زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 چیست و چه توانایی هایی دارند؟

Special Zombies در Modern Warfare 3 چیست؟

در این مقاله به بررسی دقیق هر سه زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 به همراه نقاط ضعف آن ها خواهیم پرداخت. تا در صورت اقتضای شرایط بتوانید به راحتی آن ها را از بین ببرید.

کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 دارای سه نوع زامبی ویژه است:

  1. Mimic،
  2. Mangler
  3. و Disiple.

برخلاف انبوهی از زامبی‌های معمولی که در مسابقه با آن‌ها روبرو می‌شوید، این زامبی‌های ویژه دارای توانایی‌های منحصربه‌فردی هستند. آنها مانند یک تانک ساخته شده اند و اغلب برای از بین بردن آنها به چندین گلوله یا حتی Killstreak نیاز دارند. از آنجایی که نوع خاصی هستند، تعداد آنها تولید نمی شود و به سختی می توان به آنها دست یافت.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

معمولاً می توان از درگیر شدن کامل آنها اجتناب کرد. با این حال، برخی از ماموریت ها به طور خاص بازیکنان را هدایت می کنند تا آنها را شکست دهند.

مقالات مرتبط »    زامبی های مدرن وارفار 3 از نوع PvP است یا PvE یا هر دو ؟

همه انواع زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3

مانطور که قبلا ذکر شد، Modern Warfare 3 دارای سه زامبی ویژه است. آن ها هستند: Mimic ، Mangler ، Disciple.

در اینجا چیزی است که باید در مورد زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 بدانید:

Mimic

میمیک یک جانور است و به لطف دهان درخشانش قابل شناسایی است. آنها بسیار سریع هستند و می توانند هم آسیب های دور و هم غوغا را وارد کنند. یکی از منحصربه‌فردترین جنبه‌های این زامبی این است که می‌تواند به عنوان اشیاء معمولی روی نقشه ظاهر شود. و تشخیص آن در نگاه اول دشوار است.

اگر با یکی روبرو شدید و می خواهید آن را شکست دهید، بهترین شرط شما شلیک به دهان آن است. دهان Mimic نقطه ضعف آن است. و همیشه باید آن را هدف قرار داد تا سریع این جانوران را از بین ببرد.

Mangler

منگلر به زبان ساده یک انسان نما است. کاملاً زره پوش است و اسفنج گلوله ای است. همچنین می‌تواند هم با آسیب‌های غوغا و هم آسیب دامنه مقابله کند. با این حال، برخلاف Mimic، منگلرها تمایل دارند با سرعتی منظم حرکت کنند. از این رو، اجتناب از حملات آنها کار دشواری نخواهد بود. برای شکست دادن سریع آنها، توصیه می شود سر یا کانن دست آنها را هدف قرار دهید.

علاوه بر این، این Manglers همیشه بخشی از زره خود را شکسته و درونی آنها را آشکار می کند. این جایی است که باید هدف خود را برای مقابله با آسیب های کشنده هدف قرار داد.

Disciple

زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 ، دیسیپل است. آنها نه انسان هستند و نه حیوان. بلکه شبحی هستند که می تواند زامبی ها را تولید کند و آنها را شفا دهد. معمولاً، آنها را خواهید دید که در بالای انبوهی از زامبی ها شناور هستند و آنها را هدایت می کنند تا به شما حمله کنند. چیزی که یک شاگرد را واقعاً خطرناک می کند، اتصالات حیاتی آنهاست که HP بازیکن را تخلیه می کند.

با این حال، شکست دادن آنها چالش برانگیز نخواهد بود. اگر با یکی روبرو شدید، باید دست های طلسم کننده آن را هدف بگیرید. این آنها را بیهوش می کند و آنها را به هدفی آسان برای شلیک تبدیل می کند. علاوه بر این، اگر آنها به طور کامل شارژ نشوند، HP پایینی خواهند داشت و می توانید با چند دور زدن آنها را از بین ببرید.

که همه چیز را در مورد هر سه زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 پوشش می دهد.

 

نوشته قبلی

زامبی های مدرن وارفار 3 از نوع PvP است یا PvE یا هر دو ؟

نوشته بعدی

بازگشت نقشه Fortune’s Keep به وارزون : از شایعه تا واقعیت !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید