نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3

باز کردن قفل SOA Subverter

چگونه در Warzone و Modern Warfare 3 قفل اسلحه SOA Subverter را باز کنیم؟

در این راهنما، نگاهی دقیق تر به نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3 خواهیم داشت.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

SOA Subverter جدیدترین تفنگ نبرد است که به Warzone و Modern Warfare 3 می پیوندد. این اولین Battle Rifle است که از زمان انتشار به این عنوان اضافه شده است و چهارمین در کلاس سلاح های خود است. مانند همه سلاح‌های بازی، SOA در فصل 2 به صورت رایگان باز می‌شود. با این حال، بر خلاف اسلحه های جدید دیگر، مانند RAM-9، که می توان از طریق بتل پس سیزن 2 به دست آورد، نیاز برای باز کردن قفل SOA کمی متفاوت است.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3

نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3

باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3 را می توان با تکمیل چالش های هفتگی به صورت رایگان انجام داد. با این حال، جزئیات مربوط به وظایف خاص در حال حاضر مشخص نیست. مطمئن باشید، طرفداران می توانند مطمئن باشند که می توانند تفنگ نبرد را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت کنند.

با این حال، آنها باید منتظر بمانند تا آپدیت میان فصل حذف شود. زیرا SOA در زمان عرضه به بازی نخواهد آمد. در حال حاضر برای آپدیت فصل 2 Reloaded برنامه ریزی شده است. متاسفانه، تاریخ دقیق انتشار فصل 2 Reloaded هنوز توسط Call of Duty اعلام نشده است.

طبق وبلاگ رسمی Call of Duty، گفته می‌شود که SOA Subverter از 7.62 گلوله استفاده می‌کند که حتی در بردهای طولانی‌تر نیز کشنده هستند.

گفته می‌شود که این تفنگ برای کسانی که به دنبال درگیری‌های میان‌برد تا دوربرد هستند، اسلحه‌ای مناسب است. زیرا از پس زدن کم برخوردار است، که برای حفظ دقت در چنین مسافت‌هایی مفید خواهد بود.

علاوه بر این، در مورد سرعت دویدن به شلیک و سرعت حرکت شخصیت با اسلحه گرم، یکی از بهترین تفنگ های نبرد است. با این حال، چند نقطه ضعف دارد.

اول از همه، تفنگ نبرد سرعت شلیک پایینی دارد. در حالی که این امر کنترل پس زدن را آسان‌تر می‌کند، اما در فاصله‌های نزدیک‌تر می‌تواند اثر معکوس داشته باشد. به‌ویژه زمانی که با فردی با SMG درگیر هستید. علاوه بر این، سرعت دید پایین آن بهترین نیست. و از این رو، برای کسانی که سرعت بازی متوسطی را ترجیح می دهند و بیشتر در مسافت های میانی یا طولانی درگیر می شوند، مناسب است.

گفته می‌شود، این یکی از متحرک‌ترین تفنگ‌های نبرد در بازی است و مطمئناً پس از انتشار، متا را تکان می‌دهد.

این همه چیز در مورد باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3 را پوشش می دهد.

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 با عنوان Lunar Dragon عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید