Series Points در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

امتیازهای سری در Call of Duty Mobile : تمام آنچه شما باید بدانید

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Series Points در کالاف دیوتی موبایل و نحوه دریافت آنها بدانید.

  • Call of Duty Mobile سری Armory را برای فصل تعطیلات بازگردانده است.

  • جمع آوری امتیازات سری در بازی به شما کمک می کند قفل سلاح های افسانه ای را باز کنید.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

کالاف دیوتی موبایل فصل 11 با خود سری کریسمس Armory را به همراه دارد. کالاف دیوتی موبایل فصل 11 : Ultimate Frontier در 14 دسامبر 2023 آغاز شد. Armory Series Christmas ادامه رویدادهای قدیمی سری Armory است که اخیراً در طول هالووین اتفاق افتاده است. بازیکنان می‌توانند مسابقات را برای جمع‌آوری جوایز جمع‌آوری کنند تا پیشرفت به سمت مجموعه سری‌ها را جمع کنند. در اینجا نحوه عملکرد Series Points در کالاف دیوتی موبایل و نحوه دریافت آنها آمده است.

مقالات مرتبط »    نحوه بررسی KD و آمار در وارزون

Series Points در کالاف دیوتی موبایل

Series Points در کالاف دیوتی موبایل بخشی از رویدادهای سری Armory هستند که اجرا می‌شود. می‌توانید از این امتیازهای سری برای کسب قرعه‌کشی رایگان در Call of Duty Mobile استفاده کنید. هنگامی که برای اولین بار وارد رویداد می شوید، باید یک تفنگ Legendary را انتخاب کنید و احتمال آن را افزایش دهید. پس از انتخاب تفنگ، وارد منوی می شوید که به شما نشان می دهد در حال حاضر چند امتیاز سری به آن تفنگ گذاشته شده است.

هنگامی که تعداد زیادی از بازیکنان امتیازهای سری اسلحه را انتخاب کردند و به آنها کمک کردند، تفنگ Legendary و پیشرفت نقطه عطف را بازنشانی خواهید کرد. اکنون می‌توانید تفنگ دیگری را انتخاب کنید و به کسب امتیازهای سری ادامه دهید.

اگر اسلحه‌ای را با احتمال زیاد برنده شدن انتخاب کنید و در دور اول آن را به دست نیاورید، اسلحه Legendary بعدی که به دست می‌آورید همانی است که انتخاب کرده‌اید. توجه داشته باشید که بازیکنان می‌توانند در طول فرآیند قرعه‌کشی، اسلحه‌های Legendary را تغییر دهند. بدون اینکه روی پیشرفت Series Points در کالاف دیوتی موبایل تأثیر بگذارند. هر مورد تکراری در نقاط سری جدا می شود. هر 100 امتیاز سری را می توان با 1 قرعه کشی رایگان مبادله کرد.

هنگامی که به اندازه کافی امتیاز سری به دست آوردید، می توانید برای برنده شدن در قرعه کشی شرکت کنید. اگر یک مورد تکراری دریافت کنید، بین 6 تا 20 امتیاز سری تعطیلات دریافت خواهید کرد.

چگونه در Call of Duty Mobile امتیازهای سری به دست آوریم؟

روش های مختلفی برای دریافت Series Points در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. می‌توانید برای دریافت امتیازهای سری، یک لایک در مجموعه سری ارسال کنید. تعداد لایک‌ها، جوایز نقطه عطف Series Points را در Armory سری کریسمس باز می‌کند.

علاوه بر جوایز امتیاز نقطه عطف، پایان دادن به کمپین لایک با 3 میلیون، جوایز تکمیل‌کننده را نیز برای کسانی که در این مسیر شرکت کردند، باز می‌کند. این آیتم‌های تکمیل‌کننده ویژه شامل قاب تعطیلات، کارت تلفن، آواتار، ایموت و موارد دیگر خواهد بود.

همچنین می‌توانید با تکمیل چالش‌های جایزه سری تعطیلات، امتیازهای سری کسب کنید. بازیکنان باید روزانه به مدت 7 روز در طول رویداد وارد سیستم شوند تا در مجموع 500 امتیاز سری دریافت کنند. در آخرین روز ورود به سیستم، یک Arctic 0.50 – Black Horizon دریافت خواهید کرد.

اگر 1 CP ذخیره دارید، می توانید 500 امتیاز سری نیز خریداری کنید. این پیشنهاد تا 3 ژانویه 2024 (چهارشنبه، ۱۳ دی) معتبر است.

این تمام چیزی است که باید در مورد رویدادهای Series Points در کالاف دیوتی موبایل و نحوه عملکرد آنها بدانید.

 

نوشته قبلی

نحوه بررسی KD و آمار در وارزون

نوشته بعدی

سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید