آموزش کامل نحوه اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3

چگونه در زامبی های مدرن وارفار 3 ، Exfil کنیم؟

Exfiltration ، exfil یا اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3 یک ابزار ضروری است. این دروازه ای برای کسب چندین جایزه به همراه تعداد زیادی XP است که در سرمایه گذاری های آینده شما در بازی مفید است. MW3 Zombies کاملاً یک پله بالاتر از اکتیویژن بوده است. در حالی که نسخه کمپین آن به سادگی قابل قبول نبود، Zombies خودش را حفظ کرده و یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های بازی است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است.

در صورتی که بازیکنان موفق به اکسفیل شدن نشوند، جست و جو و یافتن تمام غارت های حماسی در بازی بیهوده خواهد بود. این مقاله به بازیکنان کمک می‌کند تا از هر ماموریتی با موفقیت بیرون بیایند و بهترین غارت‌های ممکن را در کمترین زمان ذخیره کنند.

مقالات مرتبط »     آیا نقشه Fortune’s Keep به Warzone بازخواهد گشت؟

نحوه اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3

اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3 می تواند بسیار مشکل باشد. با توجه به چالش‌برانگیز بودن زامبی‌ها، بازیکنان مجبور می‌شوند از تعداد زیادی killstreak و اغلب قسمت‌هایی از تجهیزات خود استفاده کنند. تا مطمئن شوند که یک exfil را با موفقیت انجام می‌دهند. علاوه بر این، ماموریت‌ها دارای یک تایمر مشخص هستند. به این معنی که زمان در طول سرمایه‌گذاری‌های شما در بازی بسیار مهم است. در نتیجه خروج اجباری است.

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3 آورده شده است. این نکات را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که در هنگام تلاش برای اکسفیل کردن پس از ماموریت، میزان موفقیت بالاتری خواهید داشت:

  1. نشانگر تعیین شده برای اکسفیل کردن در زامبی های مدرن وارفار 3 را در نقشه tac خود پیدا کنید. این با یک شکل آبی به شکل انسان نما نشان داده شده است. روی نقشه Legend به عنوان “Exfil” مشخص خواهد شد.
  2. چندین مکان اکسفیل روی نقشه مشخص خواهد شد. نزدیکترین مورد را به موقعیت فعلی خود بیابید و به سمت نشانگر بروید.
  3. پس از رسیدن به محل، به ابر دود نزدیک شده و با اعلان تماس هلیکوپتر ادامه دهید.
  4. اسلحه و مهمات خود را آماده نگه دارید، زیرا با این کار گروهی از زامبی ها برای جلوگیری از خروج شما از زمین تشکیل می شود. یک تایمر برای 35 ثانیه شروع می شود.
  5. زامبی های دشمن را در طول تایمر نگه دارید و همانطور که به آرامی به علامت 10 ثانیه می رسد، داخل هلیکوپتر بپرید.
  6. به دفع زامبی ها ادامه دهید تا زمانی که تایمر به صفر برسد.

توجه داشته باشید:

با وجود صعود به هلیکوپتر در فاصله 10 ثانیه، شما همچنان در برابر حملات زامبی ها آسیب پذیر خواهید بود. برای اطمینان از یک اکسفیل موفق، چند Killstreaks و تجهیزات مفید مانند Sentry Turret را اجرا کنید.

علاوه بر این، حفظ نظم و انضباط ماشه به بازیکنان کمک می کند تا مهمات را در طول مبارزه حفظ کنند. دفع زامبی ها ضرر زیادی بر تعداد مهمات شما می گذارد و استفاده از Killstreaks و وسیله نقلیه ای مانند Blood Burner مفید خواهد بود.

 

نوشته قبلی

بازگشت نقشه Fortune’s Keep به وارزون : از شایعه تا واقعیت !

نوشته بعدی

بهترین اسنایپرهای سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 + بهترین لود اوت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید