همه مکان‌های USB Stick برای یافتن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3

همه مکان‌های USB Stick برای پیدا کردن باس Greylorm در Modern Warfare 3 Zombies

این مقاله راهنماهای گام به گامی در مورد چگونگی یافتن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3 و پیدا کردن USB Stick ها ارائه می دهد.

کالاف دیوتی: زامبی های مدرن وارفار 3 شامل چالش‌های پنهان جذابی است. که یکی از آن‌ها کشف و جمع‌آوری چهار USB است. این مرحله برای احضار Greylorm، یک کرم قرمز غول پیکر بسیار مهم است. دریافت USB به تنهایی کافی نیست. برای رویارویی با این رئیس قدرتمند باید یک فرآیند خاص انجام شود.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

شکست دادن Greylorm انفرادی یک تلاش چالش برانگیز است. از این رو، یک تیم مناسب و تجهیزات قدرتمند مورد نیاز است. با این حال، تلاش ها به خوبی با پاداش های استثنایی پاداش می گیرند.

مقالات مرتبط »     سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل

چگونه چهار عدد USB را در زامبی های مدرن وارفار 3 پیدا کنیم؟

برای یافتن مکان‌های USB در MW3 Zombies، مسابقه زامبی را آغاز کنید. پس از استقرار نقشه Tac خود را باز کنید.

ساختمان به شکل “F” را در مختصات نقشه H2 یا ساختمان مستطیلی را در مختصات نقشه C1 شناسایی کنید. و به هر یک از این مکان ها بروید.

در طبقه دوم ساختمان تعیین شده، اتاقی با نقشه دیواری اورزیکستان که با چهار تصویر احاطه شده است را کشف کنید. هر تصویر مربوط به یک مکان نقشه Tac است که در آن می توان USB را پیدا کرد.

مکان‌ها را روی نقشه Tac خود مطابقت دهید. سپس به هر کدام سفر کنید تا یک برج پهپاد پیدا کنید. تعامل با برج پهپاد منجر به در دست گرفتن یک USB می‌شود. و هر مکان یک نوع متفاوت به نام‌های آلفا، براوو، چارلی و دلتا را ارائه می‌دهد.

نحوه احضار کردن و یافتن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3

پس از جمع آوری هر چهار چوب USB، دوباره با نقشه Tac خود مشورت کنید. و دو مهمات کش را در مختصات نقشه H3 مشخص کنید. اگر اینها وجود ندارند، مکان‌های جایگزینی را که در آن دو انبار مهمات مجزا نزدیک به یکدیگر هستند، کاوش کنید.

به مکان تعیین شده سفر کنید. جایی که در نزدیکی انبار مهمات چهار Refractors را خواهید یافت. صبور باشید و اجازه دهید طوفان اتر عبور کند که باعث فعال شدن Refractor ها می شود.

حالا به هر Refractor نزدیک شده و USB stick ها را وارد کنید. با قرار دادن تمام USB ها، باس غول پیکر Greylorm، شبیه به رئیس اورکوس اما بسیار قدرتمندتر، از زمین خارج می شود.

چگونه در رئیس Greylorm را در زامبی های مدرن وارفار 3 شکست دهیم؟

یافتن رئیس Greylorm و مواجهه با این باس مهیب در طوفان اتر مستلزم برنامه ریزی استراتژیک است. مطمئن شوید که مقدار زیادی ماسک ضد گاز دارید تا به شما کمک کند شرایط خطرناک طوفان را کنترل کنید. قبل از احضار این دشمن مهیب، یک جوخه توانمند را جمع آوری کنید که هر کدام به یک سلاح قدرتمند مجهز هستند و اسلحه خود را به سطح 3 بریزید.

از Perk-a-Colas مختلفی مانند Deadshot Daiquiri، Jugger-Nog و Stamin-Up بنوشید. تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید. خود را با یک منبع کافی از نارنجک، خود احیا و یک سلاح شگفت انگیز مسلح کنید.

هماهنگی با تیم شما ضروری است. بنابراین، نقش‌های متمایز را تعیین کنید. مانند یکی از اعضا برای مقابله با زامبی‌های مهاجم، دیگری تمرکز روی رئیس، و سومی جلب توجه رئیس در حین فرار از حملات. بازیکن سوم، به ویژه، باید از Stamin-Up برای افزایش سرعت استفاده کند. که امکان فرار مؤثرتر از حملات رئیس را فراهم می کند.

پاداش شکست دادن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3 چیست؟

پس از یافتن رئیس Greylorm در زامبی های مدرن وارفار 3 و شکست دادن موفقیت آمیز او، ممکن است منتظر پاداش های برجسته زیادی باشید. از جمله یکی از سه طرح شماتیک افسانه ای مورد نظر و موارد کمیاب دیگر. شماتیک های افسانه ای بالقوه عبارتند از:

  • Flawless Aetherium Crystal
  • The Scorcher Case
  • Legendary Aether Tool

 

نوشته قبلی

سنسور ضربان قلب در کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

نحوه پیدا کردن تخم مرغ عیدپاک کرامپوس در وارزون 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید