پرک نینجا وست در MW3 چگونه کار می کند ؟

پرک نینجا وست در MW3

Ninja Vest Perk در Modern Warfare 3 چگونه کار می کند؟

پرک نینجا وست در MW3 جدیدترین اضافه شده به بخش Perk مدرن وارفار 3 است. این می تواند برای همه بارگیری ها مجهز شود و چندین مزیت منحصر به فرد دارد. به عنوان مثال، صدای قدم زدن شما را از بین می برد و شما را در برابر اثرات کاهش حرکت، مانند کاهش سرعت دریافت شده در هنگام قرار گرفتن توسط یک نارنجک بیهوش مصون می کند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

همانطور که گفته شد، Vest Perk برای همه سبک های بازی نیست و با توجه به نیازهای نوع خاصی از پخش کننده طراحی شده است. از این رو، در این مقاله کوتاه، نگاهی دقیق تر به پرک نینجا وست در MW3 و نحوه عملکرد آن خواهیم داشت.

مقالات مرتبط »    چگونه شخصیت John Doe را در Modern Warfare 3 و Warzone باز کنیم؟

پرک نینجا وست در MW3 چگونه کار می کند ؟

این Vest Perk با آپدیت فصل دوم در Modern Warfare 3 عرضه می‌شود. در اینجا تمام مزایایی که فرد هنگام تجهیز آن به دست می آورد آورده شده است:

  • صداهای قدم شما را به طور کامل حذف می کند.
  • شما را از اثرات کاهش حرکت مصون می کند.
  • جایزه Shuriken و Throwing Knife مهمات را به شما می دهد.
  • Shuriken و Throwing Knives را هر 25 ثانیه یک مسابقه تامین می کند.

اگر تا به حال از کفش‌های کتانی مخفی برای حذف ردپای خود استفاده کرده‌اید، این Perk این نیاز را برطرف می‌کند. با این حال، برای کسانی که نمی‌دانند آیا می‌توانند کفش‌های کتانی مخفی را به همراه Ninja Vest Perk تجهیز کنند، پاسخ ساده است. کفش‌های کتانی مخفی به‌عنوان کفش‌های ورزشی دویدن عمل می‌کنند. این به سادگی نشان می‌دهد که افکت‌های تکراری روی هم قرار نمی‌گیرند.

با توجه به وبلاگ رسمی Call of Duty، پرک نینجا وست در MW3 برای “متخصص سلاح های غوغا و پرتاب بی صدا” طراحی شده است. بنابراین، اگر شما یک دوئست هستید که به دنبال درگیری هستید و تمایل به مبارزه در خط مقدم دارید، پرک نینجا وست ممکن است بهترین انتخاب نباشد. در عوض، اگر ترجیح می‌دهید به دشمنان آن‌ها حمله کنید و آنها را برای کشتن فوری غوغا کنید، نمی‌توانید با این Perk اشتباه کنید.

برخلاف برخی از Vest Perks در بازی، بازیکن را برای تجهیز آن جریمه نمی کند. از تجهیزات خود محروم نخواهید شد و سه اسلات تجهیزات پایه خود را دریافت خواهید کرد. یعنی تاکتیکال، مرگبار و ارتقاء میدانی. به طور مشابه، می توانید از سه اسلات دنده سنتی، یعنی دستکش، چکمه و چرخ دنده لذت ببرید.

این شامل همه چیزهایی است که درباره پرک نینجا وست در MW3 و نحوه عملکرد آن دقیقاً می دانید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن اپراتور جان دو در وارزون و مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

اسکواد وایپ در وارزون چگونه کار می کند؟ ردیاب جدید توضیح داده شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید