شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 فاش شد

شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2

Character ها و Weapon Blueprint های بتل پس فصل دوم COD Mobile به بیرون درز کرد

جزئیات مربوط به شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 به بیرون درز کرده است. انتظار می‌رود که بتل پس جدید در نیمه اول فوریه عرضه شود. و دارای چندین پوسته شخصیت جدید و نقشه‌های سلاح با سطوح کمیاب مختلف باشد. تمام پوسته‌های این فصل در مورد سال جدید قمری چینی است. که شامل پوسته‌های شخصیت افسانه‌ای و بتل پس نیز می‌شود.

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل از وب سایت گیفت ارزان در مقادیر مختلف و با قیمت های منصفانه انجام می شود.

مقالات مرتبط »    تغییرات تعادل سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 ؛ بررسی باف ها و نرف ها

شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024

پوسته های شخصیت

به نظر می رسد بهترین پوسته شخصیت جدید در بتل پس، اپراتور حماسی «دیوید میسون» به نام «Claws of Iron» باشد. ویژگی های پوست دیوید میسون مجهز به دستکش پنجه آهنی و سایر تجهیزات است. طراحی تجهیزات چندان قابل توجه نیست. اما خود مدل شخصیت دیوید میسون به خوبی ساخته شده است.

یکی دیگر از شخصیت‌های حماسی جدید Tang در لباس «Explosive Impact”» است. پوسته دارای طراحی نظامی متناسب با تم فصل 2 است. ممکن است برخی از طرفداران به پوسته های حتی چشمگیرتری امیدوار باشند. اما به طور کلی، سبکی که توسعه دهندگان احتمالاً به دنبال آن بوده اند را به تصویر می کشد.

همچنین یک پوست اپراتور ایزابلا به نام “Dragon Warrior” در سبکی الهام گرفته از پیشتاز وجود خواهد داشت. جزئیات ماسک و لباس به برجسته شدن این پوست کمک می کند. به عنوان اولین پوسته ایزابلا برای COD: Mobile، احتمالاً در بین طرفداران محبوب خواهد بود.

دور کردن پوسته کاراکترها یک نوع حماسی «Battery» است که «Imperial Battle Dress» نام دارد. این طرح در واقع پوسته ای از لباس گارد ملکه است. تنها با دو مدل واقعاً جدید در شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 ، برخی از طرفداران ممکن است از انتخاب ناامید شوند.

پوسته های تفنگ

برای نقشه‌های سلاح، به نظر می‌رسد که طرح اولیه «Type 19» با نام «Imperial Refinement» برجسته باشد. زیبایی طرح با تم فصل 2 به خوبی مطابقت دارد، با الگوهای طلایی تزئین شده در امتداد فلز. همچنین ظاهراً با یک نمای آهنی تغییر یافته برای گیم پلی جدید همراه است.

پوسته‌های اسلحه دیگر معمولی‌تر هستند، از جمله طرح OTS-9 با رنگ صورتی براق، Man-O-War قرمز با بافت‌های چوب مصنوعی، طرح اولیه تپانچه ساده و LMG که با رنگ‌های مسطح نظامی پوشانده شده است. به نظر می رسد هیچ کدام دارای تغییرات عمده مدل نیستند.

در کل به نظر می رسد طرفداران در مورد اینکه آیا شخصیت‌ها و نقشه‌های سلاح‌ سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 انگیزه کافی برای خرید ارائه می دهد یا خیر اختلاف نظر دارند. تنها با چند مدل شخصیت متمایز و بدون طرح سلاح بسیار منحصر به فرد، برخی ممکن است از پیشنهادات این فصل صرف نظر کنند. با این حال، برای طرفداران دیوید میسون یا کسانی که می خواهند زیبایی شناسی فصل جدید را به رخ بکشند، پوسته های برجسته ای وجود دارد که به توجیه قیمت کمک می کند.

 

نوشته قبلی

matchmaking مبتنی بر مهارت یا سیستم SBMM در کالاف دیوتی چیست؟

نوشته بعدی

لینک دانلود APK آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید