آموزش کامل نحوه باز کردن RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3

RAM-9 در وارزون

چگونه در Warzone و Modern Warfare 3 قفل RAM-9 را باز کنیم؟

در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3 و نحوه دریافت رایگان آن خواهیم داشت.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

RAM-9 آخرین SMG است که در فصل دوم به Warzone و Modern Warfare 3 پیوسته است. این دومین اسلحه دستی است که پس از انتشار به بازی اضافه می شود و هشتمین سلاح در رده خود است. این سلاح به محض پخش شدن آپدیت فصل دوم به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. با این حال، این یک قفل آنی نخواهد بود. و برای به دست آوردن آن، بازیکنان باید بخش‌های مختلف بتل پس را خرد کنند.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار 3 و وارزون

نحوه باز کردن RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3

RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3 را می توان با تکمیل بخش B6 از بتل پس سیزن 2 باز کرد. اما همانطور که قبلا ذکر شد، این سلاح به صورت کاملاً رایگان در دسترس خواهد بود. برای دریافت سریع آن، ابتدا باید بخش B1 را تکمیل کنید. پس از اتمام کار با بخش B1، توصیه می شود که بخش B3 را تکمیل کنید. این راه را برای بخش B6 هموار می کند.

HVT یا هدف با ارزش بخش B6 است. پس ابتدا باید چهار جایزه در آن بخش را باز کنید. تکمیل آنها به شما امکان دسترسی به HVT نهایی را می دهد. اکنون، به سادگی از یک رمز Battle Pass برای باز کردن قفل HVT یا RAM-9 استفاده کنید.

وقتی اسلحه را باز کردید، آن را برای همیشه نگه دارید و می توانید هم در عنوان بتل رویال و هم در Modern Warfare 3 به آن دسترسی داشته باشید.

بر اساس وبلاگ رسمی Call of Duty، این سلاح دارای “بهترین کنترل پس زدگی و تحرک در کلاس” است. SMG همچنین با گلوله های فراوانی عرضه می شود که می تواند به راحتی چندین هدف را به طور همزمان کنترل کند. این نیرویی است که باید در نبردهای نزدیک به آن حساب کرد و نباید آن را بدیهی انگاشت.

گفته شد، همه چیز کامل نیست. اول از همه، SMG در درگیری های دامنه دار آسیب می بیند. در حالی که اسلحه در برخوردهای نزدیک عالی است، در مبارزات دوربرد آسیب می بیند. و این به دلیل مشخصات آسیب آن است که باعث ریزش آسیب های زیادی در محدوده می شود. ثانیاً، SMG دقیق ترین در کلاس خود نیست.

این منجر به این می شود که اسلحه برای کسانی که به دنبال مبارزه در بردهای میانی یا بلند هستند، گزینه ای کمتر از حد مطلوب است. با وجود این معایب، این یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال زمان عالی در نقشه های کوچکتر مانند Shipment یا Rust هستند. علاوه بر این، با بازگشت Fortune’s Keep در فصل 2، دستگاه فرعی فرصت های زیادی برای درخشش خواهد داشت.

این شامل همه چیز در مورد RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3 و نحوه باز کردن آن به صورت رایگان است. به محض اینکه آپدیت فصل 2 در تاریخ 7 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) در ساعت 9 صبح به وقت محلی پخش شد، می توانید سلاح را به دست بگیرید.

 

نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار 3 و وارزون

نوشته بعدی

نحوه باز کردن اپراتور کیت لاسول در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید