعف خود را درک کنند.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

وارزون به یک پایگاه عظیم بازیکنان متشکل از گیمرهای معمولی و رقابتی پاسخ می دهد. آمار به بخش مهمی از تیراندازان تبدیل شده است. زیرا می توانند به طور مستقیم تجربیات فرد را به نمایش بگذارند و به عنوان معیار رتبه بندی مورد استفاده قرار گیرند. با این حال، حفظ یک KD ثابت بسیار دشوار است. زیرا این بازی دارای مهارت غیرقابل پیش بینی است.

مقالات مرتبط »    Holiday Series Armory Draw کالاف دیوتی موبایل : ترفندهایی که برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان باید بدانید

نحوه بررسی KD و آمار در وارزون

نسبت KD را در وارزون از کجا پیدا کنیم؟

در اینجا یک راهنمای سریع وجود دارد که می‌توانید از آن برای یافتن مستقیم و بررسی KD و آمار در وارزون استفاده کنید.

  • بازی خود را راه اندازی کنید و روی دکمه “Menu” با نماد 6 جعبه در بالا سمت راست کلیک کنید.
  • سپس می توانید روی کاشی “Stats” در منوی پاپ آپ کلیک کنید.
  • بعد از اینکه وارد صفحه Stats شدید، به پایین بروید تا آمار Warzone و حالت‌های دیگر مانند Plunder و Resurgence را پیدا کنید.
  • آمار در سمت چپ صفحه نمایش وجود خواهد داشت و آمار مربوط به سلاح در سمت راست.
  • می توانید تمام اعداد مورد نیاز را مستقیماً در این صفحه پیدا کنید.
  • علاوه بر این، می‌توانید بیشتر به پایین بروید و داده‌های قدیمی را برای عناوین قدیمی‌تر مانند فصل قبلی بتل رویال و Modern Warfare 2 دریافت کنید. (اگر آن را خریداری کرده باشید).

توجه داشته باشید:
گاهی اوقات ممکن است به روز رسانی این آمار کمی طول بکشد، بنابراین بهتر است چند ساعت منتظر بمانید تا آنها به روز شوند. با این حال، با مقایسه اعداد بی انگیزه نشوید. زیرا سبک های مختلف بازی می تواند نتایج متفاوتی ایجاد کند.

این برای بازیکنان تهاجمی مشهود است. زیرا آنها KD بالاتری دارند اما ممکن است نرخ برد کمتری داشته باشند. در حالی که یک بازیکن استراتژیک با KD پایین تر ممکن است برد بیشتری داشته باشد.

نسبت KD چیست؟

نسبت کشتن به مرگ یا KDR، یک محاسبه ساده است. که مجموع کشته‌ها و مرگ‌های شما را محاسبه می‌کند و آنها را برای بدست آوردن یک عدد تقسیم می‌کند. با بالا رفتن از درخت مهارت، به دلیل تجربه گیم پلی بالاتر و حس بازی، می توانید حذف های بیشتری داشته باشید. با این حال، درک هدف بازی قبل از تلاش برای به دست آوردن نسبت KD بالاتر به شدت توصیه می شود.

چرا بررسی KD و آمار در وارزون مهم است؟

مشتری بازی معیارهای مختلفی از جمله نسبت KD و سایر آمارها را در نظر می گیرد و شما را در لابی آنلاین قرار می دهد. با آمارهای غیرعادی بالا، سیستم ممکن است یک بازیکن تازه را وارد لابی سخت تری کند. این قرارگیری باعث می‌شود که تازه وارد با درگیری‌های اسلحه‌ای دشوار روبرو شود، که موقعیت‌های نامطلوبی ایجاد می‌کند و آمار آنها را پایین می‌آورد.

بهتر است از اصول اولیه شروع کنید و به آرامی از طریق ranked mode آینده در وارزون برای رقابت با اقشار حرفه ای از جدول امتیازات صعود کنید.

 

نوشته قبلی

گردونه شانس Armory سری تعطیلات کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

Series Points در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید