آموزش کامل نحوه باز کردن قفل BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3

باز کردن قفل BP50

چگونه BP50 را در Modern Warfare 3 و Warzone باز کنیم؟

اگر می خواهید آموزش کامل نحوه باز کردن قفل BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3 را یاد بگیرید، مقاله زیر را بخوانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

باز کردن قفل تفنگ تهاجمی کاملاً جدید BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3 یک کار چالش برانگیز نیست. با راه اندازی وبلاگ فصل 2 Call of Duty، اکنون نام و معیارهای باز کردن قفل سلاح های جدید را داریم. BP50 تفنگ تهاجمی بولپاپ جدیدی است که با راه‌اندازی فصل دوم به Modern Warfare 3 و Warzone می‌آید. و بازیکنان می‌توانند فوراً آن را دریافت و روند ارتقاء را آغاز کنند.

مقالات مرتبط »    اسکواد وایپ در وارزون چگونه کار می کند؟ ردیاب جدید توضیح داده شد

نحوه باز کردن قفل BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3

برای باز کردن قفل BP50 در وارزون و مدرن وارفار 3، بازیکنان باید بخش B7 از بتل پس فصل 2 را تکمیل کنند.

تفنگ تهاجمی BP50 یک “بولپاپ مدولار با اندازه 5.56” است. این سلاح سرعت آتش بسیار بالایی دارد. قابلیت های دوربرد آن به بازیکنان کمک می کند تا از راه دور در نبردها بجنگند. همچنین می‌توانید برای دید بهتر، برد دور را اضافه کنید. زیرا این سلاح بردی برای توجیه آن دارد.

اگر از طرفداران کهنه کار کالاف دیوتی هستید، احتمالاً می دانید که این سلاح شبیه به F2000 AR کلاسیک از سری اصلی مدرن وارفار است. توسعه‌ دهندگان CoD قبلاً این سلاح را در جلد وبلاگ فصل اول Reloaded منتشر کرده بودند. با این حال، آنها اشاره ای به زمان عرضه این سلاح به وارزون و مدرن وارفار 3 نکردند. اکنون می دانیم که تاریخ 7 فوریه 2024 است که مصادف با عرضه فصل 2 است.

تفنگ تهاجمی bullpup بر اساس یک سلاح واقعی به نام FN F2000 ساخته شده است. این اسلحه به نام سازنده آن FN Herstal نامگذاری شده است. هنوز جزئیاتی در مورد آمار این سلاح دریافت نکرده ایم. اما از آنجایی که نسخه ای از آن در سری OG MW وجود داشت، احتمالاً آمار مشابهی از سرعت شلیک سریع و آسیب کم خواهد داشت.

این سلاح اولین بار در ماموریت بحث برانگیز «No Russian» مدرن وارفار 2 معرفی شد. بعداً برای استفاده در حالت چند نفره نیز در دسترس بود.

 

نوشته قبلی

اسکواد وایپ در وارزون چگونه کار می کند؟ ردیاب جدید توضیح داده شد

نوشته بعدی

نحوه دریافت Type 19 AR در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید