نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار 3 و وارزون

اپراتور Rick Grimes

چگونه اپراتور Rick Grimes را در Modern Warfare 3 و Warzone باز کنیم؟

برای یادگیری نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار3 و وارزون از The Walking Dead مقاله زیر را بخوانید.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

اپراتور Rick Grimes از The Walking Dead بالاخره در مدرن وارفار3 و وارزون حاضر شد. و ما جزئیاتی در مورد باز کردن قفل اپراتور در بتل رویال داریم. فاش‌ها نشان می‌داد که قهرمان بازی Walking Dead در Call of Duty حضور دارد. اما اکتیویژن دو روز پیش این همکاری را تأیید کرد. با پخش زنده وبلاگ فصل 2، بازیکنان می دانند که از کراس اوور The Walking Dead در بتل رویال و چند نفره چه انتظاری دارند.

مقالات مرتبط »    کلاس جدید سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 به همراه سلاح Type 19 معرفی شد

نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار 3 و وارزون

برای باز کردن اپراتور Rick Grimes از The Walking Dead در Warzone و Modern Warfare 3، بازیکنان باید بتل پس سیزن 2 را خریداری کنند. چه نسخه استاندارد و چه نسخه Blackcell، بازیکنان می توانند بلافاصله پس از خرید، قفل اپراتور را باز کنند.

طرفداران واکینگ دد و Call of Duty خوشحال خواهند شد که ریک گرایمز، معاون کلانتر پادشاه کشور، بالاخره پا به فرانچایز FPS بگذارد. با توجه به اینکه Modern Warfare 3 حالت زامبی اختصاصی دارد، کراس اوور با فرانچایز سریال تلویزیونی اجتناب ناپذیر بود.

برای کسانی که با این شخصیت که توسط اندرو لینکلن به تصویر کشیده شده آشنا نیستند، شخصیت ریک گرایمز در سریال تلویزیونی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و به کما می رود. پس از بیدار شدن، او خود را در یک دنیای پسا آخرالزمانی می بیند. که تقریباً همه به زامبی ها روی آورده اند و بقیه مردم در تلاش برای زنده ماندن هستند. در اینجا چگونه وبلاگ فعلی Call of Duty او را توصیف می کند:

“Rick از اقدام علیه هر تهدیدی برای گروهش، چه انسان و چه واکر، دریغ نخواهد کرد. او مردم خود را در اولویت قرار می دهد. او در جنگ سخت است و گاهی تحت تأثیر این واقعیت جدید سخت قرار می گیرد. اما رؤیای او برای بازسازی تمدن و هموار کردن راه برای آینده ای بهتر هرگز متزلزل نمی شود.”

با این حال، نه تنها او، یکی دیگر از شخصیت های مورد علاقه طرفداران، Michonne، نیز به Warzone و Modern Warfare 3 فصل 2 می آید. برای باز کردن قفل این شخصیت، بازیکنان باید بسته اپراتور The Walking Dead Tracer Pack – Michonne را خریداری کنند.

 

نوشته قبلی

کلاس جدید سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 به همراه سلاح Type 19 معرفی شد

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن RAM-9 در وارزون و مدرن وارفار 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید