کلاس جدید سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 به همراه سلاح Type 19 معرفی شد

کلاس جدید سیزن 2

COD: Mobile Season 2 اسلحه AR با نام Type 19 را به همراه مهارت اپراتور و کلاس BR جدید ارائه می کند

  • تفنگ تهاجمی اصلی برای معرفی ضمیمه های انحصاری و نوع اسطوره ای.

  • همچنین شایعه شده است که کلاس جدید سیزن 2 آپدیت مهارت Havoc و کلاس بتل رویال Jet Boost را به همراه خواهد داشت.

یکی دیگر از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان ، دریافت تجهیزات جنگی، کلاه ایمنی، لباس، وسایل نقلیه، سلاح و غیره برای پیروزی در نبرد است.

هیجان برای به‌روزرسانی آینده فصل 2 Call of Duty: Mobile که در فوریه 2024 در سطح جهانی منتشر می‌شود، در حال ایجاد است. در حالی که جزئیات رسمی کمیاب است، منابع موثق درز اطلاعات مفیدی را در مورد اتفاقات آینده نشان داده است – از جمله یک تفنگ تهاجمی کاملاً جدید به نام Type 19.
پوسته اسطوره‌ای اسلحه نیز در راه است که در چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان طراحی خواهد شد.

مقالات مرتبط »    Character ها و Weapon Blueprint های بتل پس فصل دوم COD Mobile به بیرون درز کرد

کلاس جدید سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 به همراه سلاح Type 19 معرفی شد

گزارش شده توسط افشاگران Leakers On Duty و AminGhx، تفنگ Type 19 یک سلاح گرم اصلی را معرفی می کند. که به طور خاص برای COD Mobile ساخته شده است. سایر سلاح‌های جدید از ورودی‌های سری اصلی قرض گرفته شده‌اند. اما Type 19 اولین اسلحه کاملاً منحصربه‌فرد است که برای عنوان موبایل طراحی شده است. با این وجود، آسیب پایه مناسب 28 به همراه نرخ آتش 75 دارد که برای یک AR کاملاً چشمگیر است.

Type 19 از لحاظ زیبایی شناختی تفنگ واقعی چینی QBZ-191 را بازتاب می دهد. و خود را از طریق پیوست های اختصاصی متمایز می کند. یک اسکوپ 3 برابری، جلوی دوپایه، ماگ درام 75 دور، و ژورنال تیرانداز به سلاح ضربه می زند. حداقل چهار پیوست نیز در انحصار Type 19 شایعه شده است. با این حال، دید پایه آهن بسیار کسل کننده به نظر می رسد و دید را مختل می کند. اما کسانی که هزینه های زیادی می کنند می توانند با خرید نوع اسطوره ای که دارای 3 مناظر مختلف آهنی است، از این مشکل عبور کنند. همچنین یک طرح اولیه بتل پس وجود خواهد داشت که کمی دید را برای دید بهتر بهبود می بخشد.

مهارت اپراتور و کلاس BR جدید

فراتر از یک اسلحه جدید، شایعه شده است که فصل 2 Call of Duty: Mobile دو الحاقیه مهم دیگر را معرفی می کند. یک مهارت جدید اپراتور Havoc به گیمرها این امکان را می‌دهد تا قابلیت‌های مستقر دشمن را از بین ببرند. و در عین حال نقشه‌های کوچک و خطوط امتیازی آنها را مختل کنند. کلاس جدید سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 در حالت بتل رویال با نام Jet Boost نیز به نظر می رسد که اولین خود را داشته باشد و حرکات هوایی هیجان انگیز را امکان پذیر کند.

فصل 2 احتمالاً Type 19 را به عنوان بازگشایی رایگان در سیستم Battle Pass خواهد داشت. با توجه به موقعیت پیشگام آن به عنوان اولین سلاح گرم اصلی COD Mobile، انتظارات در میان بازیکنانی که مشتاق هستند تفنگ تاکتیکی را در سرعت خود قرار دهند، قابل درک است. ممکن است پس از انتشار متا را تکان دهد.

 

نوشته قبلی

تغییرات تعادل سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 ؛ بررسی باف ها و نرف ها

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل اپراتور Rick Grimes در مدرن وارفار 3 و وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید