اسکواد وایپ در وارزون چگونه کار می کند؟ ردیاب جدید توضیح داده شد

اسکواد وایپ در وارزون

Squad Wipe Streaks در Warzone چیست؟ New Tracker توضیح داده شد

در این مقاله کوتاه، به ردیاب اسکواد وایپ در وارزون و آنچه باید در مورد این ویژگی جدید بدانید، از نزدیک نگاه خواهیم کرد.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

استریک اسکواد وایپ در وارزون یک ردیاب جدید است. همانطور که از نام آن پیداست، با این کار تعداد پاکسازی های تیم پشت به پشت بازیکن در یک بازه زمانی مشخص را حفظ می‌کند. در گوشه سمت راست بالای صفحه در کنار تعداد کشته‌های شما، تعداد بازیکنان و تیم‌های زنده در لابی و بازیکنانی که شما را تماشا می‌کنند قابل مشاهده خواهد بود. این ردیاب با یک “Skull and Sickles” نمایش داده می شود. و قرار است با آپدیت فصل 2 وارد بازی شود.

مقالات مرتبط »     Ninja Vest Perk در Modern Warfare 3 چگونه کار می کند؟

اسکواد وایپ در وارزون چگونه کار می کند؟

همانطور که گفته شد، اسکواد وایپ در وارزون شمارشی از پاک‌سازی‌های تیمی است که پشت سر هم در یک بازه زمانی مشخص به دست آورده‌اید. ردیاب در هر مسابقه فعال است و در آمار کلی بازیکنان نیز گنجانده خواهد شد. در اینجا نحوه عملکرد ردیاب اسکواد وایپ در وارزون آمده است:

  • هنگامی که یک تیم کامل را حذف کردید، Tracker فعال می شود. و در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما با نماد “Skull and Sickles” نشان داده می شود. شمارنده در این مرحله 1 را خواهد خواند.
  • در کنار پیشخوان یک تایمر 90 ثانیه ای وجود خواهد داشت. این بدان معناست که شما 90 ثانیه فرصت دارید تا تیم بعدی خود را پاک کنید. اگر موفق به انجام این کار شوید، تایمر بازنشانی می‌شود و استریک ادامه می‌یابد.
  • شما می‌توانید با سایرین در مسابقه رقابت کنید تا بالاترین استریک های اسکواد وایپ در وارزون را در طول فصل 2 به دست آورید. و به شما آیتم‌های منحصربه‌فردی مانند کارت‌های تماس و نشان‌ها پاداش می دهد.

Call of Duty ویژگی جالب دیگری را به ردیاب اضافه کرده است. هنگامی که یک خط به دست آمد، یک شعله ی سفید از موقعیت آخرین بازیکن تیمی که به تازگی پاک کرده اید، بلند می شود. این دود تا 10 ثانیه قابل مشاهده خواهد بود.

این به همه تیم‌های مجاور اطلاع می‌دهد و آنها را از حضور شما در اطرافشان آگاه می‌کند. این موضوع باعث می شود همه چیز برای همه بازیکنان در لابی، از جمله تیم شما جالب باشد. و تضمین می کند که شدت بازی هرگز در طول مسابقه کاهش نمی یابد.

این شامل همه چیزهایی است که درباره ردیاب اسکواد وایپ در وارزون باید بدانید. با آپدیت فصل دوم اجرا خواهد شد. لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی فقط در لابی های معمولی در دسترس خواهد بود. و برای حالت بازی رتبه بندی شده غیرفعال می شود.

 

نوشته قبلی

پرک نینجا وست در MW3 چگونه کار می کند ؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید