بازگشت نقشه Fortune’s Keep به وارزون : از شایعه تا واقعیت !

آیا Fortune’s Keep به Warzone بازخواهد گشت؟

نقشه Fortune’s Keep همتراز با جزیره Rebirth، یکی از محبوب ترین نقشه ها در وارزون است. و مورد توجه جامعه بسیار زیادی است. خوشبختانه برای همه بازیکنان وارزون، بازگشت Fortune’s Keep به بازی رسماً تایید شده است. این نقشه یک میدان نبرد کوچک را ارائه می دهد که بازی تیمی تهاجمی را ترویج می کند. هرج و مرج غیر قابل کنترلی ایجاد می کند، چیزی که هر بازیکن بتل رویال به دنبال آن است. این انگیزه را برای بالا آمدن و دوام بیشتر از هر تیم در زمین تقویت می کند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

در 16 نوامبر 2023، هر دو Fortune’s Keep و Rebirth Island رسما از WZ و لیست پخش Resurgence آن حذف شدند. اکنون که بازگشت آنها تأیید شده است، زیر را بخوانید تا مختصری در مورد آن به دست آورید.

مقالات مرتبط »    زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 چیست و چه توانایی هایی دارند؟

چه زمانی نقشه Fortune’s Keep به وارزون بازمی گردد؟

اکتیویژن تاریخ انتشار رسمی نقشه Fortune’s Keep را به وارزون اعلام نکرده است. رویداد COD Next نشان داد که Resurgence، حالتی در کالاف دیوتی وارزون، هر دو این نقشه ها را در سال 2024 به نمایش می گذارد. همانطور که در ادغام قبلی با  مدرن وارفار 2 رایج بود.

از آنجایی که فصل اول ادغام MW3 با WZ در 6 دسامبر 2023 پخش می شود، ما حدس می زنیم که این نقشه ها تا زمانی که آپدیت Reloaded برای فصل 1 منتشر شود یا تا زمانی که فصل 2 در صف انتشار قرار نگیرد، در حال توسعه خواهند بود.

اکنون که تاییدیه رسمی از سوی اکتیویژن وجود دارد، بازیکنان Call of Duty می‌توانند آماده شوند و کفش‌های آسیاب خود را بیرون بیاورند. با چرخش Vondel، Ashika Island، Rebirth Island و Fortune’s Keep، بازیکنان Warzone در صف بازی‌های Resurgence در MW3 Warzone در سال 2024 قرار می‌گیرند.

آیا در فصل اول Warzone ووندل و جزیره آشیکا حضور خواهند داشت؟

بله، فصل آینده وارزون هر دو جزیره Vondel و Ashika را در ترکیبی از استخر نقشه خود خواهد داشت. همانطور که در وبلاگ رسمی آمده است، نقشه ها 48 ساعت پس از شروع رسمی فصل 1 برای کل پایگاه بازیکنان قابل دسترسی خواهند بود.

طرفداران کالاف دیوتی در حالی که منتظر انتشار فصل جدید در هر دو عنوان چند نفره هستند، هیجان زده می شوند. اکتیویژن برای اطمینان از اینکه فصل اول ادغام جدید ساختار یافته موفقیت بزرگی در میان جامعه داشته باشد، بیش از حد پیش رفته است.

برای کسانی که نمی دانند، فصل 1 مدرن وارفار 3 وارزون در 6 دسامبر 2023 ساعت 9 صبح به وقت محلی پخش شد. در زیر، لیستی از مناطق زمانی مختلف برای بازیکنان ارائه می شود تا به آنها مراجعه کنند:

  • ساحل غربی ایالات متحده – 6 دسامبر 2023، ساعت 9 صبح PT
  • ساحل شرقی ایالات متحده – 6 دسامبر 2023، ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی
  • بریتانیا – 6 دسامبر 2023، ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ
  • اروپای مرکزی – 6 دسامبر 2023، ساعت 6 بعد از ظهر CET
  • هند – 6 دسامبر 2023، ساعت 10:30 شب IST
  • ژاپن – 7 دسامبر 2023، ساعت 2 بامداد JST
  • نیوزیلند – 7 دسامبر 2023، ساعت 5 صبح NZST

 

نوشته قبلی

زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 چیست و چه توانایی هایی دارند؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید