تریلر رسمی سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با نمایش ظاهر Siren منتشر شد

ظاهر رسمی Mythic Siren سرانجام در تریلر COD: Mobile Season 11 معرفی شد

تریلر رسمی سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل از اپراتور اسطوره ای، Siren رونمایی کرد. در میان انبوهی از اضافه‌ها و به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز از جمله سلاح‌های جدید، نقشه‌های با موضوع تعطیلات، کلاس Misdirection Battle Royale، و انبوهی از جوایز فریبنده، توجه غیرقابل انکار بر روی سومین پوست شخصیت اسطوره‌ای بازی می‌افتد که قبلاً از هرگونه ظاهری دور بوده است. داده ماینرها قادر به یافتن هیچ فایل مربوط به پوست او نبودند. اما انتظارات در نهایت به پایان رسید زیرا تریلر رسمی فصل 11 لو رفت که در آن Mythic Siren در کانون توجه قرار گرفت.

مقالات مرتبط »    سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با سلاح‌های جدید و نقشه چندنفره میامی بلیتز همراه است

رونمایی از پوسته اپراتور متیک Siren در تریلر رسمی سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل

تریلر رسمی سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل اخیراً فاش شده است. که موجی از شوک را در جامعه کالاف دیوتی موبایل (CODM) به همراه داشت. Siren، سومین اپراتور متیک (Mythic)، در کانون توجه قرار گرفت. با داشتن مجموعه ای الهام بخش، ظاهر کامل این شخصیت آشکار شد و مخاطبان را با هاله اسطوره ای او مجذوب خود کرد. با این حال، چیزی که واقعاً نمایش را دزدید، این بود که Siren در حال عمل بود و پایان دهنده اسطوره ای انحصاری خود را اجرا کرد. نمایش خیره کننده توانایی او در حل کردن دشمنان در آب را به نمایش گذاشت. یک مهارت بصری مسحورکننده و شوم که او را در میدان جنگ متمایز می کند.

گیمرها برای فعال سازی بتل پس و گرند فورس باید سی پی پرداخت کنند و بدون خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان فعالسازی و خرید وجود ندارد.

شرح رسمی افسانه Siren

طبق یادداشت‌های رسمی در وب‌سایت اکتیویژن ، “Siren به عنوان قهرمان فصل 11 ظاهر می‌شود. که از یک برنامه آموزش قاتلان مخفی دولتی با حمایت اطلس فرار کرده است. تلاش او برای آزادی شور و شوق او را در حالی که او مأموریتی را برای اثبات قدرت خود در مبارزه آغاز می‌کند، افزایش می‌دهد. “.

چه چیز بیشتری در فصل 11 وجود دارد؟

فصل 11 – Siren Song مجموعه ای از لذت های جشن و ویژگی های گیم پلی هیجان انگیز را معرفی می کند. بازیکنان می‌توانند منتظر یک نقشه میامی بلیتز با موضوع تعطیلات، کلاس بتل رویال Misdirection، یک بتل پس جدید و مجموعه‌ای از پوسته‌های اپراتور و طرح‌های سلاح باشند. گذرگاه نبرد، ترکیبی از لایه‌های رایگان و ممتاز، با پیشنهاداتی مانند تفنگ تهاجمی گروزا، پوسته‌های اپراتور، طرح‌های اسلحه و موارد دیگر تداعی می‌کند. همچنین پوسته اسطوره ای Grau همراه با پیشنهاد جشن هیجان انگیزی وجود دارد که فصل آخر سال را برای همه علاقه مندان COD: Mobile ارزشمند می کند.

 

نوشته قبلی

سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با سلاح‌های جدید و نقشه چندنفره میامی بلیتز همراه است

نوشته بعدی

ردیم کدهای کالاف دیوتی موبایل (دسامبر 2023) : پوسته های رایگان، اپراتورها و آیتم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید