آموزش کامل نحوه باز کردن اپراتور جان دو در وارزون و مدرن وارفار 3

اپراتور جان دو

چگونه شخصیت John Doe را در Modern Warfare 3 و Warzone باز کنیم؟

در این مقاله نحوه باز کردن اپراتور جان دو ، رهبر مرموز ارواح در وارزون و مدرن وارفار 3 آمده است.

فصل دوم وارزون و مدرن وارفار 3 در روز چهارشنبه، 7 فوریه 2024، در ساعت 9 صبح PT عرضه می شود. و نویدبخش مجموعه ای گسترده از محتوا برای بازیکنان است. این فصل موضوعی به نام BlackCell را ادامه می‌دهد. که شامل پوسته‌های انحصاری اپراتور ارواح به رهبری جان دو و تعداد زیادی چیزهای دیگر است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

با خرید بسته BlackCell با قیمت حدود 30 دلار، بازیکنان به گروهی متمایز از اپراتور اسکین های مرده دسترسی انحصاری پیدا می‌کنند. که هر کدام با طلای درخشان با درخشش بنفش اثیری تزیین شده‌اند. این بسته همچنین شامل بتل پس سیزن 2 می شود که دسترسی کامل به آیتم های ممتاز را فراهم می کند.

مقالات مرتبط »     COD: Mobile : همه آنچه که باید در مورد نقشه سلاح اسطوره ای Type 19 بدانید

اپراتور جان دو و موارد دیگر را در وارزون و مدرن وارفار 3 باز کنید

پیشنهاد BlackCell در وارزون و مدرن وارفار 3 دسترسی فوری به اپراتور محبوب جان دو بلک‌سل، «حرکت پایانی ساندویچی بند انگشتی، و دو طرح اسلحه متحرک» را می‌دهد. Molten BlackCell (SVA 545 AR) و Requiem BlackCell (Sidewinder BR).

علاوه بر این، دارندگان بلک‌سل 1100 امتیاز COD و 20 ردیف پرش بتل توکن برای پیشرفت سریع از طریق بتل پس دریافت خواهند کرد.

یکی از جنبه های قابل توجه پوسته های اپراتور BlackCell، ویژگی پوسیدگی واکنشی آنهاست. همانطور که بازیکنان حذف‌ها را جمع می‌کنند، اپراتور از انسان به زامبی و در نهایت به حالت اسکلتی تبدیل می‌شود و پویایی منحصربه‌فردی را به گیم‌پلی اضافه می‌کند.

اپراتورهایی که در فصل 2 در وارزون و مدرن وارفار 3 در کانون توجه قرار گرفته اند عبارتند از:

  • ریک گرایمز معاون کلانتر شهرستان کینگ،
  • کیت لاسول رئیس ایستگاه
  • و جان دو مرموز.

ریک گرایمز، لاسول و جان دو فوراً به اپراتورهای قابل بازی تبدیل می‌شوند. و با خرید فصل دوم Blackcell در بتل پس وارزون و مدرن وارفار 3 باز می‌شوند.

بتل پس خود گنجینه ای از محتوای قابل بازگشایی است که دارای پوسته هایی برای شخصیت های نمادین است. مانند Soap، Alpine، Farah، Valeria، Price، Warden و Riptide، در کنار چندین لوازم آرایشی برای گوست مرموز.

اپراتور جان دو ، اپراتور وابسته به جناح SpecGru در وارزون و مدرن وارفار 3، در هاله ای از رمز و راز قرار گرفته است.
اپراتور جان دو به عنوان انحصاری برای پیشنهاد بتل پس فصل دوم BlackCell، بخشی از یک چرخه ابدی جنگ است. و تمام اطلاعات بیوگرافی این شخصیت معمایی به عمد ویرایش شده است.

با طراحی پیچیده، اپراتور جان دو برای اولین بار به عنوان یک شخصیت در حالت Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی شد. در آن تکرار، او از طریق Blackjack’s Reserves در بازار سیاه باز شد و به عنوان یک پوسته پیش فرض مرد زامبی ایستاد.

اپراتور جان دو به عنوان یک موجود مرده، بدنی ورزشی، گوشت پوسیده، موهای سیاه و چشمان سفید دارد که جوهر یک نیروی بی امان را در نبرد جاری در بر می گیرد.

فصل 2 نوید یک تجربه مهیج برای بازیکنان، ترکیبی از روایت جذاب، محتوای انحصاری و جذابیت پوسته جدیداپراتور جان دو در وارزون و مدرن وارفار 3 را می دهد.

 

نوشته قبلی

اسلحه Type 19 اسطوره ای کالاف دیوتی موبایل : همه چیزهایی که باید بدانید

نوشته بعدی

پرک نینجا وست در MW3 چگونه کار می کند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید