نحوه باز کردن اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3

کیت لاسول در وارزون

چگونه شخصیت Kate Laswell را در Warzone و Modern Warfare 3 باز کنیم؟

در این راهنمای کوتاه، نگاهی دقیق‌تر به نحوه باز کردن قفل اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3 خواهیم داشت.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

کیت لاسول بالاخره به فهرست اپراتورها در وارزون و مدرن وارفار 3 در فصل 2 می‌پیوندد. طرفدارانی که در حالت کمپین تک‌نفره سری Modern Warfare شرکت کرده‌اند، کاملاً با مأمور سیا و روابط او با Captain Price و Task Force 141 آشنا هستند. او بخش عمده ای از طرح بازی بوده است و کمک های او به خیر جهان ادامه دارد. با این حال، شخصیت محبوب تنها به حالت کمپین، تا کنون محدود بود.

مقالات مرتبط »    چگونه در Warzone و Modern Warfare 3 قفل RAM-9 را باز کنیم؟

نحوه باز کردن اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3

اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3 را می توان با خرید بتل پس سیزن 2 باز کرد. طرفدارانی که Battle Pass آینده را خریداری می‌کنند، می‌توانند بلافاصله پس از راه‌اندازی، اپراتور را خریداری کنند.

با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که آیا جایگزین های رایگانی برای به دست آوردن او در سطوح بعدی Battle Pass وجود دارد یا خیر. اما همانطور که در حال حاضر وجود دارد، به نظر می رسد Laswell یک گزینه برتر است. که فقط برای کسانی که Season 2 Battle Pass را خریداری می کنند در دسترس است.

لطفاً توجه داشته باشید که:
او همراه با Battle Pass معمولی در دسترس خواهد بود و خرید اضافی نوع Blackcell اجباری نیست.

همانطور که قبلاً ذکر شد، کیت لاسول نیازی به معرفی ندارد. او به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های کمپین بازی جای خود را به ثبت رسانده است. و در ادامه داستان، او به همراه کاپیتان پرایس و گروه ضربت 141 همه در حال رفتن و دستگیری ولادیمیر ماکاروف هستند.

طبق بیوگرافی او در وبلاگ رسمی Call of Duty، کیت شروعی فروتنانه داشت. او کار خود را در ارتباطات آغاز کرد. با این حال، عملکرد چشمگیر او به سرعت مورد توجه قرار گرفت و او به دلیل استعدادهایش در تحلیل استراتژیک پیشرفته شناخته شد. این منجر به ترفیع سریع در داخل سیا شد و به او نقش رئیس ایستگاه را داد. او در طول زندگی حرفه ای خود به لطف تخصص خود در اطلاعات و ارتباطات، جان افراد بی شماری را در سراسر جهان نجات داده است.

در حال حاضر، او با گروه ضربت 141 برای جلوگیری از فعالیت های تروریستی در سراسر جهان و متوقف کردن افرادی مانند ولادیمیر ماکاروف کار می کند.

این شامل همه چیزهایی است که درباره اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3 باید بدانید. و اینکه چگونه می توانید قفل شخصیت او را باز کنید. آپدیت فصل 2 برای این دو عنوان در 7 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) در ساعت 9 صبح به وقت محلی پخش می شود.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه باز کردن RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل SOA Subverter در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید