زامبی های مدرن وارفار 3 از نوع PvP است یا PvE یا هر دو ؟

آیا Modern Warfare 3 Zombies از نوع PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) است؟

زامبی های مدرن وارفار 3 یکی از بی نظیرترین حالت های بازی زامبی است که Call of Duty دیده است. این نه تنها در سری Modern Warfare جدید است، بلکه اولین تجربه زامبی جهان باز در کل فرنچایز است. حالت بازی کاملاً شبیه به DMZ از وارزون 2 است. یک حالت مبتنی بر استخراج که در آن بازیکنان به یک منطقه Exclusion رها می‌شوند و مأموریت‌های مختلف، بقا و موارد دیگر را بر عهده دارند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان سلاح ها و تجهیزات، لباس و زره دلخواه خود را انتخاب کنید.

در اینجا، بازیکنان باید نه تنها با تهدیدات هوش مصنوعی بلکه با سایر شرکت کنندگان نیز درگیر شوند، که می توانند همه برنامه ها را خراب کنند و غارت آنها را بدزدند. از آنجایی که زامبی های مدرن وارفار 3 شبیه DMZ است، یکی از سوالات متداول این است که حالت بازی PvP است یا PvE یا هر دو.

مقالات مرتبط »    تریلر رسمی سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با نمایش ظاهر Siren منتشر شد

آیا زامبی های مدرن وارفار 3 دارای حالت PvP است؟

خیر.

زامبی های مدرن وارفار 3 در حال حاضر دارای حالت PvP نیست. علیرغم الهام گرفتن از DMZ، این بازی کاملاً متفاوت است.

این یک تجربه کامل PvE در جهان باز است که بازیکنان را به سرزمین‌های آلوده به زامبی‌ها Urzikstan می‌فرستد، مکانی خیالی در جهان بازی. آنها وظیفه دارند اهداف را تکمیل کنند. و در عین حال از تهدیدات زامبی ها و مزدوران انسانی که مالکیت زمین را به عهده گرفته اند جان سالم به در ببرند.

با در نظر گرفتن انبوهی از تهدیدات که بازیکنان در معرض آن قرار دارند، یک ویژگی PvP این حالت را به طرز مضحکی چالش برانگیز می کرد. آنها می توانند به صورت انفرادی، با یک دوست یا حداکثر یک جوخه سه نفره وارد مسابقه ای از زامبی های Modern Warfare 3 شوند. در هر زمان معینی در طول مسابقه، هر لابی میزبان حداکثر 24 شرکت کننده خواهد بود. نه تنها شانس مواجهه با بازیکن دیگر نادر است، بلکه آنها نمی توانند به یکدیگر آسیب برسانند.

در حال حاضر، اگر شرکت کنندگان برای تشکیل یک حزب شش نفره با هم ملاقات کنند، همچنان می توانند در لابی ارتباط برقرار کنند. آنها می توانند برای تکمیل اهداف یا سرنگونی کارفرمایان با یکدیگر همکاری کنند. از نظر تغییرات برنامه ریزی شده برای حالت، جزئیات رسمی کمیاب است.

در حال حاضر همه چیز درباره زامبی های Modern Warfare 3 را پوشش می دهد. علیرغم اینکه این حالت کمتر از یک ماه زنده بود، طرفداران زیادی پیدا کرد.
در آپدیت فصل 1 آینده، محتوای جدید زیادی دریافت خواهد کرد. که برای معرفی ماموریت های جدید، پسوند داستان، یک سلاح شگفت انگیز و موارد دیگر برنامه ریزی شده است. Call of Duty: Modern Warfare 3 و فصل 1 وارزون در تاریخ 6 دسامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۵ آذر) به صورت زنده پخش خواهند شد.
به‌روزرسانی آینده روی رایانه‌های شخصی ویندوز (از طریق Battle.net و Steam)، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود.

 

نوشته قبلی

ردیم کدهای کالاف دیوتی موبایل (دسامبر 2023) : پوسته های رایگان، اپراتورها و آیتم ها

نوشته بعدی

زامبی های ویژه در مدرن وارفار 3 چیست و چه توانایی هایی دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید