سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

سنسور Heartbeat در Call of Duty Mobile : تمام آنچه شما باید بدانید

  • سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل یک تجهیز تاکتیکی است.

  • حسگرهای ضربان قلب اولین بار در فصل 4 به بازی اضافه شدند.

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل نمونه ای از تجهیزات تاکتیکی است. تجهیزات تاکتیکی را می توان پرتاب کرد یا کاشت و می تواند نارنجک، پهپاد و سیستم های دفاعی باشد. که می توانید از آنها برای ایجاد مزیت موقت در مسابقه استفاده کنید. اینها می توانند به عنوان بخشی از بارگیری شما در Call of Duty: Mobile مجهز شوند.

تجهیزات تاکتیکی در کالاف دیوتی موبایل شامل نارنجک‌ها، EMP، حسگرها، پهپادها، Stormball، حسگر ضربان قلب و یک سیستم Trophy است. که مستقیماً مانند تجهیزات کشنده آسیب وارد نمی‌کند. برخی از تجهیزات تاکتیکی بازیکنان دشمن را به نوعی ضعیف می کنند. در حالی که برخی دیگر به شما برتری نسبت به آنها می دهند.

مقالات مرتبط »    Series Points در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

بمب های کریو، گاز، فریب، پژواک، فلاش بنگ و نارنجک های ضربه مغزی دشمنان را آهسته، منحرف، کور و اشتباه هدایت می کنند. چندین گزینه تجهیزات تاکتیکی در حال حاضر در بازی موجود است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد حسگرهای ضربان قلب در Call of Duty Mobile بدانید.

سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل

حسگر ضربان قلب به عنوان تجهیزات تاکتیکی به جای یک ضمیمه مانند سایر بازی ها به کالاف دیوتی موبایل اضافه شد. در می 2021 به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 4: Spurned & Burned به بازی اضافه شد. در توضیحات بازی آمده است: «تبلتی که اطلاعات تقریبی در مورد دشمنان نزدیک را نمایش می‌دهد.» شعاع آن 60 و مدت زمان آن 100 است.

نحوه باز کردن قفل سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل

متأسفانه، هیچ راهی برای باز کردن قفل سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل وجود ندارد. بازیکنان باید منتظر بمانند تا Sensor به فروشگاه اعتباری بیاید. اگر خوش شانس باشید، ممکن است از طریق یک رویداد یا از طریق بخش پاداش رایگان که دارای سلاح ها و شخصیت ها در هر فصل است یا با باز کردن جعبه ها، پوسته ای برای حسگر ضربان قلب دریافت کنید. امکان دیگر برای باز کردن قفل سنسور ضربان قلب این است که در پاس های نبرد آینده نشان داده شود.

جایگزین هایی برای سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل

حسگرهای ضربان قلب در تئوری عالی به نظر می رسند. اما کاربردهای عملی آن در کالاف دیوتی موبایل محدود است. آنها می توانند به ویژه برای حالت های جستجو و نابود کردن بازی مفید باشند. با این حال، بازیکنان در سایر مسابقات چند نفره معمولاً برای ردیابی دشمنان به پهپادها متکی هستند.

جایگزین های حسگر شامل High Alert Blue Perk است که می توانید در بارگیری خود مجهز کنید. امتیاز هشدار بالا در کالاف دیوتی موبایلمی تواند از کشته شدن بازیکنان توسط حملات مخفیانه جلوگیری کند. در صورت تجهیز، بازیکنان از طریق جلوه های بصری ضربان دار مطلع خواهند شد اگر دشمنانی خارج از دید آنها وجود داشته باشد که بتواند آنها را ببیند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند دشمنان را علامت گذاری کنند و با هدف قرار دادن مناظر خود به سمت هدف، امتیازات و تجهیزات آنها را ببینند.

 

نوشته قبلی

Series Points در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

همه مکان‌های USB Stick برای یافتن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید